Премини към съдържание

Сбирка


Препоръчано мнение

Колеги ,

 

както бях писал вече , какво ще кажете да си направим този wikend една сбирка ?

 

Давайте Идей къде да я направим и в кой от двата дни

 

Очаквам предложения , ако ние не се разберем кой ще ни събере :icon_thumbup:

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да се включат и други колеги който имат желание да съберем мнения и да се видим утре

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да се включат и други колеги който имат желание да съберем мнения и да се видим утре

 

Може да се видите тук:

Има място за повечко коли. И не се притеснявай колеги може ида не пишат и пак да дойдат. Ако съм свободен бройте и мен :icon_thumbup:

post-2435-1217014304.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Милен даде добра идея там е добре ,

ако искате да сложим един час 15.00 да речем , какво ще кажете B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как се влиза там, да речем, че идвам от Младост по околовръстното?

 

 

 

Това е паркинга на НИМ, Има два варянта, ако идваш от младост се завърташ на детелината все едно да се качваш на бул. България посока Копитото, и като слезеш на България държиш най-дясната лента и пак тръгваш да се качваш на околовръсното, само че преди да се кашиш на него продъжаваш на право, няма как да не го видиш дълга широка права която минава покрай резиденцията... и накрая е паркинга... Другия варянт е караш си по околовръсното и след сфетофара на Бъкстон кадето има и ОМВ в твойта посока... малко като го подминеш в дясно има една отбивка има табела за Музея... е там в ляво и си готов :) ебати обеснението в нетрезво състояние.. кой знае кжо съм написал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво Иване B) , супер е обяснението.Ами за сега остава 15.00 часа на паркинга както и колегата Толев е обяснил

ако има други предложения за друг час пишете но 15.00 е добре.Надявам се да успеем да се съберем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бих минал да ви видя, ама ми изникна едно патуване в провинцията... ама аз работа при вас нямам... още нямам самолет :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как искам да дойда само , но Бургас е далече и работата ми няма кой друг да я свърши .

Ако идвате на морето обаждайте се бе хора. :icon_thumbup: Приятна среща !!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано повечко се съберат, че както се сформира за половин ден тази среща... Аз пак няма да успея да дойда! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Равносметката от срещата е аз и още един пич :icon_thumbup: :icon_clap: , поне до 15.20 нямаше други

може после някой да е дошъл но... ние отидохме на кафенце.

Верно много така спонтанно стана , много хора са в отпуск или не са в София.

Другия път ще сложим темата поне още от началото на седмицата та да знаят хората

и да стане купона :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

joreto, Аз заедно с LiX и Viper бяхме там. Вие много малко сте чакали..

 

 

еми и аз мислех да поостанем още ама като не знам по колко се чака и трагнахме , мама му стара :icon_rock:

требваше да поизчакаме още малко , еми другия път ще се изчакваме повечко.Само тримата ли бяхте Casper ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лафихме до 17:15 и после си тръгнахме. Малко снимки :link:

За много малко сме се разминали, Viper е видял червен Лансер, сигурно си бил ти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лафихме до 17:15 и после си тръгнахме. Малко снимки :link:

За много малко сме се разминали, Viper е видял червен Лансер, сигурно си бил ти.

 

 

да LiX сигурно щото и аз го видях и си помислих дали не е за нашата среща , мислех да обърна ама друго момче( Lancer) беше напред и нямаше как и продължихме , ей как ме е яд :icon_rock: .Aaaaa снимките са добри :icon_clap:

 

впрочем LiX снимките ти от Батак са супер много е яка машината ;) надявам се скоро да се видим тоя път няма да да като днес :mitsu-smiley:

а как мога да слагам и аз снимки май трябва покана за да мога да се регистрирам ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...