Премини към съдържание

Препоръчано мнение

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги срещи само на ОМВ-то ли ще правите? Няма ли да има ваши представители и на Пампорово?

Виждам, че сте доста задружни хайде на Пампорово и там има боулинг, та и басейн даже!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги срещи само на ОМВ-то ли ще правите? Няма ли да има ваши представители и на Пампорово?

Виждам, че сте доста задружни хайде на Пампорово и там има боулинг, та и басейн даже!!!

Не сме задружни, ние сме по-скоро едно голямо семейство :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та значи другата събота в 19.00? Ако ще се ходи на боулинг няма ли да има някоя наградка за най-слаб играч? :rolleyes: Аз съм върховна - без грам усилие успявам да си остана на нула до края! "Ръцете ми единствено виновни...."

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та значи другата събота в 19.00? Ако ще се ходи на боулинг няма ли да има някоя наградка за най-слаб играч? :rolleyes: Аз съм върховна - без грам усилие успявам да си остана на нула до края! "Ръцете ми единствено виновни...."

Значи се заформя оспорвана битка за тази награда :) При това без никакви усилия........ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ееее и аз ще се пробвам да се класирам в категорията най-слаб играч.

Еее и ти ли!? Тогава ,за да има стимул и за обратното, трябва да има награда и за "най-добър играч".

П.П. Някой мисли ли , да ходи на сбирката в Пампорово?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да бе,ще ви се :D Аз като метна топката и летя директно с нея. :icon_dance: Макар че така,ако успея да се плъзна чак до кеглите ще ги съборя всичките като снегорин. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical:

А да бе,ще ви се :D Аз като метна топката и летя директно с нея. :icon_dance: Макар че така,ако успея да се плъзна чак до кеглите ще ги съборя всичките като снегорин. :icon_blush:

:hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти настъпя връзката на обувките ако тръгнеш да шмекеруваш така :icon_angel: :rolleyes:

Ей тук снимка на някакъв фен на Мицу (вж. гърба на тениската му), който играе боулинг ентусиазирано имено в х-л Пампорово

post-1199-1225460725_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз тогава освен да играя срещу всички ви. Моите точки срещу вашите, събрани накуп. Няма ли някой да ми окаже конкуренция :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз тогава освен да играя срещу всички ви. Моите точки срещу вашите, събрани накуп. Няма ли някой да ми окаже конкуренция :(

Лео ти ще си от публиката :) Ама айде от мен да мине,нали си ми приятел ,ще се пробвам ,да те бия. Сега поне знам как :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде сте тръгнали без новинарския екип с видеонаблюдението :icon_doh: ,а спешъл покана за Гого и Поли !? :icon_hmm: ,което ми напомня ,че някой трябва да си зареди батерията на камерата :yes3: ааа за боулинга като предложение,Фън Сити-то в Младост 3 май се води...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде сте тръгнали без новинарския екип с видеонаблюдението :icon_doh: ,а спешъл покана за Гого и Поли !? :icon_hmm: ,което ми напомня ,че някой трябва да си зареди батерията на камерата :yes3: ааа за боулинга като предложение,Фън Сити-то в Младост 3 май се води...

Не са ли прекалено криви пистите на този боулинг? Хубавото е ,че вариантите за боулинг не са много. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са ли прекалено криви пистите на този боулинг? Хубавото е ,че вариантите за боулинг не са много. :)

Нямам представа с боулинг не се занимавам принципно ,иначе мога да поразпитам ако сте на зор :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви сте ми сладури, ще дойда да ви наблюдавам, че в категорията публика виждам има много празни места! Все пак някой трябва да вика за най-слабия играч,за да остане до край такъв! :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Боулинг, Лео да те тествам ще играем по-сериозно! Ще залагаме ключовете на колите! Който падне дава на другия малко да ги поноси ;)!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви сте ми сладури, ще дойда да ви наблюдавам, че в категорията публика виждам има много празни места! Все пак някой трябва да вика за най-слабия играч,за да остане до край такъв! :D :D :D

Ха ха ха, ей Дани, намери си подкрепление! Няма да си сам в публиката, ще вкарам втори глас! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно кой ще играе!? Май само публика ще има! ;) С кого ще си менкаме ключовете !?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно кой ще играе!? Май само публика ще има! ;) С кого ще си менкаме ключовете !?

Аз ще возя останалите без ключове! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер на омв имаше 2 Еклипса /без да броя моя / и още един лилав мина. Беше си почти тотал еклипс :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...