Премини към съдържание

Коледна среща на феновете на Мицубиши в София


Коледна среща на феновете на Мицубиши в София  

44 гласа

  1. 1. ???? ?? ?? ????????

    • 13.12.
      4
    • 14.12.
      7
    • 20.12.
      8
    • 21.12.
      31


Препоръчано мнение

Колеги, тъй като излязоха различни предложения - за да няма сърдити - пускам за гласуване всички споменати дати. Времето според мен е ясно - по пладне,че да остане повече време за раздумка. Хайде, иде Коледа! Време е за среща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре, но може ли аз да дойда след 13.30 часа? :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то баш тогава е пладне, според мен ;-)

Между другото това предложение 21.12. в 12.21 ч ме развесели много.... така де, където 12 - там и 13, а посредата 12.21!

Предлагам до края на другата седмица да определим датата, а после - часа. Мислих да пускам и час в анкетата, но един ще гласува за 21 в 12ч, а друг за 13 в 18ч и накрая ще стане обърквация. Средностатискически. Казвал съм ви за състудентите, които яли:единият пържола-другият зеле, а средностатистически погледнато - те двамата са яли свинско със зеле........

Едно по едно, засега - датата, а теб ще те чакаме и до тъмно, ако трябва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, но може ли аз да дойда след 13.30 часа? :icon_n_gora:

Може, но няма да е честно.....Останалите ще ти водят с две обиколки (питиета)-по това време...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за коледна среща е супер и при възможност и аз ще дойда, но в анкетата виждам дата 20,12, а той е работен ден. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм повече за 20-21 защото предната седмица най-вероятно ще съм на състезанието...

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8812

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

I'll be ther at 21.12 in 12:21 time

 

For me i'ts COOL :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То за датата се очертава някакъв резултат, ама за часа - и за него ли ще има анкета? Щото и там има разни опции: 12:21 ч., 13:31 ч. и така до 21.12 в 21:12 ч. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, идва Коледа. Нека всеки даде своят дар и да направим нашите малки приятели поне за миг щастливи! Пиша това съобщение с ясното съзнание, че няма да мога да отделя време да отида до банков клон и преведа пари, но идват нашите любими коледни срещи, нека всеки, който има желание и възможност отдели, макар и мъничко средства, за да изпълним детските сърца с радост! Всяка помощ ще бъде оцененна! Знам, че времето е малко, че се сетихме почти в последния момент, но както винаги съм оптимист и знам, че клубът ще се представи на ниво и ще зарадваме малчуганите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...