Премини към съдържание

Среща в Русе


Препоръчано мнение

Такаааа,значи преди малко си говорихме с adidas и се разбрахме за място на срещата 15.06.08 от 14:00ч.на бензиностанция OMV на изхода за Варна, ако има други предложения казвайте :icon_peace:

Да мястото и часът остават 14:00 на OMV-Дружба.За съжаление пак сме само трима :icon_crying: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

В неделя съм ангажиран,но ще гледам и аз да намина.Ще се радвам да се запознаем.

:icon_thumbup: Наистина е време е да се запознаем :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запознавайте се и т.1 от дневният ред да бъде пътуването до Стара Загора... Колеги, помислете за по-ранен час, че да направим една "северна" колона и ние... Мъничка, но от сърце!

 

Пожелавам ви приятно изкарване

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Наистина е време е да се запознаем :rulez:

Часът и мястото са ясни пък може и повече хора да дойдат... :icon_rock:

Там съм

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Равносметката от днешната среща в Русе:

събрахме се 5 човека и 4 :mitsu-smiley: + 1 хонда :icon_blush:

Мисля, че се получи едно добро събиране като за начало. Следващия път повече :)

Ето и малко снимков материал:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255217

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Равносметката от днешната среща в Русе:

събрахме се 5 човека и 4 :mitsu-smiley: + 1 хонда :icon_blush:

Мисля, че се получи едно добро събиране като за начало. Следващия път повече :)

Ето и малко снимков материал:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=255217

Дааа като за начало беше добре.Дано следващия път се съберем повече фенове,защото в Русе има наистина доста :mitsu-smiley:.Само Дидо не сме снимали с Хондата,но човека има уважителна причина да не е със самолета заради градушката преди няколко дни :rolleyes:,но след няколко дни самолета му ще е като нов.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала... може да сте малко, ама пък я какво пъстро събиране сте направили - пожелавам ви все по-често и все повече да се организирате! Не е нужно да са 100 човека, за да се получи добре.

 

Аз лично съм възхитен от снимките, по няколко причини... Първо - какъв модел е червеното комби? За първи път през живота си виждам подобна кола. Второ - евала на собственика на Каризмата, изглежда невероятно. А за Галанта в бордо - цветът и джантите са просто неповторими. Ти ли си купувал тези джанти или така си го взел?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина беше супер.Бяхме малко,но пък за сметка на това все с различни и много красиви :mitsu-smiley: .Имаше какво да се види,а и освен това беше много весело.Жалко че главният оператор Дидо (adidas) не пожела да се снима,защото бе с "братовчедката" Honda.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, и на мен ми харесаха снимките! :) Липсва един сребрист Галант с немска регистрация... ама...

Вашата среща със сигурност ще събуди носталгични чувства в Биг Боса една от първите срещи на нашия клуб... има, има нотка носталгия! :)

Малко ама качествено! Продължавайте така колеги и искрено ви се радвам! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер срещичка се получи.Дано другия път да се съберем по-вече :mitsu-smiley: фенове.А червеното комби е Lancer station wagon 97ма.За съжаление са само два такива в Русе.

post-331-1213596428_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Браво :icon_clap: и ми се иска да ме включвате в по нататъчните срещи та дори и на бира

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво :icon_clap: и ми се иска да ме включвате в по нататъчните срещи та дори и на бира

С колегите плануваме евентуална среща към края на август началото на септември. Добре си дошъл. :welkome: За нас ще е удоволствие да се срешнем и запознаем.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А мен ще ме влючите ли :icon_hmm:

Е каааааак. Задължително. Къде без теб? Ти си черешката на тортата......колорита в редиците. Дори ще предложа срещата да е в неделя, че да не си на работа и да можеш да дойдеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crybaby:

 

Искам и аз в Русеееееееее,ама нито има надежда да се върна скоро нито имам Галант.Радвате ми окото и то много!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво съобразяване бе човек...давам всичко което имам само и само да си върна Галанта и да съм в Русе!!!! :wub:

 

Модератор - пиши с ч, не с 4!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Понеже гледам,че има доста нови участници във форума от Русе мисля ,че е време да организираме нова среща,да се видим,запознаем да пийнем малко сокчета и така. Първоначалната дата е 05.10.2008 мястото все още е неопределено,но това е най-лесното.Ако някой има други предложения да не се притеснява да пише.И нека колегите от другите градове не се притесняват да дойдат, в Русе не е толкова страшно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам,че има доста нови участници във форума от Русе мисля ,че е време да организираме нова среща,да се видим,запознаем да пийнем малко сокчета и така. Първоначалната дата е 05.10.2008 мястото все още е неопределено,но това е най-лесното.Ако някой има други предложения да не се притеснява да пише.И нека колегите от другите градове не се притесняват да дойдат, в Русе не е толкова страшно.

Къде изчезнаха изведнъж всички???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде изчезнаха изведнъж всички???

Евгени, няма да се плашиш. Двама сме. А и съм почти сигурен, че и Тишо ще дойде. Може пък някой в последния момент да се престраши и да дойде. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, наистина много добре ще стане ако се събирате, защото ако нямате нищо против и аз на 100% ще се присъединя към вас. Нов съм под логото :mitsu-smiley: и всеки съвет ще ми е от полза, защото сега започвам да стягам :plane: то било музика, неончета, затъмняване на дограмата, и др. може да ме броите и мен на 100%, стига да съм жив и здрав ще бъда там. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Хайде. Вече е време да се пораздвижим по темата. Тишо, Яшка, Румен??? Няма ли да дойдете? А и Станислав май прояви желание за среща. Хайде хора. Няма да ви ухапем с Евгени. :tooth: Чакам предложение за час. За тези, които не са разбрали става дума за 5.10 неделя. А ако не дойдете.... жалко.

За пореден път обяснявам -срещата е за всички фенове на мицубиши. Бе значение дали колата е на 20 години с дупки като на самарското знаме от ръжда или купена преди 2 дена и миришеща на ново. Също така е и за всички фенове на марката, които все още не притежават мечтаната кола.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...