Премини към съдържание

Разшифровка по VIN кодове на MITSUBISHI


Препоръчано мнение

Здравейте,аз съм нов и искам да се сдобия с една кола, Мицубиши Лансер от Канада ето ще напиша,рама която видях на една табела.,JA32U2FU50U609598, човека който е продава,казва че е 2013год.може ли някой да ми каже как да се провери

Благодаря ви предварително,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте,аз съм нов и искам да се сдобия с една кола, Мицубиши Лансер от Канада ето ще напиша,рама която видях на една табела.,JA32U2FU50U609598, човека който е продава,казва че е 2013год.може ли някой да ми каже как да се провери

Благодаря ви предварително,

Десетия знак е годината.ако е А е 2010г.В -2011г и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм нов и искам да се сдобия с една кола, Мицубиши Лансер от Канада ето ще напиша,рама която видях на една табела.,JA32U2FU50U609598, човека който е продава,казва че е 2013год.може ли някой да ми каже как да се провери

Благодаря ви предварително,

П.П. Май Канадеца по ще ти пасва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм нов и искам да се сдобия с една кола, Мицубиши Лансер от Канада ето ще напиша,рама която видях на една табела.,JA32U2FU50U609598, човека който е продава,казва че е 2013год.може ли някой да ми каже как да се провери

Благодаря ви предварително,

Грешно си преписал номера от снимката на лепенката.Там 10 тия знак е D ,не 0 и така тъмно сивия лансер е 2013г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, но все пак имай в предвид, че в момета (от няколко години) вноса на части през официалните канали за автомобили произведени за регион Америка и Канда е невъзможен - когато става въпрос за части, които са специфични за модела произвеждан в този регион. Също така не рядко има проблем и с диагностичната апаратура за такива автомобили, пак официалните тестери на Мицубиши ще им е необходима база данни за Америка или Канада, а тъй като това струва не малко, няма сервиз който да инвестира в покупката на софтуер за няколко автомобила. Въобще покупката на автомобил от Америка и Канада трябва много внимателно да се прецени, защото риска да си създадеш скъпоструващи "занимания" в бъдеще въобще не е малък.

Питам ,защото притежавам такъв лансер от 20 .05 2010 г,но с РЪЧНИ скороси,внос от САЩ /Ню Джърси/и това което го пишете НЕ е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...