Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

колега , не се разбрахме , за това ще говоря с факти:

..........................

.................

А сега ти ми кажи за еднакъв брой тираж и разлика от 2 лв. 12+1 или 6+1 листа календар ли ще искаш? :) Много ясно ,че като си платил 15,30лв ще очакваш 13 листа,ама ако ти предложат и вариант за 12лв-7 листа (защото е такова съотношението) какъв календар ще поискаш?

 

Сега да се надявам , че съм по-ясен :)

:mitsu-smiley: Прав си, да. Не е за 2 или 5 лева проблема, защото винаги ще си поръчаме. Проблема е, че ще сме под 100 бройки и ако цената е повече от 15,30 няма да имаме календари поне до края на Февруари ако държим да са 12 листови. А най-веорятно и много хора ще се откажат. А ако искате може да се съгласим на 7 листови за да не се налага пак да се превеждат пари. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

;) Радам се ,че се разбрахме и съм съгласен и с това което ти казваш. НОООО... Мисля, че когато си поръчвахме календар , всеки преглътна малко по-високата цена за 13 листовия и си заяви определените бройки. Сега обаче ако на хората им се каже ,че за същите пари ще получат 7 листови календари ,няма да го приемат добре. Така ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е така.

Който си е поръчал календар - го е направил. Лично на мен ми е все едно дали са 18, 96 или 7. Или дали струва 10, 15, или 17 лв - даваш ги веднъж, не ги даваш всеки ден! За мен е важна идеята на календара. И ми харесва, и бях ЗА още миналата година, както ще съм ЗА и догодина. За мен календара си е маняшки, все ми е едно дали е с километражи, оборотомери, или космически кораби! Това си е наш календар, ама лично наш - идейно, изпълнение, всичко! Това е визитката ни пред хората и пред самите нас. Това е нашата физиономия - хубава или лоша. Това е. Това сме ние като клуб! И ако не можем да съберем 100 бр - пак това сме ние като клуб..... Този календар и всичката чудесия около него говори пре-достатъчно за нас.... Замислете се върху този въпрос!

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

;) Радам се ,че се разбрахме и съм съгласен и с това което ти казваш. НОООО... Мисля, че когато си поръчвахме календар , всеки преглътна малко по-високата цена за 13 листовия и си заяви определените бройки. Сега обаче ако на хората им се каже ,че за същите пари ще получат 7 листови календари ,няма да го приемат добре. Така ли е?
:mitsu-smiley: Ами и аз като някои колеги ще го приемакакъвто и да е календара.

Но ние няма казваме на хората, че ще получат 7-листов. Ще има възможност за избор:

- доплащане и готов календар по някое време през 2010г.

- 7-листов календар за тези пари, готов до края на 2009г.

- връщане на парите и изготвяне на нов календар (според вижданията на този, който се заеме), вероятно готов до края на 2009г.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз сигурно и аз ще кандисам на 7 листов календар за 15,30лв (няма да ми се разправя с връщане на пари), но ако стане така ще съм доста разочарован. Понеже Ники ни спечели все пак и с цената ,която ни даде.

 

Ако не е така догодина ,аз да организирам направата на еднолистов КЛУБЕН голям календар и да ви предложа 20 лв. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчето постъпи дотук много коректно с нас, въпреки, че му се разходихме по нервите подобаващо. Спечели ни с цена, ама откъде да знае, че няма да съберем нужните бройки. Не ни е подвел, ние сме си криви. Даде цена за 150, 200, 300. Даде и цена после за 100, нямаше накъде. Сега може да даде цена и за 50, като гледам накъде вървят нещата. Какво, той ли да си поръча още 100 календара, че на нас да ни е по-евтино?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Rosko , не ми се карай , моля те :) :) Аз не съм казал , че Ники е виновен. Ние сме си виновни ,но не в частност аз ,ти и другите колеги които не се отметнахме от заявките си. Подкрепям с две ръце "черния списък" , който колегата "сомалиеца" пусна. Все пак аз като си заявявах календар,освем воден от клубния дух, се водих и по това което виждах - а именно голям интерес и възможността да стигнем 100-150 бр. На края да не стане така ,че за 15 лв да имам календарче за портфейла :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За "черен списък" може да се говори едва когато изтече крайния срок за внасяне на парите.

Не мога да разбера какво толкова драматизирате за един календар...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правилно, нека изчакаме. Ние всичките сме все в последния момент, а другата седмица ще има поне 3 поста - може ли да се включа и аз, ако не е късно.......

 

Пък Иво, не ти се карам, бе, човек, казвам само, че всичко си зависи от нас..... А относно черни списъци - няма нужда, ние си се знаем

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли утре крайния срок за събиране на парите? Хайде размърдай те се ,срамите както марката така и себе си .

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Внасяйте парите, времето изтича!!

 

Аз внесох 15.30лв, името ми е Ганчо Тодоров.

Не държа да съм в списъка, просто за информация за Ники!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

На мен пък ми е интересно какво ще отговори Ники.

И най-вече кога?

Дали са готови календарите и какви са алтернативите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да няма, да няма - колко до няма...?

Няма време, няма списък, няма календари, няма желаещи - нищо няма....

Няма и яснота ще се отпечатат ли календарите ако поръчката е под 100 броя...!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 50 - ще има, тъкмо ще са с колекционерска стойност и след години ММС ще дава ново Ево за такъв календар!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес преведох 16 лв за един календар от името на Станислав Козловски. Мислех да взема два, но дизайна с километража ме отказа. Самия дизайн е много хубав, но цифрите са малки и календара става нефункционален. Някой беше предложил да има стрелка, която да показва актуалния ден, но явно такава екстра няма как да се сложи. Нямам никакви претенции към календара, какъвто го направите - все ще го харесвам, защото е наш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имате, просто парите явно са закъснели, малко по късно като обновя списъка ще те вкарам :)

 

Оп съжалявам, става въпрос за desned който не е в списъка

Редактирано от Николай Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, надявам се колегата Ники да погледне преводите и да те открие, иначе ще трябва да видим какво е станало с паричките и да си отидат където им е мястото! :)

 

 

Да и твойте пари са в сметката, но явно и те са се били забавили.

 

Ще изчакам до довечера преди да взема данните от банката за да видиме какво се е случило за една седмица :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегите са съгласни, може да удължим малко срока за събиране на пари и вместо за 15.12 календарите да са готови между Коледа и Нова година. Така може да увеличим бройката малко....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакам до довечера преди да взема данните от банката за да видиме какво се е случило за една седмица :)

Моля те за пояснение:

-При по-малко от 100 бройки, ще се отпечата ли календара?

-Ако "ДА", ще остане ли валидна първоначалната оферта - 13 страници и 15.30 лв цена?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм договарял резервен вариант. Даже не знам дали моите познати, които правиха миналогодишния календар ще имат време и възможност, не съм проверявал цени- нищо.

Разчитах на многолистовия календар, но явно сме несериозни и ще посрещнем 2010 без календар...

 

 

 

Колеги понеже драмата е голяма, ако не събереме 100бройки ( което май е ясно) ще ви ги отпечатам на дигиталната машина на тези които са си платили ( ако искате) но няма как да ви сложа лак на корицата понеже не хваща лака ако е печатано на дигитална машина а не на офсетова а и излиза малко по скъпо ( но това ще ви е подаръка от мен за коледа, понеже имам хартия която ми остана от една поръчка безплатна. Такаче ако сте съгласни това е единсвения начин по който мога да ви помогна аз .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тогава, преди да преминем към резервният вариант който предлагаш, нека изчакаме списъка и бройките.

Кой знае, на Коледа стават и чудеса, може и да сберем стотина...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...