Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Тая вечер на омв имаше 2 Еклипса /без да броя моя / и още един лилав мина. Беше си почти тотал еклипс :)

 

Аз и dosev4eto бяхме това. :icon_dance:

Дори те видяхме и тебе.

Освен затъмненията имаше и едно EVO 10, бяло с временни номера .

Довечера пак ще се качвам към 7:30 - 8:00,който желае може да дойде, да се видим.

 

 

CynepMEH;

Мега-та в Щутгарт е най-доброто решение,А относно съревнованието слаб играч - силен играч,зависи дали ми е ден, ще се опитам да се класирам към силните. :icon_blush: :icon_blush:

 

П.С. Миналата седмица ми беше ден и направих ,6 поредни страйка. :icon_devil: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз и dosev4eto бяхме това. :icon_dance:

Дори те видяхме и тебе.

Освен затъмненията имаше и едно EVO 10, бяло с временни номера .

Довечера пак ще се качвам към 7:30 - 8:00,който желае може да дойде, да се видим.

CynepMEH;

Мега-та в Щутгарт е най-доброто решение,А относно съревнованието слаб играч - силен играч,зависи дали ми е ден, ще се опитам да се класирам към силните. :icon_blush: :icon_blush:

 

П.С. Миналата седмица ми беше ден и направих ,6 поредни страйка. :icon_devil: :icon_rock:

Евото е там почти непрекъснато.Това е Евото ,за което писах миналата седмица.И аз мисля,да ходя довечера.Ама тоя път,като ме видите,направо идвайте ,да се запознаеме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама тоя път,като ме видите,направо идвайте ,да се запознаеме :)

:good: :good: Много ясно ,че ще дойдем да се запознаем :yes3: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2 та еклипса-забелязани да стоят скромно забутани в ъгъла + Ники с бялото ево 4 този път пешеходец :foto:

Ето и колата на вечерта :shock:

http://media.snimka.bg/1207/008669106-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Митко, Марин и Стефи си изкарахме много добре, та чак прехвърлихме деня!!! :)

Другия уикенд пак! :) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Митко, колко точки направи след 6-те страйка. И колко ти е рекорда :)

 

 

Еми точно, колко бяха точките след 6-те страйка не съм гледал :icon_blush: , но крайният резултат беше 234т., и това ми е рекорда. Иначе ,друг път гравитирам около 100-150 т. :icon_dance: Е имало е и дни ,когато съм завършвал и с 40 т. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запазих писта за боулинг в мега-та в студ. град. така, че очаквам да не се изложим пред управителите :) в 9.30 с бойна стъпка трябва да сме там и да започнем да лупаме кегли :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запазих писта за боулинг в мега-та в студ. град. така, че очаквам да не се изложим пред управителите :) в 9.30 с бойна стъпка трябва да сме там и да започнем да лупаме кегли :)

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи в събота колко часа се разбираме да се съберем на ОМВ-то?

В 19.00 :) Поне първоначално се разбрахме така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз така знам , но да си питам :icon_blush: !!! Значи събота ще се запознаем!!! За жалост няма да съм с моето Диамантче , но ... Нищо следващият път :icon_dance: !!! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз така знам , но да си питам :icon_blush: !!! Значи събота ще се запознаем!!! За жалост няма да съм с моето Диамантче , но ... Нищо следващият път :icon_dance: !!! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Жалко,но поне ще дойдеш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази красавица ще дойде след 2-3 седмици и няма да може да присъства на събирането :( , но ние със Сивушка ще сме на линия.

post-788-1226040046_thumb.jpg

post-788-1226040061_thumb.jpg

post-788-1226040100_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Страхотна е! Блестяща! Браво! Важното е, че ще дойде! Все пак тази среща няма да е последна, така че ще имате време и възможност да ни се похвалите! :D Аз за съжаление отново няма да мога да дойда и на тази среща...дори и като публика в боулинг залата :icon_crying: Хубаво изкарване ви желая и после снимков материал ще чакаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бро, взе ли я братчеда? Айде да му е честита. Ще има тотал еклипс 6 след 2-3 седмици ми се струва :) Пу си за мене джантите, ако иска да ги менкаме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важно е присъствието,не участието :) Хубаво е да се видиме и запознаеме,а колите...................си ги знаеме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, Юли, браво бе брат, мноооооооого красива колица беееее. Като вълк в овча кожа е! Браво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...