Премини към съдържание

Нова Каризма!


eti

Препоръчано мнение

Зравейте колеги. От днес вече и аз съм горд собственик на толкова харесваната от мен каризма. Колата е 1.9 TD 97г. и естествено имам и няколко въпроса: Какво масло е хубаво да сложа на този мотор и става ли да си купя маслен филтър от магазин за рено, след като мотора е такъв? На таблото от време а време свети в жълто една контролна лампа наподобяваща двигател /от дясно на лампата с акумулатор/ и не знам за какво е? След като се повозих малко с нея установих и, че първа се включва малко трудно, а задна е много трудно да се уцели. Възможно ли е да са синхронизатори или е нещо друго? Благодаря Ви!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зравейте колеги. От днес вече и аз съм горд собственик на толкова харесваната от мен каризма. Колата е 1.9 TD 97г. и естествено имам и няколко въпроса: Какво масло е хубаво да сложа на този мотор и става ли да си купя маслен филтър от магазин за рено, след като мотора е такъв? На таблото от време а време свети в жълто една контролна лампа наподобяваща двигател /от дясно на лампата с акумулатор/ и не знам за какво е? След като се повозих малко с нея установих и, че първа се включва малко трудно, а задна е много трудно да се уцели. Възможно ли е да са синхронизатори или е нещо друго? Благодаря Ви!!!

Честито и много безаварийни километри с нея колега. Филтър можеш да си купиш и от магазин за Ф*АТ, стига по каталог да става. :D Оригинален така или иначе ще ти е малко трудно. :D Колкото до жълтата лампа - лошо. Отиди на диагностика, има колеги от Монтана, питай тях. Ако не - най-близо ти е в София при DJ_Tymbi. Колкото до маслото - теми за масла колкото искаш. Има една доста обширна такава в раздел "За Mitsubishi". Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен , със здраве да си я караш и да и се радваш много :)

И дано проблема да не е нещо сериозно .Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви колеги.За да не пускам нова тема бих искал да попитам и дали има ръководство за климатроника на carisma, понеже до сега не съм карал кола с климатроник и ми трябват някой обяснения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Погледни това,може да ти е полезно http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubishi/Carisma/Manuals/ .Честито за :mitsu-smiley: ,да го караш разумно :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл сред нас!

Поздрав от Галант-секцията!!! :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...