Премини към съдържание

Зимна среща


Да се съберем..  

44 гласа

  1. 1. ??? ?????????? ?? ????? ?????, ???? ?.????????, ??:

    • 6, 7 ? 8 ????????
      3
    • 13, 14 ? 15 ????????
      3
    • 20, 21 ? 22 ????????
      9
    • 27, 28 ???????? ? 1 ????
      30
  2. 2. ??????????? ??????? ?? ?? ?????? ?:

    • ?-? "??????" - ?.???????
      5
    • ?-? "?????" - ?.???????
      4
    • ?-? "?????-?????" - ??.?????
      11
    • ?-? "??.?????????" - ?.????????
      27


Препоръчано мнение

:o лошоооо на тези дати 20/21 аз със сигурност не мога.Много гадно така се получава .Ако нещо организираме на друг хотел на 27/28 съм там иначе няма да мога да дойда.Добре де няма ли друг хотел с капацитет или пък на Чифлика някакъв резервен вариант.Повечето хора могат именно на тези дати за който говорихме :unsure:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 127
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

За 20-21.02 най-вероятно и аз няма да мога, колкото по-към края на месеца е, толкова по добре. Защо не минаваме на следващите хотели в анкетата и така нататък....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

редактирано

 

Какво ще кажете за ТУК ?

Да пусна ли питане за 27 и 28 ?

 

Ами аз поразгледах набързо и изглежда добре. И като капацитет и ..цени. Но защо не питаш предварително, може да се окаже че вече е заето на тия нашите дати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обаждах се на телефона който е даден, но намирам само охраната. Шефовете някъде се черпили...

Пуснах мейл - сигурно утре ще ми отговорят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обаждах се на телефона който е даден, но намирам само охраната. Шефовете някъде се черпили...

Пуснах мейл - сигурно утре ще ми отговорят.

Мисля,че според гласуването втория хотел е х-л "Троян-Плаза" - гр.Троян. Правилно е там да се проверят резервациите за датата с най много гласове. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че според гласуването втория хотел е х-л "Троян-Плаза" - гр.Троян. Правилно е там да се проверят резервациите за датата с най много гласове. :yes3:

Не става там по това време, провежда се "ТРОЯН ТРОФИ 2009" 28 ФЕВРУАРИ-03 МАРТ 2009 и участниците ползват хотела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

редактирано

 

Какво ще кажете за ТУК ?

Да пусна ли питане за 27 и 28 ?

Да, това наистина изглежда добре, ако хотела в Троян е наистина зает може да бъде алтернатива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е ..... незнам колко Нива под това което беше на Пампорово а и доста под това на Чифлика или Рибарица.Това си е чисто Селце от онези курортни времена... не , че е лошо но има едно НО.С тези които бяхме на Пампорово ще ме разберат за какво говоря.Но това си е мое мнение.Мойте уважения за предложението, но нека и другите се изкажат

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях на Пампорово.

Но също така мисля, че не трябва всяка следваща среща, да надскача финансово предната.

Въпреки, че удобството е от основните фактори, то не е самоцел. Важното е събирането на хората от форума и приятното прекарване.

Освен това предложението го пуснах, след като се провали уйкенда в Рибарица.

Нарочно търсех и по-ниска ценова база. За да могат повече колеги да си го позволят.

Друг е въпроса, че с част от ентусиастите по събирането, се обсъди и вариант с посещение ТУК

Но колкото повече варианти - толкова по-голяма вероятност никъде да не се съберем...

И като че нататъка отиват нещата..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Желанието ни да направим масово събиране или с възможност за присъствие на по-голям брой хора, едва ли като приоритет на тая сбирка трябва да изтъкваме някакви задължителни удобства за които липсата им не би била чак от такова значение. Това за което всеки би държал да има при един дву или три дневен престой е - прилична стая, самостоятелен санитарен възел с баня и топла вода, както и подходящо помещение /намека ми е за заведение за хранене с добра кухня/, където да може да се съберем всички на куп и да ни е приятно.

Струва ми се, че всичко останало е в наши ръце.

Убеден съм че може да се желае много по-вече от това, както и дали на всеки ще му е съвсем комфортно в упоменатите по горе "спартански" условия. Но пък сигурно е валидно и друго нещо - не е важно къде си, а с кого си.

 

Надявам се правилно да преценяме все пак целта на едно такова събиране. Пък и липсите на дискотека, боулинг или разни други развлечения да не са, чак такава пречка или причина за да е приятно на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях на Пампорово.

Но също така мисля, че не трябва всяка следваща среща, да надскача финансово предната.

Въпреки, че удобството е от основните фактори, то не е самоцел. Важното е събирането на хората от форума и приятното прекарване.

Освен това предложението го пуснах, след като се провали уйкенда в Рибарица.

Нарочно търсех и по-ниска ценова база. За да могат повече колеги да си го позволят.

Друг е въпроса, че с част от ентусиастите по събирането, се обсъди и вариант с посещение ТУК

Но колкото повече варианти - толкова по-голяма вероятност никъде да не се съберем...

И като че нататъка отиват нещата..

Много е добро.Аз казвам да!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, но не е ли много малък този хотел в гр.Априлци... предишното предложение на Валбос ми допадна повече, защото и като цени е достъпно за всеки... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така...

Да докладвам какво свърших днес с "Хотел: Рехабилитационна База към Съюза на Слепите в България ".

 

След няколко разговора с управителя на базата, се договорихме следното:

 

- Краен срок за потвърждаване на присъствието ни в с.Шипково - 04.02.09 г.

- Краен срок на превеждането на сумата/на 100%/, за всички присъстващи - 06.02.2009 г.

- За да е в сила цената, е нужно, да сме поне 40 души.

 

- Предлаганият пакет включва:

+ Нощувка на 27/28.02.09 г.

+ Нощувка на 28/01.03.09 г.

+ Вечеря на 27.02.09 г.

+ Закуска, обяд и вечеря на 28.02.09 г.

+ Закуска на 1.03.09 г.

- Обща, крайна цена, за горният пакет/за един човек/ е Петдесет и два /52.00/лв.

- В пакета не е включен алкохол.

 

Който желае, може да остане след 01.03.09 г. в хотела, на цени оповестени в горният линк.

Хотела е бивш санаториум, реновиран есента на 2008 г. - тоест, двете му звезди, наистина са само две.

До 15.02.09 г., трябва да се уточни менюто, което трябва да се избере от предоставените възможности:

Закуска:

Вариант 1: Баница със сирене, айрян.

Вариант 2: Чай, сирене, масло, мед, колбас.

Вариант 3: Прясно мляко, кашкавал, масло, яйце.

Обяд:

Супа - Вариант 1: Боб.

Вариант 2: Супа "пиле".

Вариант 3: Супа "топчета".

Основно - Вариант 1: Мусака.

Вариант 2: Свинско "винен кебап".

Вариант 3: Зрял боб с кюфтета.

Десерт - Вариант 1: Щрудел.

Вариант 2: Баклава.

Вариант 3: Крем карамел.

Вариант 4: Палачинка.

Вариант 5: Мляко с ориз.

Вечеря

Вариант 1: Пилешко шишче, кебапче, кюфте, гарнитура - зеле.

Вариант 2: Пастърва, гарнитура - варени картофи.

Вариант 3: Свинска пържола на скара, гарнитура - зеленчуци.

Вариант 4: Кашкавал пане, гарнитура - зеленчуци.

 

Е, какво да правим?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Валбос... 52 лева за 2-те нощувки, 2 закуски, 2 вечери и 1 обяд ли е... или на ден :icon_hmm: Че то ако това е цялата цена на човек, то е направо без пари :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз казвам ДА, за мен няма значение къде и колко звезди е хотела, важното да се съберем и да прекараме един хубав и приятен уикенд.

 

П.С.Вальо, БЛАГОДАРЯ за инициативата.(чувствам се малко виновен за случката в Рибарица :icon_crying: )

 

П.П.С.Не лошо да пуснем още веднъж списък с потенциалните участници.

 

1.Бате–плевен-2 човека-двойна стая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...