Премини към съдържание

Заявка за якета


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Якенцето изглежда страхотно. Та, искам и аз да се включа в поръчката:

1бр. - L размер.

 

Поздрави,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 277
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте колеги,

 

Якенцето изглежда страхотно. Та, искам и аз да се включа в поръчката:

1бр. - L размер.

 

Поздрави,

 

 

Сигурен ли си в размера , следиш ли темата - защото якетата са малко специфични!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, следя я внимателно. Разгледах повечето постове. Аз по принцип нося М, та предполагам L ще ми стане, по-голямо може и да ми е като чувалче.

За съжаление късно разбрах че якетата са били в См, иначе щях да се чуя с Васко и да меря за гаранция.

Но, мисля че L ще е добре. Освен ако не ми кажеш че са големи разликите спрямо стандартните номерации, де.

Интересува ме също как, кога и на кого ще се разплащаме за поръчката?

 

Поздрави,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До тук са 40бр. Хайде напънете се още малко :giggle:

Важното е че все пак събрахме минималната бройка,за да се направят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че все пак събрахме минималната бройка,за да се направят.

 

Да, ама май минималната бройка вече е 50,

така че сме с 10 по-малко?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че все пак събрахме минималната бройка,за да се направят.

 

 

A Krisi , те ме подведоха в началото за бройките , и респективно аз Вас , последното което завиха е че трябва да подминем 50бр. - но дори и да не съберем някаква бройка над 50 (това не значи 51 или 52 ).

 

Значи последно като говорих с тях с клизма се опитвам да ги убедя да пуснем 50 бр - и цената ще е 50лв за яке, ако са 70; 80 ;100бр тогава ще падне на 45лв ама в интерес на истината 5лв не играят кой знае каква роля. Но факт е че при няколко хиляди неможем да съберем тези бройки , а спреднат фирма като говорих пък те ми искаха минимум 150бр.

 

Ще изчакам още една две седмици и ако не съберем 50-60 якета - отиват в историята :) поне на този етап

 

И ми сменят цените с по 5 лв през една седмица заради промяната в платовете , долара и т.н. - но 5 лв така или иначе както казах не е проблем предполагам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде и аз да се включа с 1бр. От доста време се чудя. Spiritmaster драсни едно телефонче на лични да се чуем ,да се видим и ако имаш при тебе -да меря . :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Echik - 1бр XL

 

Georgiev - 1бр L

 

gepito-v - 1бр XXXL

 

Brigadiro - 1бр XXL

 

EmilDimitrov 1бр L

 

Mk224 - 1бр XXL

 

radeca - 1бр XL + 1бр S

 

Rangel Simov - 1бр L

 

Garfield - 1бр XXL

 

Krisi - 1бр M

 

DaniMG - 1бр XXL

 

todormitew - 1бр XXL

 

Аsen2 - 1бр XXL

 

Milen_Z - 1бр XXL+ 1бр. L ( под въпрос )

 

bobana_75 - 1бр M + 1бр L

 

mitko - burgas - 1бр L

 

Tony - Padjero08 - 1бр XL

 

NoMaya - 1бр M

 

ivailoiliev - 1бр L

 

Светла - 2бр L

 

Петър Атанасчев - - 1бр XXXL

 

p_bakardjiev - 1бр L

 

MИХТИ - 1бр XXL

 

nikita- - 1бр M+- 1бр L

 

Веско - 1бр XXXL

 

Somalietsa - 1бр XXL

 

Toranaga - 1бр XL

 

Mali - 1бр XL

 

Vasil Sivkov - 1бр XL

 

go6oel - 1бр XXL +- 1бр S

 

Veskobsl - 1бр XXXXL + 1бр L + 1бр S

 

Hristo Makrelov - 1бр L

 

Spiritmaster - 1бр XL

 

До тук 41 :)

 

Каквото поръчаме сега това ще е - следваща партида няма да има - така че който иска яке сега е момента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ли е момента или до средата на Април?

Колеги, не чакайте средата на април, ами давайте да поръчваме. Утре пак ще се спекат фирмаджиите и ще искат 150-200 бр. То пустата им лакомия - край няма (и криза не я плаши). А на всичкото от горе - колкото чакаме - по-скъпо става.

Дайте да си поръчаме якенцата, да дадем заявката до края на Март и да ги поносим малко тази пролет!

Иначе пак ще цъкаме с уста, лятото никой няма да си поръча, на есен вече ще има отказали се, защото ще са си купили други якета и т.н.

 

Също така, няма какво да им се молим на фирмаджиите като не искат-не искат (да налапат на потника ракава). Жалко само за труда на Жоро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:respect: Мitew, бързо ме убеди. Записвам се и аз с 1 бр. XL. Предвид моите мерки 180/80 и коментарите преди това, трябва да ми е добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Echik - 1бр XL

 

Georgiev - 1бр L

 

gepito-v - 1бр XXXL

 

Brigadiro - 1бр XXL

 

EmilDimitrov 1бр L

 

Mk224 - 1бр XXL

 

radeca - 1бр XL + 1бр S

 

Rangel Simov - 1бр L

 

Garfield - 1бр XXL

 

Krisi - 1бр M

 

DaniMG - 1бр XXL

 

todormitew - 1бр XXL

 

Аsen2 - 1бр XXL

 

Milen_Z - 1бр XXL+ 1бр. L ( под въпрос )

 

bobana_75 - 1бр M + 1бр L

 

mitko - burgas - 1бр L

 

Tony - Padjero08 - 1бр XL

 

NoMaya - 1бр M

 

ivailoiliev - 1бр L

 

Светла - 2бр L

 

Петър Атанасчев - - 1бр XXXL

 

p_bakardjiev - 1бр L

 

MИХТИ - 1бр XXL

 

nikita- - 1бр M+- 1бр L

 

Веско - 1бр XXXL

 

Somalietsa - 1бр XXL

 

Toranaga - 1бр XL

 

Mali - 1бр XL

 

Vasil Sivkov - 1бр XL

 

go6oel - 1бр XXL +- 1бр S

 

Veskobsl - 1бр XXXXL + 1бр L + 1бр S

 

Hristo Makrelov - 1бр L

 

Spiritmaster - 1бр XL

 

neno_dim - 1бр XL

 

 

До тук 42

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До кога е срока за поръчка и каква е цената

До средата на април,а цената беше около 50 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До средата на април,а цената беше около 50 лв.

Нали уточнихме,че не е добре да се чака дотогава?Най добре да се приеме,че е до края на март или началото на април според мен.Тия 7-8 бройки още месец ли ще ги събираме?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали уточнихме,че не е добре да се чака дотогава?Най добре да се приеме,че е до края на март или началото на април според мен.Тия 7-8 бройки още месец ли ще ги събираме?!

Колега като гледам какво става може и ГОДИНА да не ни стигне! :icon_censored: Не може да се събере броика от 50 а какво да говорим за друг производител?Там бр.якета калегата каза че е 150-200 за да ги направят. :icon_n_ermm: :dntknw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали уточнихме,че не е добре да се чака дотогава?Най добре да се приеме,че е до края на март или началото на април според мен.Тия 7-8 бройки още месец ли ще ги събираме?!

Криси, аз само дадох предложение, но не знам дали се е приело сериозно.

По принцип, наистина е добре да побързаме, защото докато преведем парички (ако има такова изискване от фирмата), докато бъде изготвена поръчката..... докато си ги получим..... - Август месец (то вече може да ми е малко :icon_blush: , знам ли?).

Жоро беше споменал, че по изискване на производителя, няма да се дава поръчка докато не се съберат 50 бр.

Със сигурност после ще има недоразбрали и още желаещи, но ... уви - като гледам вече няма активност по темата.

 

А мен лично ме е яд, че якето ми беше (ще е) подарък за имения ми ден (който всъщност мина). И не мога да се начудя, колко ще се спечелят от още 7-8 якета. Ако е толкова проблем - печалбата да се рахвърли по другите якета и пак да си вземат нужното. И без това, като отлежават цената се променя (и май винаги расте).

Та идеята ми е Жоро да пита за офертата и да не чакаме повече.

 

Колеги, които се чудите,..... после да не съжалявате :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....

Жоро беше споменал, че по изискване на производителя, няма да се дава поръчка докато не се съберат 50 бр.

Със сигурност после ще има недоразбрали и още желаещи, но ... уви - като гледам вече няма активност по темата.

 

А мен лично ме е яд, че якето ми беше (ще е) подарък за имения ми ден (който всъщност мина). И не мога да се начудя, колко ще се спечелят от още 7-8 якета. Ако е толкова проблем - печалбата да се рахвърли по другите якета и пак да си вземат нужното. И без това, като отлежават цената се променя (и май винаги расте).

Та идеята ми е Жоро да пита за офертата и да не чакаме повече.

 

Колеги, които се чудите,..... после да не съжалявате :rolleyes:

 

Тоше те от тая фирма дето ще ги правят изглежда нямат никаква гъвкавост. Като се замислим на тоя окъсан пазар и на фона на криза и дето навсякъде цените падат и ред подобни разсъждения. А те производителите са чудят дали да приемат поръчка за 45 бройки, защото не са 50 бр. примерно - това може да си го позволи доста силна фирма с наложени позиции и клиенти и някаква такава поръчка като нашата да не я смятат за нищо. Пък дето казваш винаги може да има изход, за по малка бройка по-висока цена и така ама ....

 

ПС. Пък ти сега като може да нямаш яке за рождения ден, виж те изненадали с нещо друго я. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минималната бройка не беше ли 40? При 50бр. цената мисля падаше с 5лв. Няма да забогатеем с тях. А и до 15 април не вярвам да има още кой знае колко поръчки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес имам среща със хората които направиха якетата , за да говорим , и чесно незнам какво да им кажа - евентуално ще преговарям за тези бройки които имаме но знам че цената ще скочи поради този факт , за тези които неразбират това обяснявам набурзо , шивачките правчт продукция имат норма на ден и ако днес правят 500 бр якета , те трябва да ги отклонят , за да правят яке съвсем различно от конвейрното което води до финансови загуби за собствениците , общо взето това е причинат поради която те трябва да покрият загубите през нашите якета , все пак трябва да им платят заплатите все пак. След срещата ще ви уведомя какво става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Echik - 1бр XL

 

Georgiev - 1бр L

 

gepito-v - 1бр XXXL

 

Brigadiro - 1бр XXL

 

EmilDimitrov 1бр L

 

Mk224 - 1бр XXL

 

radeca - 1бр XL + 1бр S

 

Rangel Simov - 1бр L

 

Garfield - 1бр XXL

 

Krisi - 1бр M

 

DaniMG - 1бр XXL

 

todormitew - 1бр XXL

 

Аsen2 - 1бр XXL

 

Milen_Z - 1бр XXL+ 1бр. M

 

bobana_75 - 1бр M + 1бр L

 

mitko - burgas - 1бр L

 

Tony - Padjero08 - 1бр XL

 

NoMaya - 1бр M

 

ivailoiliev - 1бр L

 

Светла - 2бр L

 

Петър Атанасчев - - 1бр XXXL

 

p_bakardjiev - 1бр L

 

MИХТИ - 1бр XXL

 

nikita- - 1бр M+- 1бр L

 

Веско - 1бр XXXL

 

Somalietsa - 1бр XXL

 

Toranaga - 1бр XL

 

Mali - 1бр XL

 

Vasil Sivkov - 1бр XL

 

go6oel - 1бр XXL +- 1бр S

 

Veskobsl - 1бр XXXXL + 1бр L + 1бр S

 

Hristo Makrelov - 1бр L

 

Spiritmaster - 1бр XL

 

neno_dim - 1бр XL

 

 

Утре пускам банковата сметка по която да превеждате парите срока за превеждане е до 03.04.2009г (Петък) , съгласиха се на тези бройки но във времето сме ограничени - якетата ще започнат да се шият от Понеделник 06.04.2009 естествено ако парите са налице(50лв) за брой. Ако някой все още иска яке да се записва имате срок още една седмица.

 

Да уточня само за последно какви ще са промените а именно:

 

1. Уголемяване обиколката в ръкавите.

2. намаляне размери букви и лого.

3. Цип на вътрешният джоб.

 

1.1 Ръкавите остават с ципове и всеки ще си ги коригира сам , ако се налага.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре пускам банковата сметка по която да превеждате парите срока за превеждане е до 03.04.2009г (Петък) ,

 

Браво! :icon_clap: Утре имаш кинтити от мен! Все пак успяхме:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...