Премини към съдържание

Зимни гуми


navara

Препоръчано мнение

Привет търся съвет-с какви зимни гуми да обуя Speis Star, с 1.9DiD МОТОР.До сега на различните коли които съм имал съм ползвам, Дебица, БФГудрич, Мишелин , и май от Дебицата, или Дебиката, не знам точно как се произнася съм най доволен.Моля споделете вашите впечатления.

Благодаря Ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет търся съвет-с какви зимни гуми да обуя Speis Star, с 1.9DiD МОТОР.До сега на различните коли които съм имал съм ползвам, Дебица, БФГудрич, Мишелин , и май от Дебицата, или Дебиката, не знам точно как се произнася съм най доволен.Моля споделете вашите впечатления.

Благодаря Ви.

Ето в тази тема има изписано доста за гумите, а има и още такива подобни теми във форума........Прочети ги и си направи избор.......http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ic=7077&hl= И още.......http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7714
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....май от Дебицата, или Дебиката, не знам точно как се произнася съм най доволен. ...

Те са полски и оригиналното произношение е Дебица, но тук май по-често си го четем Дебика. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те са полски и оригиналното произношение е Дебица, но тук май по-често си го четем Дебика. :)

И се изработва по лиценз на Гуудиър Ултра Грип 5 ......много добра гума е за прилични цени....................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също много се чудех какви да си взема зимата на тогавашния ми Галант и накрая се спрях на Ултра Грип 7 и мисля, че не сгреших . В доста тежки условия колата не мръдна в изкачването към хотел Мальовица , а там си беше сериозна зима , сняг и -20градуса.Това го споделям от личен опит , иначе вярно е ,че на пазара има всичко , но и винаги има голяма доза късмет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също карам служебната си кола със Дебица и съм много доволен (говоря за зверско каране поне по 100км градско на ден а за извън градско да не говорим там са стотици километри) много железна гума е!!!!!!!!!!! И е на прилични цени! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

А за Спейс Вагон 97 някой може ли да ми каже какви е най-добре да са и като размер и като марка?

Благодаря предварително :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за Спейс Вагон 97 някой може ли да ми каже какви е най-добре да са и като размер и като марка?

Благодаря предварително :drive:

185/70/14 Това ти е оригиналния размер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

185/70/14 Това ти е оригиналния размер

 

Супер, благодаря ........че зима идеееее, вънка вее вук.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е най-доброто. Как да е най-доброто....

Аз съм се спрял на Нокиан. Към 110 лв е бройката. Същото е положението с Вредщайн, Мишелинките отиват към 140.

Тойо са към 130лв. Другите - не съм ги проверявал. Говоря за нашия размер, разбира се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ето и моя съвет:

Аз карам същия модел автомобил. Преди 10 дена отидох в център Диана, м/у Симеоново и Драгалевци и си взех комплект 4 броя Gislaved - цената им е 84 лв бройката - EURO FROST 3. Добри са...доволен съм. На предишния автомобил имах същата марка, но бяха - NORD FORST и изкарах 3 зими с тях!

УСПЕХ!

Ето линк: http://www.diana-ltd.com/GISLAVED-leki.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

185/70/14 Това ти е оригиналния размер

Привет! А дали ако сложа малко по-високи 75 или 80 ще опира в калника. Някой да е слагал? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благодаря на всички който взеха отношение :icon_clap: сложих все пак Дебица и не съжелявам.Минах през първия сняг през рижкия проход-киша, лед и сняг.Бях като танк без никакви проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

аз сложих Барум, казаха ми че са добри за тези пари, вие какво ще кажете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...