Премини към съдържание

Резервен ключ ?


nmizov

Препоръчано мнение

Колеги все се каня да питам и аз за един мой проблем.

Къде мога да си извадя резервен ключ за моята ''Галантерия'', защото имам само един.

Знам, че е с вграден чип и не всеки може да го направи и колко излиза като цена??

Могат ли оторизираните сервизи да го направят и на колко парички?

Надявам се колегата Miroslav да помогне с малко инфо!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карам Wagon 96 г. и преди около 3 месеца си направих резервен ключ при ключар на пазара Красна поляна срещу 110 лева. След 10 дни дефектира. Не можаха да го презапишат. Направиха нов. Миналата седмица (втория изкара цели 2 месеца) пак същия проблем. Сега чакам ключаря да си говори с доставчика защо се случва така. Ако има възможност да си направиш оригинален ключ сигурно ще избегнеш моите проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, явно ще мина на по-скъпият, но по-надежден начин. Ако не се лъжа цената може да е двойна,

но поне няма да ме остави на пътя!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този въпрос вече е коментиран във форума! :)

Потърси в търсачката там има повече инфо! :) ето една от темите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този въпрос вече е коментиран във форума! :)

Потърси в търсачката там има повече инфо! :) ето една от темите!

Мерси колега, търсих из форома, но явно се съм се справил добре.

Много ми помогна с това насочване.

Мерси!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На моя Галант '98 новият ключ ми излезе 120лв. в Балканстар - Русе. Цената включва заготовката и програмирането. Единствено чаках около 1 месец да пристигне заготовката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз реших да го направя в сервиз на Мтцубиши, където мога да разчитам, че ще стане както трябва.

Ще питам и в Ратола и в БалканСтар!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На моя Галант '98 новият ключ ми излезе 120лв. в Балканстар - Русе. Цената включва заготовката и програмирането. Единствено чаках около 1 месец да пристигне заготовката.

 

Сори за глупавия въпрос, но къде се намира този чип? Моя галант е 97 или 98г. и има имобилайзер, но не е с копче, като на повечето коли, а сам си се пуска и спира:)(и когато колата неработи, след 10сек. всички стъкла изключват, независимо дали ключа е на "полуконтакт"). Ключа ми изглежда доста обикновен, дали има наистина чип вътре? Иначе колата е с 3 ключа(един черен и 2 сиви), но за багажника нямам :icon_hmm: :mitsu-smiley:

Сори за спама!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с 1 ключ. галанта ми е 99 година има със сигурност чип в него, ето как изглежда:

post-1066-1207651196_thumb.jpg

 

За този вид ключ с чип говорих с един ключар на горубляне, точно след автокъщите, пада се вляво като се идва от цариградско. Излиза 110 лв. Като се добавя номера на съответния чип в копютъра на колата. Все не ми остава време да отида да си изкарам за да ви кажа дали е читав ключаря...

 

quiksilver И моя имобилаизер не е с копче, просто се намира в тоя чип на главата на ключа явно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

quiksilver И моя имобилаизер не е с копче, просто се намира в тоя чип на главата на ключа явно

 

Мерси! Моя е същия...Явно обикновен на вид, но високотехнологичен :icon_clap: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам още, но нещо снимката там се е загубила... ще я потърся...

 

2 ключа с пластмасова дръжка + 1 с метална + ключалка за багажника.

Нови, оригинални "Service key set MB867401"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

чипа е в ключа вътре в пластмасата, на мойта каризма чипа е филипс

 

моя ключ се счупи и си направих прибиращ се. заготовката струва 20 лв , а чипа се изрязва и се поставя вътре.

има си място

иначе ключ в шумен с чип струва 70 лв., ако искаш дубликат

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...