Премини към съдържание

Схеми за Галант


Препоръчано мнение

Аз тези за Галант загледах и са само за американските. Принципно Мичел каталозите, които съм виждал са само за произведени в САЩ или официално внасяни в САЩ. А европейските Галанти не са такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да сега поразгледах по-добре за Галант, схемите имат малко разлика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

За съжаление аз не отварям нито една схема то първата страница. ((

Някой ако ги има свалени от преди ще съм благодарна да ми ги изпрати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Time-out-ва ми и на мен. Това не е ли добре да се хостне на сървъра, дето форума върви на него ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента го няма, защото се местя и още не е уреден интернета :icon_blush: Варианти да се хостне някъде съм търсил, но никой не иска да хоства безплатно или на разумна цена файлов сървър със 100 ГБ информация и 15 ГБ на ден трафик /ограничен/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента го няма, защото се местя и още не е уреден интернета :icon_blush: Варианти да се хостне някъде съм търсил, но никой не иска да хоства безплатно или на разумна цена файлов сървър със 100 ГБ информация и 15 ГБ на ден трафик /ограничен/

 

Хм, това трябва да се помисли. Понеже не съм разглеждал какво има все още, освен документация нещо друго има ли ? В смисъл пиратско.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не мислиш, че е много легално да са достъпни по този начин?

 

ПП Вече ми дадоха ИП, да видим довечера дали ще тръгнат нещата.

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колеги, на някой да му се намира Users Manual за Galant края на 1999 на Английски. Искам да изуча всяко копченце какво прави и как точно работи :)

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на някой да му се намира Users Manual за Galant края на 1999 на Английски. Искам да изуча всяко копченце какво прави и как точно работи :)

 

Моето го бях снимал преди време, и е някъде по темите. Потърси и ще го намериш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето го бях снимал преди време, и е някъде по темите. Потърси и ще го намериш!

Ей го

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Mitsubishi/Galant/Manuals/1997%20User%20Manual/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахаа, това от 97 е идентично, трябваше да се досетя. Благодаря много колеги :icon_rock: нека четенето започне..... СЕГА ! :119:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги,интересува ме ел. схема за подгряване на дизелов галант 95г. или всички ел. схеми.Ако някой може да помогне. Предварително благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

здравейте колеги тук има всичкои за всички модели- http://auto10.in.ua/download.aspx?Type=2&marka=49&model=991

аз лично си намерих за моя Space wagon 2.4GDI пълна документация успех дано съм бил полезен!:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...