Премини към съдържание

Да си направим среща ?


Препоръчано мнение

Какво ще кажете колеги. Гледам, че сме доста и предлагам да си направим едно събиране.

Да обменим опит, да се запознаем, да споделим впечатления и т.н.

 

Вие сте..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Какво ще кажете колеги. Гледам, че сме доста и предлагам да си направим едно събиране.

Да обменим опит, да се запознаем, да споделим впечатления и т.н.

 

Вие сте..

Идеята не е лоша. Аз съм ЗА :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, добра идея. На голямото събиране в София преди националната среща, аз отидох и бях единствен сред Галантите... По-късно дойде още едно Колтче, но превъзходството на Галанти и няколко Каризми беше брутално.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами това колеги говори, че Колтаджиите сте малко по несериозни...........За това на следващата среща , взимайте пример от Галантите...... :mitsu-smiley: ..... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ела във Варна да видиш дали сме несериозни :P Няколко пъти сме се събирали с колтчета колеги ;)

Жалко, че сте далелчко колеги иначе щяхме да ви подкрепим!!!

Цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ела във Варна да видиш дали сме несериозни :P Няколко пъти сме се събирали с колтчета колеги ;)

Жалко, че сте далелчко колеги иначе щяхме да ви подкрепим!!!

Цък

Много далече бе Емо........Ще изчакаме да се вдигне долара, та да паднат цените на горивата(щото сега е обратно) и тогава........Сега направо :icon_n_giljotiini: глави, с тези цени.........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или новите модели на митсу, които ще работят с вода :) Пълня от кладенеца догоре и идвам :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете колеги. Гледам, че сме доста и предлагам да си направим едно събиране.

Да обменим опит, да се запознаем, да споделим впечатления и т.н.

 

Вие сте..

 

 

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каспър, недей да чакаш мнения, просто насрочи дата, час и място...пък сериозните фенове ще дойдат...и 2-ма да сте, пак ще е весело ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Само ми кажете кога искате да е - през седмицата или през почивните дни ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че през почивните дни е по-добре / поне за мен /, но затова е пусната и темата за да се разискват деня, датата и часа на срещата. Аз лично не мога да обещая дали ще дойда със сигурност, защото сега съм се обсебен от друга мания - малкото ми синче и гледам да съм с него всяка свободна минута. Пък и сезона е отпускарски и това трябва да се има пред вид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се съберете тази неделя (13.07.2008) :icon_angel: Давам само идея :icon_blush: Една седмица имате за мислене - днес е понеделник ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Нека бъде в Неделя (13.07.2008). Съгласни ?

Остава да уточним място и час.

 

Идеи ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойто предложение е пред историческия музей и от там после може да минем през OMW. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбираме че ние с Галантите ще трябва да чакаме на съседната пресечка? :icon_n_blow:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбираме че ние с Галантите ще трябва да чакаме на съседната пресечка? :icon_n_blow:

 

Е, ти пък. Всеки друг който желае може да заповяда :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако успея да си пререгистрирам колата в петък (че нямам заден номер), съм там. Ако не успея ще видим, че глобата е солена да карам така... :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще се проведе срещата, че само с израза "историческия музей" малко ме затруднявате :icon_blush:

 

Ето тук е мястото което съм предожил за срещата.

 

http://bgmaps.com/map.asp?sid=d7fb8bdbb2a5...;Map28_27.y=129

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...