Премини към съдържание

Клубна среща в Пловдив, част 2


Препоръчано мнение

Времето се затопли, идват празници и си мисля, че не е лошо да организираме 2-ра мащабна срещичка под тепетата. Пускам темата по-отрано, за да имаме възможност да уточним подробностите - дата, час, място. Аз предлагам 4 май, неделя. Добър компромис и за работещите и за почиващите. За място се чудя още, преди време бяхме говорили за лек излет - Бачково или нещо друго в района. Аз имам молба само като давате предложения, да съобразим маршрута с Еклипси с 4 пръста клиренс, че е страшно ... :icon_crying: Ами това е колеги, давайте предложения, ще си спретнем дискусийка и ще припомним на града, че Мицу-срещите, макар и не ежеседмични като на повечето клубове, са винаги събитие!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Подкрепям идеята! Тъкмо е към края на почивните дни и не би попречило на други планове за почивка. А и този път като е по-топло, имаме и много по-голям избор за място на срещата.

Дайте подкрепа на идеята ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, желаещи ли няма или много рано пускам темата? :icon_hmm: Все си мисля, че двама човека не сме представителна извадка за клуба в Пловдив ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има Има... :) Като се определи дата ще има още! :)

Ами аз предлагам 4 май, тя и темата беше за дискусийка ако някой не го устройва да измислим друго. Добре ако кажем 4 май, има ли желаещи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Значи официално казваме 4 май. Предлагам някъде по обяд (13:00) да се видим и ако има мераклии да се поразходим до Бачково или някъде другаде. Засега място за среща OMV в Кючук Париж, ако има други предложения за място и час ще измислим вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко много съм изпуснал през този месец :icon_crying:

Надявам се този път да дойда и аз :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз вероятно ще дойда. Би било добре да публикувате телефон за връзка с организаторите на срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пускам моя номер: 0887 000522 - Борислав Димитров. След малко заминавам извън града за 5 дни, така че няма да мога да пиша до събота. Ще се радвам ако подържате темата жива и дано да се съберем повече :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То да взема и аз да намина, за 40-ина мин работа е да доида от СФ, само това ОМВ-и май не мога да се сетя къде е!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно става дума за ОМВ-то на Кукленско шосе. IVAN VR4x4, ако донякъде познаваш Пловдив, минавайки през тунела под Античния театър, на кръстовището на сточна гара продължаваш на право, качваш се на надлеза и ще стигнеш на въпросната бензиностанция:

 

http://img501.imageshack.us/img501/6775/map1ck9.jpg

 

Успех!

 

пс: ако имам време, ще се включа и аз в срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно става дума за ОМВ-то на Кукленско шосе. IVAN VR4x4, ако донякъде познаваш Пловдив, минавайки през тунела под Античния театър, на кръстовището на сточна гара продължаваш на право, качваш се на надлеза и ще стигнеш на въпросната бензиностанция:

 

http://img501.imageshack.us/img501/6775/map1ck9.jpg

 

Успех!

 

пс: ако имам време, ще се включа и аз в срещата.

 

 

Благодаря, ориентирах се май!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

Покрай тези празници и тази среща ще изпусна....... :icon_hmm:

 

Ще трябва да я повтаряме някой ден ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не дойда и аз? Срещата само за членове на клуба ли е или може потребител като мен да се включи? Датата и часът същите ли си остават?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нали си фен на Мицубиши- що за въпроси странни...!? Много ясно, че може да дойдеш!

 

:drag: :plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз сигурно ще дойда ,само до неделя да си оправя радиатора ,че протече . Само искам да ви помоля колеги от Пловдив

,като обяснявате на някой който не е от вашия град къде е мястото на срещата ,ако може малко по подробно ,защото примерно аз горе долу познавам Пловдив ,но карта с някакви имена на улици които нищо не ми говорят, трудно би ме насочила :guns:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали да не дойда и аз? Срещата само за членове на клуба ли е или може потребител като мен да се включи? Датата и часът същите ли си остават?

 

Днес ти ли мина към Кенана следобяд?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ти ли мина към Кенана следобяд?

Ако си видял тъмно зелен еклипс 1G значи аз съм бил. Tи към Пловдив ще ходиш ли? Ако ходиш обади се да караме заедно. Твоя Колт е много див!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остават ли часа и мястото за срещата същите в неделя ????

Аз съм почти 90 % сигурен че ще съм там ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си видял тъмно зелен еклипс 1G значи аз съм бил. Tи към Пловдив ще ходиш ли? Ако ходиш обади се да караме заедно. Твоя Колт е много див!

 

Мда ще ходя, че миналата я пропуснах :icon_blush:

Дай нещо за свръзка тел, Skype, ICQ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...