Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Привет,

Ако се организираме и успея да дойда, не само ще се повозиш а и ще покараш!!!

 

Супер ще е! Надявам се да се уговорим за късния следобед в събота или неделя. За да е по-възможно на желаещите да присъстват. Телефонния ми номер е 0888401061 - Балки(Димитър), с Митсубиши лансър 4 бяло. Който има желание и предложение за място и час да пише или звънне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Супер ще е! Надявам се да се уговорим за късния следобед в събота или неделя. За да е по-възможно на желаещите да присъстват. Телефонния ми номер е 0888401061 - Балки(Димитър), с Митсубиши лансър 4 бяло. Който има желание и предложение за място и час да пише или звънне.

 

Ех никой не пише, няма ли желаещи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има, бре...

Харесай си една дата между 1-ви и 10-ти юли и ела в Черноморец.

Или направо уточняваме - късният следобед на 5-ти юли, 18.00 часа, градината на хотел "Оазис"....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Има, бре...

Харесай си една дата между 1-ви и 10-ти юли и ела в Черноморец.

Или направо уточняваме - късният следобед на 5-ти юли, 18.00 часа, градината на хотел "Оазис"....

Добро място за почивка браво. Всяка седмица сме в Черноморец :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Има, бре...

Харесай си една дата между 1-ви и 10-ти юли и ела в Черноморец.

Или направо уточняваме - късният следобед на 5-ти юли, 18.00 часа, градината на хотел "Оазис"....

!

Добро място за почивка браво. Всяка седмица сме в Черноморец :)

Прави ми се една сбиране и на мен ама трябва да има желания и от вам :)

Още няколко дни съм в Черноморец.

Отбиите се за по бира...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам че има активност по темата. Днес отскачам до Пловдив, Казанлък и Ст.Загора и ако до довечера сте се разбрали нещо, само драснете в темата или звъннете да кажете къде е срещата ;)

0895470422

Редактирано от spp
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега виждам че има активност по темата. Днес отскачам до Пловдив, Казанлък и Ст.Загора и ако до довечера сте се разбрали нещо, само драснете в темата или звъннете да кажете къде е срещата ;)

0895470422

 

 

Няма да можем да се включим излезе нещо неочаквано :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм в Бургас и настъпвам една жива тревненска бира в Гролш;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли колеги от страната,които да са на почивка около Бургас. Обаждайте се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си в Бургас. Ако се съберем достатъчно хора защо да не. Иначе съм забелязал много Мицута с чужди регистрации из Бургаските улици, но не всички са от форума :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В по-предните постове съм оставил телефон. Станислав от Поморие също е оставил, така че само дайте знак и свирим сбор. :) преди месец се събрахме едва 5 човека, но пък се посмяхме като за 15 :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже започвам да се замислям дали да не нсправим една среща на Даляна до рибарското селище

 

http://goo.gl/maps/OBC8c

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже започвам да се замислям дали да не нсправим една среща на Даляна до рибарското селище

 

http://goo.gl/maps/OBC8c

 

На Даляна е супер идея. От кога се каня да отида там. И аз съм винаги навит за среща, само да съм в града.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен малко ме понатиснаха проекти, но винаги мога да се отлепя, поне малко да се поразсея :icon_thumbup: Само звънкайте че във форума не влизам много-много!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Да заформим нещо предколедно? ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 23-ти до 26-ти ще съм си в Бургас, ако има ентусиасти, които ще се прибират покрай празниците може да заформим една пред-коледна Бургаска среща са маняци ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте съгласни да отбележим последния работен ден за 2014? Аз съм на линия. Телефонът ми е 0895470422

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте бургазлий фенове на марката,аз съм нов в този форум и бързам да разбера къде се срещате и кога за да мога да се присъединя евентуално към отбора.

Ако има среща този уйкенд с удоволствие ще намина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте бургазлий фенове на марката,аз съм нов в този форум и бързам да разбера къде се срещате и кога за да мога да се присъединя евентуално към отбора.

Ако има среща този уйкенд с удоволствие ще намина.

Добре дошъл :)По принцип е малко трудно да се организираме, но твоето включване може да бъде добър повод. Като се наканим, се събираме в "Гролш" в Морската градина, но за сега както е видно и от по-горните постове, само мястото е известно. :/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам неделно пийване в Гролша.На основните заподозрени участници ще звънна и предполагам че среща ще има.25.01 19.00ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...