Премини към съдържание

Kора под двигателя за Спейс Стар


радко

Препоръчано мнение

Нов проблем-сега като заваля се усетих че кората която е под двигателя и го предпазва я няма-някои знае ли къде моге да се намери това чудо :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е останала само една от общо 3 броя. Ако някой има идея от къде да си поръчам ще бъда благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Попитайте колегата Miroslav или SLX може и да имат варианти, но на каква цена ще са... :rolleyes:

 

Дайте рама тук или на ЛС и ще ви кажа цена и срок доставка. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за Галант '97 можеш ли да намериш?

 

Пуснете ми рамата на ЛС и ще ви отговоря !

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете ми рамата на ЛС и ще ви отговоря !

Поздрави

 

Пламенски като ми върне талона+колата(дано :D ) и ще ти изпратя ЛС че и на мен ми трябва такава кора... даже успях да си разпоря предния спойлер щото нямам такава кора :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте рама тук или на ЛС и ще ви кажа цена и срок доставка. :mitsu-smiley:

номера на рамата е XMCLNDG1AXF026198 а това ЛС не знам какво е

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламенски като ми върне талона+колата(дано :D ) и ще ти изпратя ЛС че и на мен ми трябва такава кора... даже успях да си разпоря предния спойлер щото нямам такава кора :(

 

И при теб по рама излиза , че нямаш кора под двигателя :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И при теб по рама излиза , че нямаш кора под двигателя :icon_blush:

колега по рама излиза че нямам кора под двигателя така ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега по рама излиза че нямам кора под двигателя така ли?

 

Точно така ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
За Спейс Стар в Пловдив намират ли се такива кори и къде, ако някой знае?

Ратола Пловдив- пиши на Miroslav

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Колеги със Спейс Стар, моля помогнете- имате ли предпазна кора точно под резервоарчето за течност на чистачките? При мен има и трите предпазни кори отпред под двигателя, но точно отдолу под помпите за течност на чистачките няма нищо, бъркам с ръка и напипвам резервоарчето. Яд ме е ако е така недообмислено, защото си изгорих и втората помпа днес - за пръскане отзад, предната вече я смених с нова от Ратола, но задната вече ми идва много. Добре, че успяхме да я възстановим със силикон и изолирбанд след разглобяване и изсушаване, беше пълна с ръжда и явно пропуска вода от локвите. Така ли е и при вас?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, иска ли някой да се "жертва" за идеята да помогне и да бръкне с ръчица под резервоара за чистачките и да си сверя часовника?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте колеги, има ли някакво развитие по въпроса с кората под двигателя за Space Star? В смисъл някой колега да си е купил/направил и да даде отзиви. През есенно-зимният период, когато е най-дъждовно или снежно, до колко това наврежда на пистовите ремъци и на двигателя като цяло, ако няма кора? Получих отговор за онлайн магазин за кори, странно казаха ми че имат, но само за модели от 2003г-->

Поздрави

svetliof

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

здравейте.някои може ли да ми каже дали има кора под двигателя на спеис стар 1.3 бензин 1999?

 

 

Здравей колега. Моя майстор ме убеди, че кората е автогол и не ми трябва. Като причина изтъкна факта, че все в някой джоб ще остане вода и гредите ще почнат да гният след като няма проветрение. В силно силен дъжд специално като съм се прибирал съм вдигал предният капак да видя докъде е мокро от долу. Навсякъде си бе видимо сухо. Дори и ремъците да са се измокрили те от центробежната сила на въртене са изтръскали водата. В предвид факта, че кората се състои (дори и да се намери) от 3 парчета всяко от по 90 лв допълнително ми се охлади ентусиазма. Тези 300 лв ги скътай по-добре за съединител или макферсони...

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Моя майстор ме убеди, че кората е автогол и не ми трябва. Като причина изтъкна факта, че все в някой джоб ще остане вода и гредите ще почнат да гният след като няма проветрение. В силно силен дъжд специално като съм се прибирал съм вдигал предният капак да видя докъде е мокро от долу. Навсякъде си бе видимо сухо. Дори и ремъците да са се измокрили те от центробежната сила на въртене са изтръскали водата. В предвид факта, че кората се състои (дори и да се намери) от 3 парчета всяко от по 90 лв допълнително ми се охлади ентусиазма. Тези 300 лв ги скътай по-добре за съединител или макферсони...

Поздрави

Колега прав си, но когато има кора като че ли и двигателя през зимата изстива по бавно(аз лично ако си намеря кора ще си купя)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...