Премини към съдържание

Мнение за Eclipse


Препоръчано мнение

...може ли да си кажете мнението на Прима-Виста ей така както го гледате заслужава ли си за 4800 лева! - грабна ме от пръв поглед просто... незнам ?!

 

1994г.

2.0i

150к.с

4G63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам,но според мен,ако всичко си й е наред,взимай е ..... не е лоша.А за цената мисля,че е висока,ако можеш да свалиш поне до 4500 лв. няма да бъде зле,ако ли пък не,вече мисля,че сам си решаваш до колко ти харесва :) :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отвън изглежда лъсната, но имай пред вид, че за такава кола е важно състоянието под капака, другото е само козметика и се оправя евтино. А и нещо не ми се вижда да е '94, по скоро тогава е регистрирана. Аз залагам на '92. Закарай я да й прегледат ходовата част, една диагностика на мотора и ако търговецът се навие (почти нулев шанс) сменете маслото преди да я платиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отвън изглежда лъсната, но имай пред вид, че за такава кола е важно състоянието под капака, другото е само козметика и се оправя евтино. А и нещо не ми се вижда да е '94, по скоро тогава е регистрирана. Аз залагам на '92. Закарай я да й прегледат ходовата част, една диагностика на мотора и ако търговецът се навие (почти нулев шанс) сменете маслото преди да я платиш.

...Пламен я погледна и с отваряне,то на капака и намери 100 кусура - определено "Совите не са това което са" !!! :) - Стъпково моторче беше един от главните проблеми!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда свежа, но лично според мен цената е много ниска, а винаги има причина цената да е такава.

(ако я купуваш за резервни части е идеална)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда свежа, но лично според мен цената е много ниска, а винаги има причина цената да е такава.

(ако я купуваш за резервни части е идеална)

Наводниха пазара с напудрени "бидони" и за много тази цена е дори висока :icon_doh: Истината е, че е доста ниска. Като се сметне цената в Германия, докарването и смяната на консумативите с качествени такива и сумата си става сериозна, но както е казал народът - "за всеки влак си има и пътници".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш за 4800 и после даваш като и избият косурите даваш още ! Внимавайте да не излезне по-евтиното , по-скъпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наводниха пазара с напудрени "бидони" и за много тази цена е дори висока :icon_doh: Истината е, че е доста ниска. Като се сметне цената в Германия, докарването и смяната на консумативите с качествени такива и сумата си става сериозна, но както е казал народът - "за всеки влак си има и пътници".

Силно мислим еднакво, но не много хора ще са съгласни с нас. Нямам представа от къде точно колегите взимат ориентир за цените, но да се твърди че 4800лв е висока цена е скромно казано забавно... Може би основната заблуда идва от "mobile.bg", където поне 50% от обявите са нереални. Вярно е че за 4800лв може да си купиш Еклипс, но с малка подробност- не и да го караш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kapralov, Shades - Само за да има баланс на мненията.

 

Както каза един колега по-горе> за всеки влак си има пътници. Ето и една обява пак от мобиле.де за 599 евро 93-та година. Бас давам, че на външен вид може да се докара като тоя на снимката. Тогава наистина 4800 лв. са много, каквито и разходи да добавиш.

 

Eclipse

И друго също е вярно-цената не е гаранция.

 

Същата фирма продава и един от 95, който наистина изглежда реален и в добро състояние, само че за 1999 евро. Е тогава 4800 лева стават, ама без печалба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kapralov, Shades - Само за да има баланс на мненията.

 

Както каза един колега по-горе> за всеки влак си има пътници. Ето и една обява пак от мобиле.де за 599 евро 93-та година. Бас давам, че на външен вид може да се докара като тоя на снимката. Тогава наистина 4800 лв. са много, каквито и разходи да добавиш.

 

Eclipse

И друго също е вярно-цената не е гаранция.

 

Същата фирма продава и един от 95, който наистина изглежда реален и в добро състояние, само че за 1999 евро. Е тогава 4800 лева стават, ама без печалба.

Това за влака май бях аз пак :rolleyes: . Ще си позволя да поспоря малко, само в името на добрата дискусия. Първата кола за 599 евро е в автосалон тип "морга" и дори мисля, че я видях миналата година, когато обикалях по автосалоните в Германия (поне надписът отстрани ми е много познат). Цената й даже ми се струва малко високичка, имайки пред вид, че това никога няма да стигне до българия на собствен ход. Виж, за втората цена няма какво да кажа, изглежда напълно реална. И пак да уточним - говорим за коли, които само ще се внесат, т.е. "необслужени" и за съжаление Еклипсът не е Опел Астра откъм цени на консумативите. Оттук нататък математиката е ясна. Иначе баснословната цена на Таргата от моя линк не беше такава преди време, но имайки пред вид ексклузивността на модела и останалите читави бройки из Европа, които се броят на пръстите на ръцете, тази цена дори и ще става по-висока. Което пък от своя страна ме обрича както колегата Kapralovда я продам далеч под стойността й или да си я карам и подържам, докато има части на пазара. Аз избрах второто. И за финал ще обобщя - да, има Еклипси за под 5000, както и Галанти за под 9000, но е чисто самоубийство някой да си купи такава машина, без да очаква да налее една кофа пари в последствие само за да ги държи в движение :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Shades,

 

напълно си прав и не съм и искал да споря с теб или Капралов. И аз предпочитам кола със проследима история (мойта Каризма е така), а то това си има цената. Този Еклипс го постнах, защото няма да се очудя ако той се появи в БГ, естествено докаран на автовоз :rolleyes: и напудрен.

 

От мен :beer: и дано все някога намеря възможност да участвам в някоя среща, където да се запозная с някои от вас.

 

Приятен ден колега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с поговорката, че ''не всичко скъпо е хубаво, но всичко хубаво е скъпо''. Все пак ще ми е интересно какво решение е взел колегата s01o с въпросният Еклипс?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
...може ли да си кажете мнението на Прима-Виста ей така както го гледате заслужава ли си за 4800 лева! - грабна ме от пръв поглед просто... незнам ?!

 

1994г.

2.0i

150к.с

4G63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Здравейте на всички.Аз купих точно този еклипс, намираше се на плаца на Горубляне и на цена5100лв на табелка.Нов внос от Италия.Взех я за 4300лв. със много пазарлък.До момента съм много доволен от нея, наистина може да има малък проблем със стъпковото моторче но не е фрапиращо.Проявява се само при включване на климатика - оборотите започват да играят 400-800.Всичко останало и е перфектно.Аз обаче бях тръгнал за CELICA и митсуто ми беше компромисен вариант за което се навих да го продавам сега.Обявата е във мобилето, който има някъкви въпроси може да ги зададе тук или на 0885 555 877(Горан)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...