Премини към съдържание

Въпрос за температура


paulbgr

Препоръчано мнение

Интересува ме сутрин при студено палене дo колко минути трябва да отрази стрелката за температурата да речем 1/5 от максимума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,така зададен този въпрос,струва ми се е за друг форум: dqdogospod.world.com

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,така зададен този въпрос,струва ми се е за друг форум: dqdogospod.world.com

Хеи, я вижте какво се отваря тук: http://dqdogospod.world.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе,тоз адрес го измислих току що,на майтап.

Като го отвориш, виж тук: http://dqdogospod.world.com/vacation_packages - Tahiti Cruise & Vacation

и после тук: http://www.tahiti-and-vacation.com/hotel/h...rea/fare-maeva/

Виж само цените !!! Тънкана... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди да им се кефиш,сложи 10% отгоре за мен,щото се явявам в случая посредник :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди да им се кефиш,сложи 10% отгоре за мен,щото се явявам в случая посредник :D

Е не нахалствай, де...

Ти нали си имаш море!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като запалиш, отвори капака и виж маркучите към радиатора - трябва да са студени докато не загрее.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах темата тъй като на моя Колт му трябват поне 10-15 мин., за да премине чертичката на минимума,а мой колега, който притежава Хонда Акорд, твърди че на 5-тата мин. стрелката му показва почти половината. Кое е нормално според вас, моята кола бавно ли загрява или неговата бързо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах темата тъй като на моя Колт му требват поне 10-15 мин за да премине чертичката на минимума,а мой колега който притежава Хонда Акорд твърди че на 5-тата мин. стрелката му показва почти половината.Кое е нормално според вас,моята кола бавно ли загрява или неговата бързо.
Сменяй си термостата.... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах темата тъй като на моя Колт му трябват поне 10-15 мин., за да премине чертичката на минимума,а мой колега, който притежава Хонда Акорд, твърди че на 5-тата мин. стрелката му показва почти половината. Кое е нормално според вас, моята кола бавно ли загрява или неговата бързо.

 

 

Колегата ти с Акорда, ако му загрява на 5-тата минута - първо го питай дали е пробвал това нещо на 30 юли следобяд или на 1 януари в 4 сутринта например. При мен например парното идва още преди да е мръднала стрелката от минус безкрайност. А след около 10 мин. на това време вече е почти на средата. :icon_thumbup: Да не говорим, че парното е направо скандално силно и не се издържа на макс. по-продължително време. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При все, че моята не е колт - това е факт! Заседнал термостат в отворено положение. И според мен е така.... Сменя се елементарно, не знам колко струва, някой си купи за 28 лв, аз лично не бих си купил такъв!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Факт е явно,че термостата е за смяна,но може ли да каже,каква може да е причината за това.Просто му е дошло времето или има друга първопричина.Никой не желае да има рецидив след смяната,нали така?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Времето му е дошло. Няма други причини точно там. Евентуално да е от корозии и пр. замърсен, но едва ли. Термостатът е пружина, която с времето охлабва и това е.... Питай Miroslav или ceno83 на л.с., като предварително им дадеш номер на рама. Да видим какви цени дават в Ратола. Прецени си и действай. Но това с 28 лв - никак не е препоръчително, защото сега е заседнал отворен, а ако заседне затворен става мазало. За други алтернативи - колегите да се произнесат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможността да остане напълно затворен термостата е много малка, когато се повреди почти винаги остава леко или напълно отворен ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Имам абсолютно същият проблем , но още не съм го разрешил понеже не ми остава свободно време . Моето мнение е точно като на останалите от термостата е 99% , а термостати има за по 20 тина лева колкото до смяната мисля , че и сам би се справил става вапрос за 4 ри болта

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...