Премини към съдържание

Препоръчано мнение

НЕ!! Но определено сега няма да мога да спя! Утре ще трябва да се консултирам с личния си психолог и така в течение на 2 седмици! :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някой виждал ли е това?

post-3026-1233690251_thumb.jpg

Това е новата ми кола бе друже. Нали си ги харесвам комбитата и до преди тази само комбита съм имал. Много ме беше яд, че нямаше комби да си купя. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някой виждал ли е това?

post-3026-1233690251_thumb.jpg

 

Как да го е виждал някой, след като такова животно Няма!

На тази рисунка някой доста си е играл, та чак е сложил джанти от БМВ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...=799&st=120

Към средата е снимката на чудовището!!

 

Там е работата, че това не е снимка, а просто рисунка на Galant Fortis (иначе казано: новия Лансър)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти казваш, няма да спорим! Не съм чувал Лансър да има VR-4 модел, но карай! А ако не се лъжа Фортиса го водят Галант за японския пазар!

Няма значение дали е Лансър или Галант, колата е зверски красива! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е Ауди... някой го е превърнал в Лансер и найстина му е сложил джанти от БМВ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата, че това не е снимка, а просто рисунка на Galant Fortis (иначе казано: новия Лансър)

 

Да, така е, и като гладем концепцията за новия лансър от каде са тръгнали и до къде са я докарали ми става жално......

п.п. Става дума за рисунките с вишневия цвят :)

post-1432-1233701135_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа :icon_hmm: това май е някакъв мелез между няколко автомобила,но пък е похвално че е с нашата емблема :mitsu-smiley: и изглежда страхотно!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цитирам една статия

"Появи се снимка на Mitsubishi Lancer VR4 - едно обещаващо комби. От Carscoop са я изровили от немски фен форум на марката. Правена е на Photoshop, но въпреки това творението изглежда впечатляващо и силно се надявам да стане реалност. Излъчването е агресивно и вдъхва сериозна доза уважение. Няма никаква друга информация, но предполагам че ако тази идея се осъществи, ще бъде сериозен конкурент на най-доброто комби в света за 2008 година - Audi RS6 Avant."

 

а ето и друга ако искате да видите : http://news.automedia.bg/read/4966.html?page=5

Аз лично бях чел в един немски форум за второто твърдение и някой си го беше преписал на себе си, но не мога да се сетя форума :unsure:

 

Ето и една снимка за сравняване. Погледнете два детайла Огледалото и Ръба на задницата, който отива към стопа.

http://www.autotube.co.uk/images/stories/passat_r_36.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...