Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Добре де колеги гледам, че всеки иска срещичка и нещо като сценична треска се е появила. Аз подхвърлих, но да направим една уговорка за утре - петък за всеки по нетърпелив, пък другия петък пак отново. Който когато може тогава ще дойде, ако успее и за двете ще е най-щастлив. Аз мисля да съм от щастливите. За по нататък ще я смятаме.

 

Че утре петъка 24.07.09г. ще се опитам да запазя две масички нали знаете къде - на плажа "Малката русалка" и който може да идва. За час да речем 19.30ч., че и жегата я дават да е голяма и да пийнем по биричка и да се видим. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Добре де колеги гледам, че всеки иска срещичка и нещо като сценична треска се е появила. Аз подхвърлих, но да направим една уговорка за утре - петък за всеки по нетърпелив, пък другия петък пак отново. Който когато може тогава ще дойде, ако успее и за двете ще е най-щастлив. Аз мисля да съм от щастливите. За по нататък ще я смятаме.

 

Че утре петъка 24.07.09г. ще се опитам да запазя две масички нали знаете къде - на плажа "Малката русалка" и който може да идва. За час да речем 19.30ч., че и жегата я дават да е голяма и да пийнем по биричка и да се видим. :)

Ох , аз за съжаление ще снимам фестивал на бардовете на охлюва и няма мърдане , дано другия петък нямам ангажименти.

Успех и приятна среща .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че утре петъка 24.07.09г. ще се опитам да запазя две масички нали знаете къде - на плажа "Малката русалка" и който може да идва. За час да речем 19.30ч., че и жегата я дават да е голяма и да пийнем по биричка и да се видим. :)

Велико,тази нощ пътувам за морето,та ако много ви потръгнат биричките,сутринта може да мина да ви преброя :icon_drunk: :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико,тази нощ пътувам за морето,та ако много ви потръгнат биричките,сутринта може да мина да ви преброя :icon_drunk: :P

 

А ти на път за към Ахтопол май беше. Е чак да сме за броене до сутринта, библиотеките няма да работят до тогава - и капаните де. :rolleyes: :icon_dance:

 

ПС. Току що и местата съм уредил, който може да идва. За днес става дума - петък в 19.30ч. на "Малката русалка" на капаните. До скоро. :)

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз подхвърлих, но да направим една уговорка за утре - петък за всеки по нетърпелив, пък другия петък пак отново. Който когато може тогава ще дойде, ако успее и за двете ще е най-щастлив. Аз мисля да съм от щастливите. За по нататък ще я смятаме.

Ще има ли среща този петък,колеги?Аз предлагам да спазим традицията и да излочим по няколко бири. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми традицията можем да я спазим, но ако не се скатават и другите. Уж всеки подхвърля за среща и като дойде уречения ден и ...бомба паднала. Поне така беше миналата седмица де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , извинявам се , че в последната минута но май ще спретнем една срещичка след половин час / 19:15/ на "Гролша" в морската градина до "Флората" .

Ако някой има въпроси 0887 861 161 Иво

Редактирано от ivoVartanian
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и в Бургас се "разписах", заверено ми е членството и тука.

Хубава, но краткотрайна срещичка за съжеление. Малката не ни дава повече. Догодина пак, надявам се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , извинявам се , че в последната минута но май ще спретнем една срещичка след половин час / 19:15/ на "Гролша" в морската градина до "Флората" .

Ако някой има въпроси 0887 861 161 Иво

 

От много нагласяне успяхме да си уредим традиционната сбирка - по телефоните и в последния момент. :icon_thumbup:

 

Най-накрая и в Бургас се "разписах", заверено ми е членството и тука.

Хубава, но краткотрайна срещичка за съжеление. Малката не ни дава повече. Догодина пак, надявам се!

 

Хубаво и весело си стана събирането. :icon_clap: Че и Илиан/Pepper/ със семейството си и малката бебка дори успяха да наминат - не посмяха да откажат и пристигнаха от Созопол. Другия гост RogerDoger /бургаското софиянче/ също успяхме да го прихванем веднага след пристигането, ама и той е от сговорчивите де. Останалите си бяхме общо взето постоянните 7-8 човека.

Че от набързо стъкмената идея на Иво Вартанян, взе че стана хубава среща. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак тея дни, че няма с кой да изляза в този пуст град... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак тея дни, че няма с кой да изляза в този пуст град... :icon_blush:

Абе несериозен 2 дена те чакам в офиса да минеш .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе несериозен 2 дена те чакам в офиса да минеш .

Сори брат се някви неща стават покрай мен... Гърне кърпих преди малко...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти кажи, взе ли си билета за концерта на тоя John Digweed?

еййй добре че ме подсети утре е концерта...

след малко ще ида :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберете тази седмица - свиркайте, може да дойда (ако не съм на плажа, де).

Има вероятност да съм в Поморие събота и неделя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Държа в ръчичка билетче за Метрополис :icon_thumbup:

 

Ще ида утре да се побутам с хората от 22 часа... Ако има фенове от клуба да се ораганизираме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Държа в ръчичка билетче за Метрополис :icon_thumbup:

 

Ще ида утре да се побутам с хората от 22 часа... Ако има фенове от клуба да се ораганизираме!

Aз на тоя "концерт" съм ходил... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберете тази седмица - свиркайте, може да дойда (ако не съм на плажа, де).

Има вероятност да съм в Поморие събота и неделя

 

Тошко ние срещите в Бургас обикновено ги правим, когато ...плажа е затворил. Ето ако има желаещи може за утре надвечер да се уговорим нещо. Примерно както последния път на "Гролш".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тошко ние срещите в Бургас обикновено ги правим, когато ...плажа е затворил. Ето ако има желаещи може за утре надвечер да се уговорим нещо. Примерно както последния път на "Гролш".

Е, утре ако тръгна към 6-7 вечерта доста ще закъснея ако има среща :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Държа в ръчичка билетче за Метрополис :icon_thumbup:

 

Ще ида утре да се побутам с хората от 22 часа... Ако има фенове от клуба да се ораганизираме!

 

Изключително добро парти - помотах се 10-тина мин. около входа и успях да пробутам билета на половин цена.... :icon_clap:

Пичове тва пиу пиу не е за нормални хора... то е и медицински докзано, че е вредно за организма както чалгата за мозъка! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тошко ние срещите в Бургас обикновено ги правим, когато ...плажа е затворил. Ето ако има желаещи може за утре надвечер да се уговорим нещо. Примерно както последния път на "Гролш".
:mitsu-smiley: А не може ли да се уговорим за вторник(утре) или сряда вечер? Отдавна не съм се срещал с някой от клуба и взе да ми става мъчно :icon_blush: . Ще съм командировка около Сл. Бряг до четвъртък и ще се радвам да изпия някоя биричка в приятна компания. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: А не може ли да се уговорим за вторник(утре) или сряда вечер? Отдавна не съм се срещал с някой от клуба и взе да ми става мъчно :icon_blush: . Ще съм командировка около Сл. Бряг до четвъртък и ще се радвам да изпия някоя биричка в приятна компания. :mitsu-smiley:

 

Ей Бояне къде се изгуби бре. Ама щом си дошъл насам, да направим една уговорка. Ти за над вечер сигурно ще си свободен и за срядата може, че да видят повече колеги. Ще можеш ли да дойдеш до Бургас?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Бояне къде се изгуби бре. Ама щом си дошъл насам, да направим една уговорка. Ти за над вечер сигурно ще си свободен и за срядата може, че да видят повече колеги. Ще можеш ли да дойдеш до Бургас?

Да не забравите да ми се обадите ако правите нещо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...