Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Извинявам се за спама!

Искам да попитам бургаските гларуси..... Имало някаква групичка със Спейс Стар-чета и се събирали често, но забравих къде :icon_blush: Подарете им по една визитчица! ;)

 

Ти, душата от къде разбра за такава групичка? Защото доста такива :mitsu-smiley: има в Бургас, но не знам да се правят срещи само за тях някаде в града. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Брат ми е студент в Бургас.... казва, че доста често ги засича, но на различни местенца... ;)

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми е студент там.... казва, че доста често ги засича, но на различни местенца... ;)

Поздрави

Да дадем на брат ти визитки като ги види да им раздаде малко , че да се сетят за нас :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да дадем на брат ти визитки като ги види да им раздаде малко , че да се сетят за нас :icon_thumbup:

 

Задължително ще го оборудвам с визитчици... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кики, а брат ти какво кара? Защо не заповяда на нашите сбирки, да видим къде точно ги засича. :icon_hmm: Тази групичка от изменници на клуба :icon_n_gathering: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кики, а брат ти какво кара? Защо не заповяда на нашите сбирки, да видим къде точно ги засича. :icon_hmm: Тази групичка от изменници на клуба :icon_n_gathering: :rulez:

 

Брат ми няма автомобил в Бургас. Хвърчи с Мицко, когато си е тук във Враца! ;)

:mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Бургас скоро не сме се събирали , мястото го знаеме , чакам да кажете часа и датата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да не си нарушаваме традицията за среща, последния петък от месеца наближава и тогава да е - след седмица. Колеги стягайте се за 27.03.2009 г. петъка. За място се приемат и по подходящи предложения от досегашното кафе. Или ако искате да го направим и малко по ...така, не само на кафе и :pepsi: ами за по дълго време и на по салатки.

 

Така че ако има желаещи за разпускане в края на другата седмица, да си казват и да помислим своевременно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_bye: Банда, да попитам какви са изискванията към заведението? :essen: Освен подходящ паркинг :drag: , и уютна обстановка, др. изисквания има ли? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_bye: Банда, да попитам какви са изискванията към заведението? :essen: Освен подходящ паркинг :drag: , и уютна обстановка, др. изисквания има ли? :rolleyes:

Не бе приятелю важна е компанията :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_bye: Банда, да попитам какви са изискванията към заведението? :essen: Освен подходящ паркинг :drag: , и уютна обстановка, др. изисквания има ли? :rolleyes:

 

Ти ако имаш нещо на предвид казвай. Пък ако ще сме за по дълго време /както предложих/ и не само на кафета и сокчета - дори и паркинг не е необходим, щото сигурно ще сме без колите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, този път и аз ще се постарая да присъствам, че ме хванаха едни реформи :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора какво ще кажете за Happy.Има си паркинг и вси4ко. Или пак някаде другаде ли...

Готово аз на Хепи съм навит.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше, ако ще сме с колите, има една пицариа в "Славеиков". "Маргарита", и е до "Златното пиле" срещо практикер. Има голям паркинг пред нея. Но ако сме без :plane:,може да се отиде на заведение без паркинги, и да си искараме добре :essen: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше, ако ще сме с колите, има една пицариа в "Славеиков". "Маргарита", и е до "Златното пиле" срещо практикер. Има голям паркинг пред нея. Но ако сме без :plane:,може да се отиде на заведение без паркинги, и да си искараме добре :essen: .

Както кажете, аз съм съгласен на всичко. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам, още 3-4 заведения,essen.gif вече за което има най много съгласни, там се сабираме. :icon_n_gathering: А предлойенията са следните:1"Пица Палас"-или позната още като клуб на СДС-то, 2: Китайският срещо магазин "сафари" който е, 3:"Пицария Джурси" до новият свободен университед, 4: "Мерсито" в жк. М.Рудник до 4-то РПУ и пицария Виктория се намира,и заведението което предложих малко по горе. Иначе и на "Хепи" си е много готинко особено женската част от персонала :icon_dance: :icon_n_huglove: :icon_drool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ми може да направим едно посещение в Хепи-то, ама там съм ходил само през деня и не знам вечер дали става навалица. Сигурно ще трябват резервациики. Но нека и други да се включат, че активността не е на висота.

Има много приятни места и занапред можем да ги пробваме, сега да караме по ред. :)

 

Предложението е за излизане в петък вечерта - не само на кафе и на заведение за хапване и ...пииване. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И място не сме избрали, че и активност нещо няма. Къде се изпокрихте бре хора.

За заведения има доста предложения. Все пак да отидем където е приятно местенце и с добра кухня. Освен всички предложения, става и на "Гролш" - до Флората, вече сме го пробвали скоро преди месец и половина нали се събирахме там и не е зле. На всички им хареса. Още два дена да изчакаме до четвъртък и каквито предложения се дадат и забивам уговорката. Това ще е среща почти като за Първа пролет.

 

Да припомня - събирането е за вечерта в петък на 27.03.09 г. на кръчме с хапване и пииване, час към 19.30 ч. Пък като е в края на седмицата и ние ако сме около 10 човека, то трябва и резервация. За това всеки който може да дойде да пише да се изясни някаква приблизителна бройка. Аз ще имам грижата да запазя места за където решим. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги няма време активирайте се пишете ако сте навити за срещата и да се събираме , мястото не е от значение Хепи или Гролш или другаде само да има група , че да може да запазим места , ако искате нека всеки който е свободен да напише място и името си и за което място има повече хора - там сме :icon_thumbup:

 

Ето давам пример : ivoVartanian - Гролш

 

 

Хайде следващия , моля .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги няма време активирайте се пишете .......

 

Ето давам пример : ivoVartanian - Гролш

 

Хайде следващия , моля .

 

Така на призива за активизация. Наистина нямаме време и дайте по живо да има развитие на темата за среща. И ако някой се чуди дали жена му ще го пусне, да спре да се чуди - взимайте си и половинките и това е. И пишете кой има намерение да идва и колко човека, за да има представа за обща бройка, че утре отивам да запазвам места.

 

За мястото хайде и аз казвам Гролш, не че и другаде да е няма да дойда, но развитие да има. Следващия .......кой е моля

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за Гролша :icon_dance:.

 

Е, е супер Ненко тъкмо се затъжихме за тебе. Ама казвай и за колко човека.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...