Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

  • Admin

Лео, не ме разбра. :)

Кажи кой вариант ти харесва или как би искал да изглежда?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

Бях го забравил това мнение. И на мен повече ми харесва, като на теб.

Ники каза, че километражите на са на снимката, а щели да били отдолу.

Ако не се даде ясен и практичен вариант в един момент километражите от оригинални, автоматично се превръщат в кич!

Така че нека да изберем прегледност и проверена функционалност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Болшинство може да за километражите, но нека обективно да кажат хората, дали така им харесва.

Километража пречи на снимката и не се вижда нищо от цифрите, когато се слеят с подобни цветове.

Не знам на кой ще му хареса това...освен ако не си е пийнал порядъчно... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа и аз мнението:

 

И на мен с километражите не ми харесва много , понеже са много ситни буквите за дните. Друго , някой ще каже ,че най-важно е да си се радваме на колите от форума , но на някои снимки този километраж скрива част от колата... още една причина да не ми харесва.

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за по-изчистения и практичен вариант. Т.е. без километражите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа и аз мнението:

 

И на мен с километражите не ми харесва много , понеже са много ситни буквите за дните. Друго , някой ще каже ,че най-важно е да си се радваме на колите от форума , но на някои снимки този километраж скрива част от колата... още една причина да не ми харесва.

 

 

О боже господи, нали искахте по големи цифри понеже не се виждали, сега закриват снимката. Нямам думи !!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен оригиналната идея за километражите продължава да ми допада.

 

Още веднъж браво за хрумването и за полжения труд.

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О боже господи, нали искахте по големи цифри понеже не се виждали, сега закриват снимката. Нямам думи !!!!!!!

Ники,направете шест месеца с "километражите" и шест от другия вариант за да няма недоволни.Иначе никога няма да се стигне до решение от което да са доволни всички.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен, последният вариант с "кичозните" километражи ми харесва. Защото е РАЗЛИЧЕН!

Потвърждавам заявката си за календара. :good:

.......................

И да действаме по-бързо, че не остана време.

Хубаво е да си получим календарите за Коледа, а не за 8-ми март.......

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники,направете шест месеца с "километражите" и шест от другия вариант за да няма недоволни.Иначе никога няма да се стигне до решение от което да са доволни всички.

 

 

Аз нямам нищо против, стига този път да се реши нещо окончателно, понеже време няма. А още имаме да събираме пари, да се печати и кой знае още какво :(

 

Моля ви, нека ако някой има някакво мнение по въпроса да го даде сега, и да решиме най накрая, понеже и аз имам много работа по това време на годината, а го правя в свободното си време а то не е много !

Редактирано от Николай Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О боже господи, нали искахте по големи цифри понеже не се виждали, сега закриват снимката. Нямам думи !!!!!!!

 

Ники , точно моето мнение да цитираш , не ми се струва правилно , понеже аз до сега никога не съм изказвал мнение за или против километраж .

Сега се намесих , така ,че не казвай, че аз съм определил тази идея.

Нямам нищо против километражите , просто да не скриват част от колата. Идеята на сомалиеца е добра и аз предлагам да се сменят километражите на месеците януари, март, май, юли, октомври и декември (точно тези при които се закрива) с изчистения вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники , точно моето мнение да цитираш , не ми се струва правилно , понеже аз до сега никога не съм изказвал мнение за или против километраж .

Сега се намесих , така ,че не казвай, че аз съм определил тази идея.

Нямам нищо против километражите , просто да не скриват част от колата. Идеята на сомалиеца е добра и аз предлагам да се сменят километражите на месеците януари, март, май, юли, октомври и декември (точно тези при които се закрива) с изчистения вариант.

 

Извинявай Иво, не беше правилно да цитирам точно теб. Имах предвид че за тези неща трябваше да се говори преди да направиме 11 от 12 страници :(

 

Ядосах се понеже замина доста труд и време което нямаме :(

Редактирано от Николай Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На снимките с по-изчистен фон,където няма много преливане на цветове,оставете "километражите"(за да се открояват по-добре).На другите (с шарен или бял фон)слагайте от втория вариант.Тъкмо ще има разнообразие. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко кофти се получава ,но... ДОБРЕ ДОШЪЛ В КЛУБА :) ... повечето неща така стават (без да се обиждат колегите) Дано не е късно все пак.

 

П.С. Ако има възможност всеки изявил желание за календар в рамките на 2-3 дена да си каже мнението и да се действа. Каквото се реши такова, просто БОСА ни помоли за мнение и ние го даваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко кофти се получава ,но... ДОБРЕ ДОШЪЛ В КЛУБА :) ... повечето неща така стават (без да се обиждат колегите) Дано не е късно все пак.

 

П.С. Ако има възможност всеки изявил желание за календар в рамките на 2-3 дена да си каже мнението и да се действа. Каквото се реши такова, просто БОСА ни помоли за мнение и ние го даваме.

 

 

Еми ако за 2-3 дни успееме да се разбереме, ще гледам за още 1-2 дена да се направят промените и после всичко зависи от това колко бързо се съберат парите.

 

Но ни трябва поне 4-5 дена (в най добрия случай) за да се напечатът, такаче моля ви побързайте с мненията :(

 

Малко по късно ще пусна сметката за парите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, колеги - вече се наакахме...

Не стига, че някой вложи труд да ни направи календара - ми сега и не сме доволни!!!

Човека се мъчи, загуби време, нерви - и сега пак претенции.

А кой ще плати на дизайнера дето го разиграваме? Филанкишията?

Престанете да се държите като ощипани моми, че на Ники ще му писне и ще подсмърчаме....

Освен това, искам да ми обясните - какво пък чак толкова му се скрива на автомобила от "километража"? Не можете да познаете какъв модел ли е, що ли?

Аман от искания!

То всеки иска - ма никой не ще да вземе да го направи...

Твърдо подържам варианта, с километражите на всички снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пускай сметката, окончателната цена за брой и предварителния списък на желаещите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

18 страници с "локуми" не ви ли стигнаха?!?! Няма какво да се обсъжда повече,защото само ще изгубим време и нерви и накрая пак ще има недоволни.Затова предложих решение(6 на 6) за да има някакъв консенсус.Или го направете както предложих,или го пускайте както си е.

Няма смисъл от допълнителни разсъждения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оффф!Това се очакваше!Не може да се угоди на всички.С вариантите на календара трябваше да бъдем готови още в края ня септември, не в последния момент.

Сега на един му харесва, на друг не и започват да се предлагат нови варианти.Сега остава да се наакаме и да не може да съберат пари и за минимален брой календари.Аз потвърждавам за 4 броя независимо от дизайна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нови варианти не се предлагат , те са предложени вече - изчистен и с километраж. Сега просто се предлага на някои снимки/месеци да се смени едното с другото и всичко ще е ок. Не виждам да е станало кой знае какъв проблем. Все пак свободата на словото дава право на всеки да се изкаже , още повече ,че тук се плаща за продукта. Намери се един колега да се откаже от своите календари и му бе зададен логичен въпрос защо - и то не от кой да е. Така , че сега да не се атакуваме един друг и да прехвърляме вина на някой ,ами да намерим бърз изход от ситуацията ,а именно 6 / 6 (предложено от сомалиеца) и ако се съгласите с предложената замяна на посочените от мен месеци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........................ Малко по късно ще пусна сметката за парите.
:mitsu-smiley: Пускай сметката, да превеждаме парите. А за окончателния вид - питай си дизайнера, пусни окончателното му решение и не се занимавай с нас. Който иска да си поръчва. Ако не му е проблем да пусне 6 месеца така и 6 месеца иначе за да няма много сърдити. Ако пък му е проблем да ги пусне както реши. Като гледам не сме малко хората, които не държим на тези подробности. Календара е клубен и да ви кажа честно хич не ме интересува, километраж ли, оборотомер ли или нещо друго ще има. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оффф!Това се очакваше!Не може да се угоди на всички.С вариантите на календара трябваше да бъдем готови още в края ня септември, не в последния момент.

Сега на един му харесва, на друг не и започват да се предлагат нови варианти.Сега остава да се наакаме и да не може да съберат пари и за минимален брой календари.Аз потвърждавам за 4 броя независимо от дизайна.

Ивайло,на предната страница има 4 поста(един под друг)на хора на които този вариант не им допада.Поради тази причина дадох предложението.

Лично аз нямам никакви претенции.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...