Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, :icon_bye:

 

Хайде,този петък или събота да се съберем на OMV-Бояна, и да заформим един тотал еклипс 5 :icon_rock: :icon_dance: . Може после , да слезем до студентски град , и примерно да направим един колективен боулинг или да седнем някъде,да пием по нещо .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колега , аз съм съгласен въпреки че сигурно няма да съм направил моето Еклипсче , но имай впредвид че петък и събота са дните в които всички са решили да посетят ОМВ Бояна !!! Аз предлагам че е по удобно да е във всеки друг ден от седмицата , но когато кажета - ще дойда!!!

P.C. За първи път ще присъствам на среща на "затъмнителите" !!! :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, :icon_bye:

 

Хайде,този петък или събота да се съберем на OMV-Бояна, и да заформим един тотал еклипс 5 :icon_rock: :icon_dance: . Може после , да слезем до студентски град , и примерно да направим един колективен боулинг или да седнем някъде,да пием по нещо .

Оооооо с Лео ще ви разбиеме на боулинг. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много малко време има до срещата и не знам дали ще стане, но аз принципно съм ЗА. не знам дали ще мога в петък, но ще видим :) Виж, ако се направи отсега за другата седмица май ще ома повече народ, а и аз може би ще съм си с колата вече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А Лео, на нас и по малко време ни стига. Аз тази седмица ще пропусна. Няма да съм в София, но за другата сме на линия със Сивушка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи по-добре другата седмица да се организираме :)

И аз съм за другата седмица . :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще има този петък - имайте предцид, че е хелоуийн (вси светии). Та ще трябва да дегизираме еклипсите като хонди например :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам мненията , всичко е решено. Другата седмица ,ще направим голямото събиране, а тази събота аз и досевчето , сигурно ще се качим към OMV. Който желае ,може да дойде да направим една генерална репетиция , за другата седмица. :plane: :drive: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

това с маскирането ми хареса,така ще се проебразим на Хонда -че няма да има разлики .

Имам път точно другата седмица на долу -така че ще съм супер маскиран на Иклипс срещата(само да няма освирквания и яйца по колата-надявам се че ще приемете един маскиран)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами попринцип в събота е най спокойно от 3-те дни (петък,събота и неделя) ! Нека да кажем събота 7 часа на ОМВ Бояна!!! Съгласни ли са всички? :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

dosev4e, ти към колко ще се качваш тия два дни (утре и вдругиден)?

 

А за другата седмица... аз съм за една идея по-късно - към 8, но и в 7 да е ще дойда. А след това ще се ходи ли на боулинг? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

dosev4e, ти към колко ще се качваш тия два дни (утре и вдругиден)?

 

А за другата седмица... аз съм за една идея по-късно - към 8, но и в 7 да е ще дойда. А след това ще се ходи ли на боулинг? :rolleyes:

Аз нямам претенции за часа и със сигурност ще дойда. Що се отнася до боулинга-твърдо да от мене :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, уговаряте среща без участието на Галант ;) Къде така :P - ако е другата седмица може и ние да се включим. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, уговаряте среща без участието на Галант ;) Къде така :P - ако е другата седмица може и ние да се включим. :P

Ооо,не сме си го и помисляли :) Колкото повече,толкова по-добре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...