Премини към съдържание

Има ли съгласни за Среща в Северозападна България?


Препоръчано мнение

Само едно предупреждение!

Когато пътувате за Белоградчик има два мършрута. Единия е с отклонение след Ружинци в ляво (пътя не е лош, но има много завои след първите 4-5 км), а другия е след Ружинци направо, с отклоняване преди Димово. И двата минават през 2-3 последователни кръстовища на Ружинци, където има почти винаги КАТ с радар веднага след десния завой и гората от знаци за ограничаване на скоростта.

Като тръгнете за пещерата "Магура", след ж.п. прелеза непосредствено преди левия завой в посока към пещерата, в последно време редовно стоят служители на КАТ и проверяват почти всички коли с различна от ВН регистрация за винетки, застраховки, ГТП и документи.

За Враца и Монтана си знаете!

Ако решите да минете през Лом, имайте едно на ум, че пътя е отклонен през един гаден, кален, черен път, който е с големи и дълбоки дупки. Не го препоръчвам и на най-големия си враг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 194
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

През Димово ще обиколят много. Иначе на крепоста - час е ОК. За пещерата ще им трябва поне час вътре и половин обиколка. Тъй като ще сте с доста коли - препоръчвам ви да оставите няколко на изхода и няколко на входа - да не махате крачоли и да си губите времето напразно - поне3-4 км път пеш си е.

И аз не мисля, че ще ви стигне времето... А ако вземе че ви стигне - вечерта ще сте капнали от емоции и красоти.....

Желя ви приятно прекарване и поздрави на децата в Асеновец - дано имате успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През Димово ще обиколят много. Иначе на крепоста - час е ОК. За пещерата ще им трябва поне час вътре и половин обиколка. Тъй като ще сте с доста коли - препоръчвам ви да оставите няколко на изхода и няколко на входа - да не махате крачоли и да си губите времето напразно - поне3-4 км път пеш си е.

И аз не мисля, че ще ви стигне времето... А ако вземе че ви стигне - вечерта ще сте капнали от емоции и красоти.....

Желя ви приятно прекарване и поздрави на децата в Асеновец - дано имате успех!

Ако не е отворен долния вход/изход и се наложи да се върнат обратно ще са капнали още на обяд.

За пещерата!

1. Заренете добре акумулаторите на камерите и фотоапаратите.

2. Вземете си по един фенер. Пещерата е осветена, но на някой места е добре да си свети човек.

3. Вземете си по един чифт добри обувки, защото е хлъзгаво на места.

4. Не забравяйте да си навиете крачолите, за да не се изцапате като слизате по стълбите.

5. Придържайте децата и дамите, когато слизате. Въпреки че има парапети си е опасно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да не е отворен, просто да се организират с колите си и да оставят няколко на изхода. А той е срещу Рабишкото езеро....

Стига, че се дразня!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пак да кажа, че малко забравих, пък може да има някой желаещ и да си мълчи... :icon_blush:

С колега от Мазда форума ще се чакаме 9часа на ОМВ Враца и след това отиваме до табелката да посрещнем Борянка и т.н. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леличката която е на входа дава ключа за изхода на пещерата така че нее лошо да се сетите да го искате щото иначе да се върнете по обратния път вътре е размазващо!П.П.За съжаление в събота съм на лекции до 16,00ч.така че няма да мога да дойда на пещерата и скалите,но ако решите да дойдете и до ''Бабини Видини Кули''ще ви посрещна!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес- събота, 4 април ни чакат хубав слънчев ден и едно от чудесата на света! :drive: :bg:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още един джокер - ако успеете да се класирате на Съевата дупка - помолете водача да ви покаже "Радоста на Венера". Обикновено обръща внимание на това доста внушително скално образувание, но ако се случи в групата да има деца - пропуска...... :icon_n_oops: После може и други интересни неща да ви покаже.......

Еееех, колеги, приятно прекарване..... Аз ще се задоволя с Ф1 и сменяне на памперси.......

И не е нужно да ви подсещам за обилен снимков материал, нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Роско :icon_thumbup: За Съевата дупка ще знаем да стискаме очите на детето :giggle:

Много полезни неща ни написахте, да видим до колко ще ги спазим...Аз така и не разбрах откъде последно да минем за Белоградчик, но ще разчитам на Светла да знае :icon_blush: :mitsu-smiley: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавайте като минавате през Монтана, че засукано... хванете ли пътя - следете табелите - с. Руженци има разклон и хващате наляво. Има табели навсякъде. В Белоградчик питайте за пътя за Магурата, там може да се объркате, но ще ви опътят....

Боби, твоето не е съвсем дете, а и си има подобни атрибути, така че - няма да се впечатли кой знае колко :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавайте като минавате през Монтана, че засукано... хванете ли пътя - следете табелите - с. Руженци има разклон и хващате наляво. Има табели навсякъде. В Белоградчик питайте за пътя за Магурата, там може да се объркате, но ще ви опътят....

Боби, твоето не е съвсем дете, а и си има подобни атрибути, така че - няма да се впечатли кой знае колко :P

Утре си купувам сутринта карта и..следвам указанията :rolleyes:

Роско, друго дете ще е, моя е командирован ваканцията в Хасково :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехаа... Много приятен слънчев ден! :icon_dance:

Голямо движение е в Белоградчик, от както скалите влязоха в класацията... коли с най-различни видове регистрации - български, чужди... Е, все пак стигнахме успешно до Магурата... Уникално е! Човек трябва да го види с очите си, пък да не говорим за Белоградчишките скали.... Превъзходно! Определено си заслужава да бъде в класацията и да продължава да се бори за :first: място! По-наснимахме се навсякъде :foto: .... Само ме е яд, че със Светла не можахме да продължим с тях нататък..... Времето си течеше бързо, бързо.... в приятна компания и готини хора е така.... ;)

Знам ли и аз какво друго да допълня.... ми освен снимков материал... ЦъК!

Друго по-подробна информация за следващия участък от маршрута ще се чака от Борянка! ;)

Ще помоля Светла, ако съм изпуснала нещо да каже! :P

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уникална разходка!Просто нямам думи!Мога само да съжалявам,че не съм бил там :bang: :bang: :bang: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше невероятно ! Не може да се опише с думи ! Въпреки че доста закъснях, успях да стигна благополучно при колегите и да продължа с тях "Бягството към победата" :) . Относно снимковия материал , със сложната задача се зае bobana75 . Аз също съм в очакване :icon_clap:

 

P.S.: Най-много съжалявам че пропуснах срещата със Светла и к1к1. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама Боби само чете и нищо не пише...... Ми хайде, де!

Нямам сили дори и за четене, какво остава да кача 1000 снимки...след изминати 1100 км. :plane: :bej: :icon_n_sleep:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте :mitsu-smiley: фенове. Ето линк към снимките от цялото пътуване.Найстина супер пътуване с невероятна веселба :icon_thumbup:

 

www.MAZDABG.com

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Ако перифразираме думите на поета относно жителите на едно наше село , би се получило следното " Спи Северозапада и вечно ще спи " .

 

Колеги , хайде събудете се . Кики , давай някакво предложение , като дата и място и да действаме .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако перифразираме думите на поета относно жителите на едно наше село , би се получило следното " Спи Северозапада и вечно ще спи " .

 

Колеги , хайде събудете се . Кики , давай някакво предложение , като дата и място и да действаме .

 

 

Спи северозапада яко, а централната му част (Плевен) даже похърква! :icon_hmm:

Явно моята ИДЕЯ-ПРЕДЛОЖЕНИЕ няма да сработи, но поне северозападно някак да се съберем! :icon_thumbup:

 

Поздрави!

 

Иван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спи северозапада яко, а централната му част (Плевен) даже похърква! :icon_hmm:

Явно моята ИДЕЯ-ПРЕДЛОЖЕНИЕ няма да сработи, но поне северозападно някак да се съберем! :icon_thumbup:

 

Поздрави!

 

Иван

[/quote]

 

Аз съм твърдо за среща в Северозапада, от Плевен до Видин, където и да е. :icon_thumbup:

Моля, колегите от региона да се активизират! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...