Премини към съдържание

Най-накрая!


nmizov

Препоръчано мнение

Най-накрая след месеци търсене и чакане, и аз съм горд притежател на галантче 2.5/118киловата/160 коня, автомат с тип-троник/12м.2000г.

До тук добре, сега започва якото изкарване:ремъци, ролки, гуми, масла, филтри, застраховки и прочие и като смтнах цифрата и ми се дорева, а как си лапа хайванчето...!!!

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая след месеци търсене и чакане, и аз съм горд притежател на галантче 2.5/118киловата/160 коня, автомат с тип-троник/12м.2000г.

До тук добре, сега започва якото изкарване:ремъци, ролки, гуми, масла, филтри, застраховки и прочие и като смтнах цифрата и ми се дорева, а как си лапа хайванчето...!!!

 

Честито за прекрасната придобивка. И не реви, защото мераците, страстите и гъзарията изискват жертви :) Закачи малко по-голяма снимка, че тази нещо не се вижда добре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за прекрасната придобивка. И не реви, защото мераците, страстите и гъзарията изискват жертви :) Закачи малко по-голяма снимка, че тази нещо не се вижда добре :)

Ще ревем и ще ГЪЗареем!!!!

Много е голям файла и не иска да го качи, по -късно ще прикача нова !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая след месеци търсене и чакане, и аз съм горд притежател на галантче 2.5/118киловата/160 коня, автомат с тип-троник/12м.2000г.

До тук добре, сега започва якото изкарване:ремъци, ролки, гуми, масла, филтри, застраховки и прочие и като смтнах цифрата и ми се дорева, а как си лапа хайванчето...!!!

Честито и от мен. Много безавариини километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! :)

Реколтата на Галанта е много добра, дано и автомобила да е така добре запазен!

Честито и много да те радва! :) :senile:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! :)

Реколтата на Галанта е много добра, дано и автомобила да е така добре запазен!

Честито и много да те радва! :) :senile:

 

:icon_thumbup:

 

Дори на тази малка снимка се вижда че е породист Галант!

Със здраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че сега само я гледам. Седи вече една седмица на паркинга и нямам време да ида до КАТ да я оправя и после при ДиДжея:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Лошото е, че сега само я гледам. Седи вече една седмица на паркинга и нямам време да ида до КАТ да я оправя и после при ДиДжея:)

 

Включи си и в консумативите едно голямо хубаво черпене! :drinks:

Колата е жестока! Със здраве да си я караш! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Включи си и в консумативите едно голямо хубаво черпене! :drinks:

Колата е жестока! Със здраве да си я караш! :rulez:

На някоя сбирка на членовете, ще трябва да се почерпи нямя как!

Зедно с колегата ще черпим и той си взе същото преди месец:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го Галантчето на колегата, малко да му помогнем :icon_angel:

post-1415-1205509713_thumb.jpgpost-1415-1205509691_thumb.jpg

 

Прекрасен избор. Невероятна е. Избора ти е повече от добър. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го Галантчето на колегата, малко да му помогнем :icon_angel:

 

Наистина, това е най-чиста порода Галант! Страшен е. Kак го надуших на малката снимчица... :icon_dance:

 

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да- хубав е, а и вървят на всичкото отгоре! Регистрирай я в КАТ и айде на софийските шосета, да усетиш кефа!

 

:drive: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая след месеци търсене и чакане, и аз съм горд притежател на галантче 2.5/118киловата/160 коня, автомат с тип-троник/12м.2000г.

До тук добре, сега започва якото изкарване:ремъци, ролки, гуми, масла, филтри, застраховки и прочие и като смтнах цифрата и ми се дорева, а как си лапа хайванчето...!!!

 

 

Кажи повече неща за колата. От къде е, на колко км, за колко пари (ако не е някаква тайна), и най-вече: Какви са ти впечатленията?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба на болните от болеста ГАЛАНТ :icon_thumbup:

Лек няма :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! Със здраве да си я караш и не се притеснявай за "ваденето" , колата ще се отплати многократно с перфектна работа , издръжливост и комфорт :)

 

Ванка : А ти къде видя "кефа по софийските шосета" ? :icon_hmm: Или караш по нощите или си вече на мотора :) Защото аз виждам само безкрайни задръствания , дупки, шахти (с големината на дупки) , безкрай много плиткоумни мъже и жени с липсващи първи 7 години и всякакви комплекси, но .....сигурно има и време за кефене :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес след лутане в софийският КАТ вече съм с регистрация!

КОлата е 12м.2000г. от Германия и от там я взех за 5000 евро, тук ми легна с всичко 12 000лв. на 180 000 км е с тип-троник, без кожа и без тракшан контрол . Има какво да се бара по нея но ми хареса много, и реших да си сложа главата в торбата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес след лутане в софийският КАТ вече съм с регистрация!

КОлата е 12м.2000г. от Германия и от там я взех за 5000 евро, тук ми легна с всичко 12 000лв. на 180 000 км е с тип-троник, без кожа и без тракшан контрол . Има какво да се бара по нея но ми хареса много, и реших да си сложа главата в торбата!

:icon_thumbup: :icon_clap: Честито!И много километри кеф с нея!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...