Премини към съдържание

Питане за Лансър?!


Препоръчано мнение

Колеги, помогнете с малко инфо! Мой приятел, силно се вълнува от следния модел на лансър:

http://www.cars-directory.net/pics/mitsubishi/lancer/1996/mitsubishi_lancer_3254660.jpghttp://www.cars-directory.net/pics/mitsubishi/lancer/1996/mitsubishi_lancer_3254660_2.jpg

Кажете кой лансър се води това? Какви мотори има? Ако някой има този модел, да постне снимки на таблото (ще съм благодарен)...

Благодаря ви предварително! :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Lix, аз тази тема я знам много добре, гледал съм я още като беше пусната...Обаче на други места този лансър се води VI...Затова питам! Няма ли някой от форума с такъв модел?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти с такъв лансър ли си krase? Гледам в профила ти пише, че имаш и лансър? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

krase дай скайп или кю да те поразпитам? И не викай (не пиши с главни букви) ще ти се скарат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой колега от Варна или в близост има такъв лансър, ще съм му благодарен да се свърже с мен, да видим колата и да се повозим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То даже в wikipedia са сбъркани генерациите.

 

Казвам ти, до сега рових и на доста спорни данни попаднах :) Ето красе казва, че са 1.3 и 1.5, както сочи и AUTO.RU, а в мобиле-то има 1.6 да се продават?!?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

krase, можеш ли да ми направиш снимка на таблото и интериора да го видя отвътре? Тук обикаляхме салоните, и не намерихме този модел :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз данните съм ги взимал от официалното списание за новия Лансер, издадено от Мицубиши. Едва ли там ще има грешка. Същото инфо го има и на http://www.new-lancer.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе, Красе, оправи го малко този правопис, моля те! Има си правила във форума, запознай се с тях, ако обичаш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно това ме вълнуваше! Сега остава да търсим такъв лансър, по възможност 1.5 мотора :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, никой освен красе ли няма такъв лансър? Искам отзиви за машината? И най-вече ако има някой в близост до Варна, или от града, за да я огледаме и да се повозим...Ще съм благодарен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам е Mark VII (Pizza).

 

Може би ако това беше "важна тема" можеше да се ориентираш по-бързо :)

 

Колега LiX, мисля, че цитираната тема наистина е важна за раздела.

Премествам я, в раздел "важни теми". :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, никой освен красе ли няма такъв лансър? Искам отзиви за машината? И най-вече ако има някой в близост до Варна, или от града, за да я огледаме и да се повозим...Ще съм благодарен!
В никакъв случай не се вози на такъв лансер, защото са кът, и не знам после от къде ще ти търсим такъв....... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен наистина, това адски ми харесва! Това, че колата е екзотична, и в интерес на истината, не съм виждал този модел във Варна....Когато си взех колта, се брояха на пръсти тук, и когато бръмчах из града, събирах погледи и се чувствах оригинален (не като с голф например)...Лансъра е наистина уникален, и има страхотна визия...Приятелят ми е влюбен в този автомобил! Много искаме да до видим от близо! А, и колеги от другите градове, ако някой от вас, попадне на обява за този автомобил, моля да ме уведоми, ще съм благодарен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...