Премини към съдържание

Среща в София


Препоръчано мнение

  • Отговори 134
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

И аз мисля че Sky City по-добър вариант :icon_hmm:

Братле, не се подавай на ''сатаната''! С две игри на боулинг и ще си сменил Каризмата с 2Г-ция Еклипс :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Братле, не се подавай на ''сатаната''! С две игри на боулинг и ще си сменил Каризмата с 2Г-ция Еклипс :icon_dance:

А кой е "сатаната" ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Скай Сити, пък може и да ударим някой друг билярд освен боулинга, който изобщо не го владея :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кой е "сатаната" ?

Криси споко слънчице, майтап да става!

Но сега като гледам как съм го формулирал не става ясно, дали играта е сатанинска, дали играчите или общият интерес към Еклипсите! :icon_crying:

Sorry........ ''нищо лично-просто бизнес''...! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси споко слънчице, майтап да става!

Но сега като гледам как съм го формулирал не става ясно, дали играта е сатанинска, дали играчите или общият интерес към Еклипсите! :icon_crying:

Sorry........ ''нищо лично-просто бизнес''...! :icon_thumbup:

Аз съм малко сънена все още и ми беше трудно,да вникна.Иначе знам,че се шегуваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Скай Сити, пък може и да ударим някой друг билярд освен боулинга, който изобщо не го владея :D

 

Спокойно - той и Ники не ги владее, ама игра и боулинг, и билярд на Пампорово ;) Още се буди с ужас нощтно време като си спомни за мен... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно - той и Ники не ги владее, ама игра и боулинг, и билярд на Пампорово ;) Още се буди с ужас нощтно време като си спомни за мен... :)

:icon_censored: Ей сега ме амбицира и започвам да тренирам, че да видиш кой кого......... :ura:

 

 

А някой да знае къде има кръчма с боулинг, да ми е по-близичко до масата с мезета..?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_censored: Ей сега ме амбицира и започвам да тренирам, че да видиш кой кого......... :ura:

А някой да знае къде има кръчма с боулинг, да ми е по-близичко до масата с мезета..?

 

Ми адаш давай да почваме с тренировките и да ги разбием :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да се включа, стига да не ми спретнат някаква друга организация. И без това дължа на Стефи един шоколадов чипс :icon_blush: и разни други сладости, които си забрави в колата. А аз естествено не издържах на изкушението и ги..... изплюсках.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми адаш давай да почваме с тренировките и да ги разбием :icon_thumbup:

Братле, всичко в концентрацията е, ....нека силата бъде с нассссс...... :starwars: и мезетатат с алкохола..!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Братле, всичко в концентрацията е, ....нека силата бъде с нассссс...... :starwars: и мезетатат с алкохола..!

Усещам че колите ще ги зарежем на паркинга за през ноща :drinks: ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Усещам че колите ще ги зарежем на паркинга за през ноща :drinks: ...

 

Не е задължително. Има една мноооого хубава фиричка, която си те прибира барабар с колата ти по всяко време на денонощието. Аз съм им голяма фенка! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително. Има една мноооого хубава фиричка, която си те прибира барабар с колата ти по всяко време на денонощието. Аз съм им голяма фенка! :rolleyes:

А неееее жената и колата никой няма право да ги пипа !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, ти Роко внимавай, че доскоро беше без книжка!

Е само 1 месец :rolleyes: бях без книжка....И то не за нещо друго а за превишена скорост :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А неееее жената и колата никой няма право да ги пипа !

И аз съм по-склонен да я оставя да нощува, че немога да търпя друг да ми пипа мицката :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм по-склонен да я оставя да нощува, че немога да търпя друг да ми пипа мицката :icon_box:

Мацките и Мицките са само наши, другото е общо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мацките и Мицките са само наши, другото е общо!

Другите могат само да ги гледат, без да пипат :yes3:

P.S. съжалявам за спама към темата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Sky ми е в квартала, така че и аз ще гледам да дойда, ако е писано! Там наистина е по-добрият избор, другите зали са пренаселени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам - които колеги са в квартала, да ни приютат за през нощта след пийването ;) Ако никой не ме иска, аз си имам хубаво комби и одеало в багажника ;) Как ще си дремна, само гледайте...

 

Значи остава за Sky! А събирането къде ще го правим? Остава ли на Бояна? Защото пък ще бъде излишно биене на път, особено за живеещите в източната част на София.

 

Нека има два часа на събиране - единият на Бояна, а другият направо в Скай?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...