Премини към съдържание

Монтаж на гуми


Препоръчано мнение

Тази вечер реших да си сменя най после зимните гуми с летни. Реших и отивам в Радиал 2000 до Сточна гара срещу мелницата ,реих да е там защото си взех зимните от там ,направиха ми отстъпка и безплатен монтаж. До тук добрее, само че смениха ми гумите младежите ,иначе работят по 4 души и става за няколко минутки,но накрая ..... 50.50 лв сметка :icon_hmm: . Та питам дали някой друг скоро е сменял гуми( демонтаж,монтаж , баланс ..от-до) и за кви пари , че нещо ми се струва че множко ми взеха :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер реших да си сменя най после зимните гуми с летни. Реших и отивам в Радиал 2000 до Сточна гара срещу мелницата ,реих да е там защото си взех зимните от там ,направиха ми отстъпка и безплатен монтаж. До тук добрее, само че смениха ми гумите младежите ,иначе работят по 4 души и става за няколко минутки,но накрая ..... 50.50 лв сметка :icon_hmm: . Та питам дали някой друг скоро е сменял гуми( демонтаж,монтаж , баланс ..от-до) и за кви пари , че нещо ми се струва че множко ми взеха :icon_hmm:

 

Аз от тази зима си сменям гумите при тях, но на Шипченски проход до Универсиада.

Преди около месец на Ситроена за под 5 мин ми смениха гумите мисля, че 20 лева, преди две седмици с Шкодата чаках час и малко и после колата стана за 15 минути пак беше към 20 лева, а зимата като изправяха една или две джанти ми взеха 50 - 55 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aми незнам ,но тия са Радиал 2000 ,а не само Радиал,а и гумите при тях бяха най евтини когато търсих, дадоха ми разбито по процедури няква бележка,но аз я изхвърлих,само помня,че имаше сваляне,демонтаж,монтаж,баланс и качване отделно,както и колко тежести по колко левчета и общо 50,50 лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам,но утре ще ходя да им искам фактура и може и да комисията да я изпратя, неможе така,ама ме е яд ,че неси взех оная кирлива бележка :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За твое успокоение мога само да ти кажа една македонска поговорка ,която между другото ,ако си я повтаряш по често върши работа "оти да се косиме като ке ни мине" :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер реших да си сменя най после зимните гуми с летни. Реших и отивам в Радиал 2000 до Сточна гара срещу мелницата ,реих да е там защото си взех зимните от там ,направиха ми отстъпка и безплатен монтаж. До тук добрее, само че смениха ми гумите младежите ,иначе работят по 4 души и става за няколко минутки,но накрая ..... 50.50 лв сметка :icon_hmm: . Та питам дали някой друг скоро е сменял гуми( демонтаж,монтаж , баланс ..от-до) и за кви пари , че нещо ми се струва че множко ми взеха :icon_hmm:

Тия до мелницата са Радиал 2000 и нямат нищо общо с другите под моста Чавдар и останалите. Няколко пъти опирах до тях понеже живея наблизо, но съм ги зачеркнал от списъка отдавна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На повечето места в момента демонтаж от колата, демонтаж на старите гуми, монтаж на новите, баланс, монтаж на колата е 10-12 лв на гума. Ако си с лети джанти отделно си плащап тежестите...

Колеги, просто все повече вървим към западния модел. На един колега в щатите колкото са му гумите толкова е и за труд смяната ...при маслото е още по-трагично, труда е повече от маслото като цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер реших да си сменя най после зимните гуми с летни. Реших и отивам в Радиал 2000 до Сточна гара срещу мелницата ,реих да е там защото си взех зимните от там ,направиха ми отстъпка и безплатен монтаж. До тук добрее, само че смениха ми гумите младежите ,иначе работят по 4 души и става за няколко минутки,но накрая ..... 50.50 лв сметка :icon_hmm: . Та питам дали някой друг скоро е сменял гуми( демонтаж,монтаж , баланс ..от-до) и за кви пари , че нещо ми се струва че множко ми взеха :icon_hmm:

Монтаж и демонтаж на 1 гума от автомобила ти е 3-4 лв. .........отделно демонтаж и монтаж на гума от джантата е 4-6 лв. и за баланс още 1-2 лв или е =на 8 - 12 лв. .....................зависи на кои попаднеш ....освен това има дневна и нощна тарифа.............дневната е по евтина от нощната........ :icon_blush: Не виждам какво толкова е станало колега........???Толкова е вече , няма евтино вече ,особено в София........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок,просто исках да разбера дали е нормално и мерси за отговорите :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То при тези цени май е по-добре да се замислям за още един комплект джанти.....

За демонтаж, монтаж, лепене и баланс на гума, монтирана на ал. джанта (сам си ги сменях на колата) ми взеха 9.50 на К. Величков и Пиротска.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

28 лв, преди 3 дена, на гумаджииницата срещу кат, до бензиностанцията (лук оил маи беше) и то през ноща към 11.30.

20 лв, младост 3, по посока от разклона на рейсовете 305/306 към Бизнес парк (младост 4) отдясно.

Само да спомена и в двата случая съм с баланс , но съм и с 2 комплекта гуми с джанти

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мен всичките зимни и летни гуми са ми на джанти и за смяна и реглаж по 20 лева, независимо дали са стоманени или алуминиеви джантите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А моите бяха без джанти,значи като цяло е нормално :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...