Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

  • Admin

vladimirov, скоро ще направим ъпдейт с енкодинга UTF-8!

 

Трябва обаче да спрем форума отново за 1-2 дена, докато направим настройките и удовлетворим ВСИЧКИ КАПРИЗИ!

За емотиконите - сложили сме прекалено много за форум, но все пак има ограничения. Има тематика за всичко и всички. Групирани са по подразбиране, като повечето имена се подразбират на английски.

Повечето проблеми за които споменаваш са свързани и с кеша на браузъра ти. Изчисти си кеша или преинсталирай наново и вече няма да имаш тези проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Ако снощи или сутринта е работено, иначе пробвах преди това с кеша и пак се случи на няколко пъти фона да разпъне страницата. Не съм видял да има проблем с кодирането в самия форум, при предишните версии бях забелязал че ако се напише нещо което не е на кирилица почваше да прави текста с кодовете на буквите с номер (общо 6 знака), сигурно е за това, ама е кофти начинание. Вече ако мога да кажа че е прищявка, защото наистина си е така - какво стана с картинката с новия лансър "The power more than you expect", много добре стоеше отгоре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вече ако мога да кажа че е прищявка, защото наистина си е така - какво стана с картинката с новия лансър "The power more than you expect", много добре стоеше отгоре.

 

Не седи добре с Лансер-а, защото е много малко логото на форума.

Така е естетически издържано и семпло. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......... какво стана с картинката с новия лансър "The power more than you expect", много добре стоеше отгоре......

 

А какво стана с моята покана и с твоето членство в клуба?

 

Предлагам ти да станеш член на клуба. Членството е 40 лв годишно. Така хем ще бъдеш по-отговорен към текущите проблемите на клуба и форумното нет-пространство, хем ще го подпомогнеш. Таксата е годишна. Можеш да се появиш на рожденият ден и да заявиш желанието/или нежеланието/ си за членство. Лично аз ще поръчителствам за теб, а и всички са запознати с мненията ти във форума. Като бонус ще получиш и достъп до още един раздел....

Е, какво решаваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Така да метна и аз един пост.

 

1."Тежест" на скина.

 

Казано най-общо ситуацията е подобна на Windows.Предполагам знаеш за HTML5 и всички други новости.Трябва да сме напред с материала което изисква леки жертви (Господ дал, Господ взел.)

 

 

2. Email.

 

Проблема тук е локален по-скоро.Трудно можем да накараме всички "доставчици" на е-майли да ползват всякакви кодировки.При следващия ъпдейт на форума 99% ще се премине към UTF-8 за да няма подобни проблеми.

 

3. Мобилна версия

 

Като цяло там нещата стоят малко по-различно.Често срещано явление е използването на Opera или IE на мобилните телефони.Както е писано и преди много препоръчително е използването на FireFox или chrome за отваряне на форума.Там проблемите се изчистени до 99%.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И преди ти го казах, браузъра не е виновен, освен ако не е отпреди 5-6 години. И за един форум firefox не слагам. За е-маила и кодирането трябва да е виновен подателя и доставчика му - от другата страна има браузър или e-mail клиент който го налучква в определена степен или го преобразува към едно общо кодиране за цялата страница. За мобилната версия не съм имал забележки, споменах че е добре да и се променят само цветовете, за да има сходство с основната тема.

 

А какво стана с моята покана и с твоето членство в клуба?

 

 

 

 

Трябва да видя какви ще са ми плановете за тогава, ако имам физическата възможност ще дойда на рожденния ден на клуба и ще имаш моите 40лв...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......Трябва да видя какви ще са ми плановете за тогава, ако имам физическата възможност ще дойда на рожденния ден на клуба и ще имаш моите 40лв...

 

Ти кажи, искаш ли да подпомогнеш клуба и форума - щом си толкова зает, не е нужно да идваш лично, ще ти изпратя банковата сметка и ако наистина се чувстваш съпричастен, ще ги преведеш по банков път, дори превода е безплатен.

И парите няма да ги имам аз - а форума и всички потребители, които го ползват.

 

Та, очаквам конкретен отговор:

 

- Искаш да бъдеш, един от малкото, с чиито пари този форум се поддържа,

или

-Не искаш да дадеш нищо от себе си, а искаш само да си потребител, с високи изисквания и с нагласата - някой друг да плаща и осигурява автомобилонетпространството, в което да се изявяваш и да предявяваш претенции.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Владимиров, два дена те чакам да решиш, по какъв миловиден начин ще откажеш поканата за подпомагане на форума, на изграждането на по-добрата му визия, и подкрепата на клубните дейности.

Явно не желаеш да си член на Mitsubishi Fan Club Bulgaria .

Е, така е!

Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто да го направиш!

Знам, че не си за тези 40 лв., дето така щедро ги раздаваше в бъдеще несвършено време, знам! Просто някой хора са така устроени - само да искат, без да дават.....

.............................

Считай, че предложението ми, да станеш член на клуба, в чийто форум така обичаш да се изявяваш, е оттеглено.

Явно званието на истински :mitsu-smiley:-фен не е лъжица за всеки.....

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

 

...Просто някой хора са така устроени - само да искат, без да дават.....

.............................

 

Вальо, ако си забелязал, а предполагам си, прекалено много хора вече са така!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не съм отказал, ако става на въпрос, просто не го считам за редно въпроса да продължава да се обсъжда в тази тема. Не съм очаквал и продължение. Също така се изискваше участие в инициативите на клуба, не само във форума. B понеделник щях да разбера дали ще съм свободен за рожденния му ден. При възможност да присъствам на няколко от срещите и да се запозная с хората от форума така или иначе вероятно щях заявя желанието си за членство в клуба, без да бъда едва ли не принуждаван.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... вероятно щях заявя желанието си за членство в клуба....

 

Вероятно, но като видях как се спотайваше - едва ли...

......................

Все пак, да сме всички живи и здрави. Членството в един автомобилен форум не става насила.

За мен въпроса приключи.

Нека гледаме напред!

И понеже темата е за форума - нека споделя:

-Радвам се, че имаме подобен нет-журнал. Модерен, разчупен, балансиран и в морето от всеобща неграмотност - остров на добро техническо и стилистично ниво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отдолу на темите има едно

"Препоръчваме ви: Смяна на радиатор за парно"

На какъв принцип прави препоръките? Във всяка тема препоръчва "Смяна на радиатор за парно" :icon_hmm: Малко като онзи доктор дето всичко лекувал с рициново масло :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще го махнем. Това е java от фирмата за рекламите.

 

Оправено! :icon_thumbup:

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Активирана е системата за положителна и негативна репутация.

Имате право по 5 гласувания на ден!

Преди малко с огромно удоволствие дадох на двама човека + в раздела Галант. :icon_clap: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да отбележа, че открих топлата вода, така да се каже. Прозореца на чата, който е отгоре на форума можел да се преоразмерява, като се хване в края на полето в долния му край и става малко по-лесен за четене.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 Да отбележа, че открих топлата вода, така да се каже. Прозореца на чата, който е отгоре на форума можел да се преоразмерява, като се хване в края на полето в долния му край и става малко по-лесен за четене. 

Владимиров, и аз се присъединявам към спонтанната радост на Божо! Човек се учи докато е жив!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Форума има още екстри - при личен разговор "Непрочетени осведомления", ако не си го отметнал, ти се появява за да те подсети в сайд-бара над "Времето и пътната обстановка". След като го прочетеш автоматично ти изчезва. :)

 

П.П.

Ето как изглежда

 

http://img90.imageshack.us/img90/4786/modp.jpg

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

...Вече ако мога да кажа че е прищявка, защото наистина си е така - какво стана с картинката с новия лансър "The power more than you expect", много добре стоеше отгоре.

 

Сложихме пробно вчера на Blue скина. Виж как стои. Ще пробваме и други варианти.

Емо с жена си работиха доста, за да постигнат резултата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сложихме пробно вчера на Blue скина. Виж как стои. Ще пробваме и други варианти.

Емо с жена си работиха доста, за да постигнат резултата. :)

 

Станало е доста красиво, Браво! За червената тема може да се направи колажче например с Галант :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Приемаме всякакви дизайнерски решения на формат 400х80. :)

Трябва да е с прозрачна подложка и да е PSD файл. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приемаме всякакви дизайнерски решения на формат 400х80. :)

Трябва да е с прозрачна подложка и да е PSD файл. :)

 

Мога да направя някъв опит, но аз не съм дизайнер и не работя с PhotoShop, работя с FireWorks и работните файлове са PNG. Няма проблем с прозрачността и с качеството на снимките, ако одобрявате без PSD файл, може да си пробвам късмета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.sendspace.com/file/qsq84x - тук е качен PSD файла.

 

 

 

 

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...