Премини към съдържание

Не ми свети зелен индикатор при къси светлини


LancerDoctor

Препоръчано мнение

Здравейте,Лансерфенове.От една година карам Лансер 1.6 бензин 2007г.Купих автомобила точно преди да пуснат новия модел и не съжалявам,защото след няколко месеца карах 1.5 2008 и останах леко разочарован.От няколко дни се загледах в таблото и забелязах,че при включени къси светлини, не ми свети стандартния символ в зелено.Синият за дългите работи,за халогените и мъглата също.Възможно ли е въобще да нямам подобен символ.Ако някой има същия модел моля да ми отговори.Лансер 1.6 MPI 2003-2007

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не погледнеш в книжкта, там трябва да пише дали имаш сигнализация, ако е изгоряла лампата отиди да я сменят (гаранционно).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма индикация за къси светлини (няма зелен лампа), така че всичко си е нормално.

Има , но не е зелена .поне на 2008 модела .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човекът кара същия Лансер като моя, девето поколение, 2007г. Такава светлина няма, имаш дълги/мъгла-предни/мъгла-стоп. На габарити и къси просто ти свети таблото в червено. Така че, не се шашкай, нищо не е счупено. Странно ми е обаче как може след 1 година да го забележиш това?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

sir LANCERot Публикувано на: Днес, 08:13

Човекът кара същия Лансер като моя, девето поколение, 2007г. Такава светлина няма, имаш дълги/мъгла-предни/мъгла-стоп. На габарити и къси просто ти свети таблото в червено. Така че, не се шашкай, нищо не е счупено. Странно ми е обаче как може след 1 година да го забележиш това?!

 

 

А сега ти като го спомена,и на моята Каризма май нямам такава индикация :).Не съм обръщал внимание :) ,но мисля ,че няма на късите такава лампичка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Лансерфенове.От една година карам Лансер 1.6 бензин 2007г.Купих автомобила точно преди да пуснат новия модел и не съжалявам,защото след няколко месеца карах 1.5 2008 и останах леко разочарован.От няколко дни се загледах в таблото и забелязах,че при включени къси светлини, не ми свети стандартния символ в зелено.Синият за дългите работи,за халогените и мъглата също.Възможно ли е въобще да нямам подобен символ.Ако някой има същия модел моля да ми отговори.Лансер 1.6 MPI 2003-2007

 

И моят Лансер (2006) няма такава индикация! Не че не свети, просто няма :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моят Лансер (2006) няма такава индикация! Не че не свети, просто няма :)

А аз гледах днес един до 2007-ма и си има и му работи точно под синята за дългите е .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз гледах днес един до 2007-ма и си има и му работи точно под синята за дългите е .

 

Ето и отговорът на загадката...

Аз не откривам такава индикация. Поне за този тип табло и Invite.

* = опция

 

post-4884-1227810456.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,че ме светнахте.В книжката наистина пише,че символът е под номер 5,но не знаех,че зведичката значи опция.Забелязах го след една година,защото си взехме и новия 1.5 2008, на който има зелен символ за късите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и отговорът на загадката...

Аз не откривам такава индикация. Поне за този тип табло и Invite.

* = опция

 

post-4884-1227810456.jpg

Колата която гледах днес беше със същото табло

1-дълги

2-къси ,габарити и за мъгла

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Лансерфенове.От една година карам Лансер 1.6 бензин 2007г.Купих автомобила точно преди да пуснат новия модел и не съжалявам,защото след няколко месеца карах 1.5 2008 и останах леко разочарован.От няколко дни се загледах в таблото и забелязах,че при включени къси светлини, не ми свети стандартния символ в зелено.Синият за дългите работи,за халогените и мъглата също.Възможно ли е въобще да нямам подобен символ.Ако някой има същия модел моля да ми отговори.Лансер 1.6 MPI 2003-2007

Колега,моя е произведен 1987г. и също не свети,но има опция.

Явно,политика на фирмата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има , но не е зелена .поне на 2008 модела .

Иво, как да няма бе човек?

Има си зелена, и то още като пуснеш габаритите(на 2008 говоря), но може би пак зависи от нивото на оборудване. Моя е Интенз. На Инвайт, може да няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За късите има индикация само при най-високият клас оборудване. Това е политика на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За късите има индикация само при най-високият клас оборудване. Това е политика на :mitsu-smiley:

 

 

Е, това явно е било преди края на 2007, когато излезе новият лансер, защото моят е базов и си има зелена светлинка за къси.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иво, как да няма бе човек?

Има си зелена, и то още като пуснеш габаритите(на 2008 говоря), но може би пак зависи от нивото на оборудване. Моя е Интенз. На Инвайт, може да няма.

Да бе зелена е ама не е наситено зелено и си мислех , че жълтей малко и за това се заблудих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет! За да ви успокоя за тези които нямат индикацията, и при мен липсва въпросната зелена лампа. Явно, че моделите от 2002-2007 на Муцитата я имат като опция, а не стандартно. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...