Премини към съдържание

Какъв Lancer?


BlueTrance

Препоръчано мнение

Здравейте колеги маняци.

Мисля да си купувам Lancer ама много се чудя какъв. Evo X нещо не ми допада особенно. Падам си по хечбеците а не намерих информация за Evo X Hatchback.

И затова се ориентирах към Sportback серията. Мисля си за 1.8 INTENSE/INSTYLE.

Ще може ли да ми дадете някои съвети и препоръки? Не ми се дават повече от 40,000-50,000лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като не ти се дават повече от 50к... кво Ево Х сънуваш...

Точно обратното - не го сънувам. :rolleyes:

Просто искам насоки в Sportback-a. Струва ли си :mitsu-smiley: INSTYLE за 45 650 лв. срещу :mitsu-smiley: INTENSE за 38 650 лв. Все още се чудя 1.8 или 2.0? Или да се хвърлям на Mazda6?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно обратното - не го сънувам. :rolleyes:

Просто искам насоки в Sportback-a. Струва ли си :mitsu-smiley: INSTYLE за 45 650 лв. срещу :mitsu-smiley: INTENSE за 38 650 лв. Все още се чудя 1.8 или 2.0? Или да се хвърлям на Mazda6?

 

Ако трябва да съм честен бих избрал Маздата.

Иначе за другия ти въпрос във форума има доста изписано. Горе в дясно има бутон ТЪРСЕНЕ ползвай го :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мазда 6 е страхотна, само дето за 45к, ще е доста постничка. А за ево Х, ще трябва да удвойш и малко отгоре бюджета ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е какво общо има Мазда 6 с ЕВО Х????

Такива сравнения бих ги категоризирал като детски..........че и не му се давали 50 000 лв. ..........

Колега , вземи сериозно нещата и питай за сериозни неща............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е какво общо има Мазда 6 с ЕВО Х????

Такива сравнения бих ги категоризирал като детски..........че и не му се давали 50 000 лв. ..........

Колега , вземи сериозно нещата и питай за сериозни неща............

Колега толкова ми е бюджета. Преценил съм си че над 50к за кола няма смисъл. За 10г максимално каране това са по 416лв на месец без бензин данъци и т.н. които също нарастват с нарастването на цената. Нямам доходи 10-15к месечно за да си позволя кола от 100к. Но и да ги имах не бих ги дал.

И въпреки всичко не искам мнения за ЕВО Х а сравнение между Lancer Sportback Hatchback и Mazda6. Старата 626-ца вече е за хвърляне и съм се ориентирал повече към Mazda-та, но и на Sportback-a съм хвърлил око. И понеже не съм маняк на тема коли нито съм имал някакви наблюдения за вашата любима марка и затова питам вас.

На мен главно ми трябват комфорт и лукс. Скоростта е за състезателите. Не че не искам да я режа от време на време ама не ми е приоритет.

Благодаря ви предварително. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега толкова ми е бюджета. Преценил съм си че над 50к за кола няма смисъл. За 10г максимално каране това са по 416лв на месец без бензин данъци и т.н. които също нарастват с нарастването на цената. Нямам доходи 10-15к месечно за да си позволя кола от 100к. Но и да ги имах не бих ги дал.

И въпреки всичко не искам мнения за ЕВО Х а сравнение между Lancer Sportback Hatchback и Mazda6. Старата 626-ца вече е за хвърляне и съм се ориентирал повече към Mazda-та, но и на Sportback-a съм хвърлил око. И понеже не съм маняк на тема коли нито съм имал някакви наблюдения за вашата любима марка и затова питам вас.

На мен главно ми трябват комфорт и лукс. Скоростта е за състезателите. Не че не искам да я режа от време на време ама не ми е приоритет.

Благодаря ви предварително. :)

Понеже всеки усеща нещата различно мисля , че най добре да направиш тест-драйв покарай малко спортбека и си прецени дали това е твоята кола , аз лично нямах намерение да вземам точно Лансър Спорт Седан даже и не харесвах седаните , но като го покарах на паркинга пред Дарс Ауто и разбрах , че това е моята кола , два дена по късно колата вече беше на паркинга пред блока.

Надявам се и да познаеш голямата любов след първото тестче. :icon_thumbup: Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега толкова ми е бюджета. Преценил съм си че над 50к за кола няма смисъл. За 10г максимално каране това са по 416лв на месец без бензин данъци и т.н. които също нарастват с нарастването на цената. Нямам доходи 10-15к месечно за да си позволя кола от 100к. Но и да ги имах не бих ги дал.

И въпреки всичко не искам мнения за ЕВО Х а сравнение между Lancer Sportback Hatchback и Mazda6. Старата 626-ца вече е за хвърляне и съм се ориентирал повече към Mazda-та, но и на Sportback-a съм хвърлил око. И понеже не съм маняк на тема коли нито съм имал някакви наблюдения за вашата любима марка и затова питам вас.

На мен главно ми трябват комфорт и лукс. Скоростта е за състезателите. Не че не искам да я режа от време на време ама не ми е приоритет.

Благодаря ви предварително. :)

 

Колега,

подобно сравнение само ти можеш да си направиш -> отиваш в двата шоурума и правиш един тест драйв и това, което ти легна на сърцето, това ти е колата!

Но според мен щом искаш лукс и комфорт Лансера не е твоята кола, също бихте посъветвал да погледнеш и Акорда.

 

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам, не е кой знае колко луксозен. Има глезотиики, но има какво да се желае. Сигурно сега ще ме нахранят колегите, но аз ти препоръчвам да погледнеш Опел Инсигния, вътре е УНИКАЛЕН!!! Страхотни двигатели с доста коне, както и дизел с 220 кончета :). Хвърли просто едно око, така и така избираш. Моля да не ме храните :), знам че едното е Японско, а другото Опел, но изобщо не са толкова лоши, освен това имам наблюдения върху жестоко тероризирана Астра ГТЦ големия дизел и то с чип, брутално каране всеки ден, колата не е мръднала 2ра година вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не знам кава цена е Опела ама за Мазда знам, че базата и беше 51 000 и нещо за 1.8 мотор и серийно оборудване, което е по-зле от Лансер Инстайл, защото лично съм проверявал всички Японски възможности на нашия пазар, преди да си купя Лансера. Предпочитам обаче седана пред хеджбека. Инстайла е много добро изпълнение, като на Рангелчо :yes3: , само дето неговия е дизел и не е автоматик (лично мнение, Ранга не се сърди друже :icon_thumbup: ), но е хубава кола. Ако когато си купих моята, имаше автомат-дизел, ама с японски мотор, какъвто ше пускат на пазара през есента, щях със сигурност да си купя такъв. :icon_rock:

Моето мнение е, че това което предлага Лансер Инстайл, за тези пари никаде другаде го няма. :icon_thumbup:

Направи си един тест драйв и успех в избора и покупката. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен главно ми трябват комфорт и лукс. Скоростта е за състезателите. Не че не искам да я режа от време на време ама не ми е приоритет.

Благодаря ви предварително. :)

В Лансера няма да намери нито едно от двете. Самата дума СПОРТ в името не предполага такива екстри.

Не можеш да очакваш возия от автомобил с думата спорт в името, но стабилност в поведението на пътя определено можеш да получиш.

Там където Лансера може да вземе завой с 120-130, предлагащите комфорт и лукс автомобили просто излитат.

Ако искаш възможностите на Лансера, но с комфорт и лукс, за съжаление ще трябва да минеш 6 цифрената бариера.

Имам пред вид новия Ягуар и други подобни лимузини, но те са с най-голям двигател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих те посъветвал да погледнеш новия Ситроен Ц5 за сумата от 50 000лв и ти гарантирам, че няма да намериш по тиха, комфортна, динамична и луксозна кола. С риск някой да се опита да ми оспори мнението, от сега ви казвам, че няма смисъл, понеже вече в нашето семейство преминахме през тази стъпка и се качих в толкова много коли, за тия пари който да пробвам, че получих фобия от изцепките с новите автомобили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих те посъветвал да погледнеш новия Ситроен Ц5 за сумата от 50 000лв и ти гарантирам, че няма да намериш по тиха, комфортна, динамична и луксозна кола. С риск някой да се опита да ми оспори мнението...

Дисидент... :icon_wwf:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека търси комфорт и лукс... А това каквото и да си говорим, в Лансера не съществуа в големи количества... Все пак е съвсем друг вид кола и е за различна аудитория от хора. А и не съм много съгласен с онова мнение по-горе, че там, където Лансер-а може да влезне с 120-130, друга кола не го може. Според мен е доста крайно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих те посъветвал да погледнеш новия Ситроен Ц5 за сумата от 50 000лв и ти гарантирам, че няма да намериш по тиха, комфортна, динамична и луксозна кола. С риск някой да се опита да ми оспори мнението, от сега ви казвам, че няма смисъл, понеже вече в нашето семейство преминахме през тази стъпка и се качих в толкова много коли, за тия пари който да пробвам, че получих фобия от изцепките с новите автомобили.

 

И аз до преди зима, си мислех за същият Ситроен с 2,2 HDi. Но вече искам колата да е 4х4 :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека търси комфорт и лукс... А това каквтото и да си говорим в Лансера не същестува в големи количества... Все пак е съвсем друг вид кола и е за различна аудитория от хора. А и не съм много съгласен с онова мнение по-горе, че там кадето Лансер-а може да влезне с 120-130. Друга кола не го може, според мен е доста крайно.
А защо не му каза, с каква загуба ще го продаде после, този С5......... :P ......

И да, прав си....Има и други коли които влизат в завои със тази скорост , но точно С5 не е сред тях.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

към Milen Dimitrov

 

И аз така, за това се бях ориентирал към Ralliart-a. Само, че като гледам парите който ще искат за него и тестовете който са правени май ще се насоча към WRX-a.

 

 

към Mario64

 

Много обичам някой да приказва без да знае... бих те помолил да вземеш един такъв Лансер и да си избереш място и завой и аз ти гарантирам, че за твое може би голямо учудване, аз ще мина също толкова бързо колкото и ти. Ти откъде знаеш, каква ще е загубата с която ще го продаде ? И защо реши, че ще го продава... типичното българско мислене се обади. Аз отказвам да участвам в този спор, просто защото само ще си загубя времето. Всеки да си говори каквото иска. А и другото, което Лансер-а никога неможе да ти предложи - мястото което имаш в C5-цата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се возил в Ц5, нямам представа нито как вози, нито как върви, нито как влиза в завоите. Но самия Лансър е създаден леко към спортното, говорим за окачване 18" джанти /я кажете на Ситроена в кое ниво е с такива джанти и колко пари става/ и т.н. Сигурен съм, че ако отидем на някой чисто планински път, по-късата и по-стегната база на Лансъра, ще ми позволи да съм далеч преди Ситроена, не защото той е по-лоша кола, а защото не е кола с такъв характер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия Лансери като СОВАЛКИ и завой с 500 могат да взимат...айде моля да спрем с глупостите и да не коментираме коя кола какво може.

Да не забравяме ,че има къде по-добри автомобили от Лансера и къде по-лоши разбира се.

И какво спортно видяхте в тия Лансери - незнам, но едни 18ки не правят колата спортна нито завой с 500 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти нали каза, че не искаш спортна кола... най-добре отиди и ги покарай и 2-те коли и сам си прецени... и изясни какво все пак искаш. Тоя Citroen не съм си го взел за мен, а за баща ми... Просто, защото той иска комфортна кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте да спрем, че заради нас ще заключат темата на човека!

Подкрепям Иван, нека колегата да отиде да ги покара и сам да си избере, а не ние да водим безумни спорове, кое е по - добро и кое влиза в завой по - бързо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия Лансери като СОВАЛКИ и завой с 500 могат да взимат...айде моля да спрем с глупостите и да не коментираме коя кола какво може.

Да не забравяме ,че има къде по-добри автомобили от Лансера и къде по-лоши разбира се.

И какво спортно видяхте в тия Лансери - незнам, но едни 18ки не правят колата спортна нито завой с 500 км.

 

Твойте коментари, както винаги са на много високо ниво. Дано някой мине и разчисти темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, по спокойно. :)

Нямам намерение да влизам в завои със 120, нито да вкарвам маса за ракия вътре.

Insignia не е лош автомобил ама Accord-а май по ми допада.

Благодаря все пак за мненията. От тук нататък май вече трябва аз да си преценя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...