Премини към съдържание

Здравейте колеги !


Препоръчано мнение

Здравейте :) нов съм, преди 1-2 дена закупих невероятно приятния автомобил Митсубиши Колт от 96г, количката е невероятно добра :) Просто е едно бижу! Само исках да се похваля :) Ако съм объркал мястото на темата, моля да ме извините. Разгледах, но не видях къде ги слагате тези теми :) Ако трябва я преместете :) Колта е 96г юни месец, 1.3 75 коня, средно оборудване (GLXi), има си клима, ел. огледала (подгряващи), 2 airbags, количката е невероятно добра, като нова е :) На някоя среща ще се видим и се надявам да се запознаем с всички...отново привет от един Колтажия :icon_rock: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Честита нова придобивка! Да си я караш хиляди километри безаварийно. Дай снимки на зверчето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като я измия и понапудря :) Днес сложих музика стана нещо уникално :) Много съм доволен, колата е като нова...перфектна машинка :), а сега с музичката е супер :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много безаварийни километри!

И аз карам такова колтче, само че моето не е толкова лъскаво :D и е без климатик, ел. огледала и е само с един airbag

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито :icon_thumbup: :icon_thumbup: Май се повтарям, но е и като моят само, че без климатик, ел. огледала и е без airbag, да си я караш със здраве и безаварийно. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много мерси пичове :) :) Наскоро я взех колицата няма само ел. стъкла и шибидах но...ще го преживея :) Колата я спазарихме за 3000лв, но по себестойност тя е поне за 5000 - много запазена и готина съвсем скоро ще направя снимки и ще кача да я скивате :) Сега е и с музика 4 среди и бас много добре звучи в хеч, адски съм доволен и щастлив... :) Я някой да спомене кога и каде се срещате че нямам в много време да търся по форума.... :):) 10х колеги пак и до скоро !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Много мерси пичове :) :) Наскоро я взех колицата няма само ел. стъкла и шибидах но...ще го преживея :) Колата я спазарихме за 3000лв, но по себестойност тя е поне за 5000 - много запазена и готина съвсем скоро ще направя снимки и ще кача да я скивате :) Сега е и с музика 4 среди и бас много добре звучи в хеч, адски съм доволен и щастлив... :) Я някой да спомене кога и каде се срещате че нямам в много време да търся по форума.... :):) 10х колеги пак и до скоро !

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showforum=30

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...