Премини към съдържание

Среща в Русе


Препоръчано мнение

Съобщавам за мини-фен-среща :mitsu-smiley: в Русе.Неделя 16.03.2008 на полигона от 14:00.Нека всички ,които имат възможност да заповядат.Надявам се да бъде много интересно и забавно.Който се нуждае от по-подробна информация да пише или звънка 0887031956.Всички са добре дошли.Извинявам се за късното публикуване,но идеята се роди съвсем спонтанно и набързо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хе, аз миналата седмица бях там- видях много :mitsu-smiley: , сигурно доста народ ще се съберете! Желая ви приятно изкарване!

 

:drive: :plane: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
всяка седмица ли се събирате, че в събота съм в Русе с преспиване?

не,но аз в неделя ще бъда там около 12-12:30,така че ако искаш мини - полигона до хиподрума.А ако искаш можеш и в събота да звъннеш да се видим-0887031956.Ако имаш нещо проблеми също можеш да звънкаш по всяко време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не,но аз в неделя ще бъда там около 12-12:30,така че ако искаш мини - полигона до хиподрума.А ако искаш можеш и в събота да звъннеш да се видим-0887031956.Ако имаш нещо проблеми също можеш да звънкаш по всяко време.

 

Проблеми нямам само да се видим и да се запознаем

че идвам често на гости в Русе

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблеми нямам само да се видим и да се запознаем

че идвам често на гости в Русе

да бе то това е целта,а пък не се знае може и други :mitsu-smiley: фенове да се присъединят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро може и аз да мина през Русе :)

Добре си дошъл и ти,а и всички останали,може да звънкате по всяко време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Следващия път кажете по от рано и ще дойда от Варна да видя вашите готини МИТСУБИШИТА !!! :icon_thumbup:

 

Ако имате снимки качете ги да видим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз не можах да се обадя предната седмица но тази задължително :drag:

 

Модераторски контрол: Колега, използвайте главни букви, където е необходимо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път кажете по от рано и ще дойда от Варна да видя вашите готини МИТСУБИШИТА !!! :icon_thumbup:

 

Ако имате снимки качете ги да видим :)

супер,колкото повече толкова по-добре,поведи и други фенове с теб.Засега се очертава към 16/17.05,но е все още проект,обаче имайте готовност.По-късно ще публикуваме и официалната дата.

 

Модераторски контрол: Колега, използвайте главни букви, където е необходимо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз не можах да се обадя предната седмица но тази задължително :drag:

и тая съм тук,само че събота работя,така че след 16:30,а неделя по всяко време, а дано има и други.

 

Модераторски контрол: Колега, използвайте главни букви, където е необходимо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги от днес до петъка и моя самолет ще е из района :plane:, ако имате или планувате някаква среща из Русенския/Силистренския регион направо звънкайте ;)

Много поздрави и приятно изкарване на останлите празници ;)

P.S. Звъннете ако има в района нещо ;) - 0887 55 35 18 Илиян

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се очертава да съм в Русе,така че ако насрочите дата ще гледам да дойда.Весели празници

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Колеги дайте да се активизираме малко и направим още една среща преди националното събиране.Предлагам,като дата 14 или 15.06.2008.Хайде бъдете по-активни,че да се съберем повече хора.Нека и колегите от по-близките градове се включат.Пишете ако имате и други идеи или предложения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте да се активизираме малко и направим още една среща преди националното събиране.Предлагам,като дата 14 или 15.06.2008.Хайде бъдете по-активни,че да се съберем повече хора.Нека и колегите от по-близките градове се включат.Пишете ако имате и други идеи или предложения.

Тоя път трябва да съм на линия ,само за дата да се уточним :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дайте конкретна дата. Явор работи на смени, така че той да каже кога ще му е удобно. А аз сигурно ще съм с хондата. :icon_n_oops: Галанта ще е на доктор. Ще го боядисват. Надявам се да ме приемете така. Дано са е готов до националната, че да не се налага и там да съм с хондето. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде дайте конкретна дата. Явор работи на смени, така че той да каже кога ще му е удобно. А аз сигурно ще съм с хондата. :icon_n_oops: Галанта ще е на доктор. Ще го боядисват. Надявам се да ме приемете така. Дано са е готов до националната, че да не се налага и там да съм с хондето. :rulez:

Щях да пиша направо 15.06,но нека тия,които са заети да предложат,защото аз всяка събота-неделя съм на линия и ми е все едно кога.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щях да пиша направо 15.06,но нека тия,които са заети да предложат,защото аз всяка събота-неделя съм на линия и ми е все едно кога.

ОК ми за 15.06 съм за :icon_clap: дайте дата и час и място.Дидо днеска играх мач на механото и ти видях самолета беше паркиран върху тротоара към 19:00ч. много е готин :mitsu-smiley: не мога да го сбъркам и видях един Галант Вагон, до сега не съм го виждал в Русе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даааааа. Май пак ще си бъдем само трима - четирима. Май хората в този град не разбраха, че Мицубиши не се делят на нови или стари, лъскави и очукани. Всички на предния капак си имат емблема :mitsu-smiley: . И това, което ни обединява е точно това. И че срещата не е да си покажем колите, а да се запознаем, обменим опит и да си помогнем, когато трябва. А не да се гледаме с пренебрежение от новите си коли миришещи на ново от 2 км и с ненавист от 20-25 годишните ветерани, които още служат вярно . Всички трябва да се уважаваме и подкрепяме.

В края на краищата всеки има право на мнение. Щом не ви кефи да сме задружни....ОК.

Трима или четирима все е нещо.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е важно количеството, а качеството! Пък и скоро цялото бг семейство ще сме заедно ;) Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа,значи преди малко си говорихме с adidas и се разбрахме за място на срещата 15.06.08 от 14:00ч.на бензиностанция OMV на изхода за Варна, ако има други предложения казвайте :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...