Премини към съдържание

Предложение за календар 2009


k1k1_

Предложение за месеците  

36 гласа

  1. 1. ?? ??? ???????

    • ??
      32
    • ??????
      4
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0
    • 0


Препоръчано мнение

Друго имам аз в предвид или по точно за едно говорим ама по различен начин: Примерно- от Галантите има много модели- от най-стария до последния и всички са на лице във форума! Същото е и с разновидностите на Спейсовете, а за Лансери и Колтове пък колкото пожелаеш това се отнася и за всички останали! И така всичките разновидности на едно листче /един месец/! Друг е въпросът къде в целия календар ще присъства и някоя от Сигмите :icon_blush:

 

 

Разбирам те идеално, но ако на лист има повече от две снимки, ще станат много малки, и ще се губят, не мислиш ли?

 

Наистина е добре да има от всички модификации на даден модел. За целта аз имам такова виждане

post-1462-1224515273_thumb.jpg

Тук обаче идва въпроса, ако няма дадена модификация в клуба (или във форума), какво ще правим, ще слагаме от Интернет или изобщо няма да слагаме.

По питането на Иван, може Сигма-та и Сапоро-то да ги сложим при Галант-тите; L200 при Паджеро-то и така...

 

П.С. Снимките съм ги взимал съвсем произволно от форума и от Нет-а.

 

П.П.С Естествено, че гласувах ЗА, но се забавих нарочно, за да видя как се развиват нещата и да не пълня темата със спам (предполагам, че много хора постъпват по същия начин, затова няма толкова активност :icon_n_dunno: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Тодоре. Този вариант ми харесва много. Може така да е на цял лист и под него хоризонтално да са дните от месеца, всички на един ред.

Размер 70/50см в хоризинтал. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

намерих календар в нета за 2008 може нещо да ви хрумне за 2009 успех :icon_thumbup:

 

http://k-feer.ru/commissioned/Mitsubishi-Calendar-2008/Mitsubishi-Calendar-2008.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пример дето го е дал Тошко /todormitew/ е сполучлив вариант според мен. Аз също гласувах с "да", ама си мисля - не е ли необходимо известно уточняване и да е подред на всичко, че всеки дава идей и накрая резултата е доста размит и работата туткава.

Какво имам предвид - от това по колко снимки ще се качат на страница, зависи какъв размер ще е самия лист. А пък от размера на листа ще зависи и цената му. И не на последно място от цената ще зависи и бройката.

Затова е добре да вземе отношение човек, който се е занимавал с такива календари и има известен опит. Накрая ще се придържаме към що годе някакъв определен стандарт /и на големина и на цена/ и така ще е по-лесно.

Например Ванката и Емо, могат да си дадат професионално мнението. Разбира се и друг, който е наясно. А пък всички останали, трябва да се вслушаме в мнението на разбиращите и да нямаме други претенции.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

намерих календар в нета за 2008 може нещо да ви хрумне за 2009 успех :icon_thumbup:

 

http://k-feer.ru/commissioned/Mitsubishi-Calendar-2008/Mitsubishi-Calendar-2008.jpg

Доста агресивен,хареса ми много.Идеята е много добра с този календар, НО при нас би следвало да има НАШИ коли и ако може да с такава агресия(в добрия смисъл на думата)ще е перфектно.

Гласувах ЗА, но според мен предстоящата среща на Пампорово ще късно и ще ни забави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против идеи, но ако продължаваме така, и тази анкета ще се превърне като предната тема относно календарите, и резултата ще е нулев! Анкетата е, да решим дали всички са доволни от предложените модели-месеци (като наистина някои модели като Л200 и Сигмата на Ванката, ще се вмъкнат допълнително)...Ако, анкетата получи положителен вот, минаваме към втората стъпка - набиране на снимки от потребители на форума! След като се събере снимков материал, някой компетентен ще се заеме да го обработи (дали някой от клуба който е на ти с фотошопа, или ще се плати за тази услуга на дизайнер - ще видим). После се прави модел, пред-печат и грубо определяне на цената. Финала е следния: не кой колко би взел евентуално, а всички които ще поръчат, пращат пари, за да няма прецаквания накрая! Това е моето мнение по въпроса!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че Емо е прав. Темата много се разводни и май нищо няма да стане. Аз гласувах "За", на мен лично тази подредба на моделите и събитията ми харесва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Аз предлагам да се заключи тази анкета, защото за няколко дни резултата е 28Да/3Не в полза на желаещите.

Да се пуска сега запитване за вида на календара. Да се пуснат 3 модела и да се гласува за тях.

На мене лично на Тодор модела ми харесва много.

Да е за основна снимка някоя от нета(на ТОП модела), че са професионални там снимките + допълнителните 5-6, но само на коли от форума.

 

Ето подредбата с допълненията:

 

Януари - Pajero & Outlander + L200/300 или каквито високопроходими имаме в форума

Февруари - Cаrisma

Ммарт - Galant + Sigma/ Saporo

Април - Снимки от посещението в дом "Българка"

Май - Colt

Юни - Снимки от националната среща

Юли - Eclipse + 3000GT

Август - Снимки от рождения ден на клуба

Септември - Lancer + EVO

Октомври - Space

Ноември - Снимки от предстоящата среща в Пампорово

Декември - Grandis

 

Ako k1k1 или някой друг иска да допълни нещо и да се заключва тая анкета още утре, като се пусне другата с три предложения за модел на календара. Предлагам още, когато има разлика повече от 15 гласа за период по-гплям от една седмица анкетите да се прекратяват в полза на повечето гласове, освен ако няма фиксирана дата за край на гласуването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз до сега се въздържах, и току що гласувах, като също подкрепям идеята на Тошко, но снимките на колите от форума, да са от всички генерации, а не да се повтарят модели......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз до сега се въздържах, и току що гласувах, като също подкрепям идеята на Тошко, но снимките на колите от форума, да са от всички генерации, а не да се повтарят модели......

Ок, ама като не пращат читави снимки на дадения модел от всичките му генерации, то тогава ще са 5-6 снимки на генерациите които имаме с различни модификации (седани, комбита,хетчбеци и т.н.т.). Каквото има в форума това ще е и на календара. Все пак правим го за нас и ние ще му се радваме цяла година. Само основната снимка ще е от нета, на съответната ТОП модификация на дадения за месеца модел на :mitsu-smiley:

 

Емо, като модератор на този раздел се намеси по-сериозно, защото започва да се размива цялата идея. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата е свалена от важни и предстои да бъде затворена, след като вота е решително "ЗА"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата е свалена от важни и предстои да бъде затворена, след като вота е решително "ЗА"!

Предлагам "Грандис" и "Спейс" да са заедно , а на свободното място снимки от срещи на клуба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, темата ще остане отворена още малко, тъй като има един много важен въпрос за изясняване! А именно, кой ще се заеме с поръчката?! Според мен, най-удачно е това да е човек (или няколко човека) от София. Някой, който да провери цени в две-три печатници и да ги поръча. Лично смятам, че Ванката е идеалния човек, но след краткия диалог, който преведохме с него, съм убеден, че той ще откаже...За това, има ли кой да се заеме?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено позна! Мога да се наема с отпечатването, но не и с дизайна- просто нямам време, а и миналата година ми бе достатъчна за обица на ухото!!! Имам 600 тела за календари за 2008, ще са актуални още 2-3 месеца ;)

 

Дайте изделие- ще дам цена, но за сега сме страшно далеко от каквото и да било!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер :) Значи продължаваме напред! Следва да се изготви анкета за модел на календара!

 

Считам тази анкета за приключена и я затварям!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...