Премини към съдържание

Клубна среща в Пловдив


shades

Препоръчано мнение

Ами и аз ще дойда! DJ да напълним километражите докато стигнем до там, а!? 260 и up :icon_rock:

 

Мисля, че за 30-40 мин мога да стигна!? Тук от къде ще се събираме, за да тръгнем за там!?

 

:plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ами и аз ще дойда! DJ да напълним километражите докато стигнем до там, а!? 230 и up :icon_rock:

 

Мисля, че за 30-40 мин мога да стигна!? Тук от къде 6те се събираме, за да тръгнем за там!?

Аааа, никви 230 ..........над 300 ще е, и за 15 макс. 20 мин. да сме там............. :icon_rock: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

300-та не ми пише на километража, ама май ги вдига! Малей как 6те летим към Пловдив!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

300-та не ми пи6е на километража, ама май ги вдига! Малей как 6те летим към Пловдив!

:icon_tongue: :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех да му се невиди - точно този уикенд имах други планове, но ще направя всичко възможно и аз да отскоча. То ще бъде грехота да не дойда от толкова близо... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

300-та не ми пи6е на километража, ама май ги вдига! Малей как 6те летим към Пловдив!

АААА да ги нямаме такива! Знам те аз тебе, Иване, че акъл нямаш, не подкокоросвай Ди Джея, че на него толко' му трябва! Да не взема да отнема управлението и да дойдеме с лансера... ама ще трябва по раничко да тръгнем така.. Хихихи ..

Както и да е, по темата - като гледам картата, май съм се губела в тоя район посреднощ като съм била на комадировка и ми се струва, че мога да навигирам до там. Само да има Пламен време..

 

Милене, не се скатавай, а идвайте и вие! :icon_n_king: Тя работата не е заек да избяга.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги! Страшна организация! Така като гледам май повечко маси трябва да запазвам :icon_thumbup: В поста с картите съм описал криво-ляво как може да се стигне до мястото. Телефона ми също го има, така че ще помагаме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази карта нищо не ми говори, я обяснете като идвам от Сф на коя отбивка да свия , и после как да стигна до там ............. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз няма да мога, че още не съм в движение.Чакам тенекията, габарита и после на майстор :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази карта нищо не ми говори, я обяснете като идвам от Сф на коя отбивка да свия , и после как да стигна до там ............. :icon_blush:

 

 

Споко де! ;) Ще го намерим! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми че да дойдем на входа на Пловдив да ви посрещнем.....един Мицубиши кордон да си направим из града и да ходим заедно към Графити......

 

Идеята е страхотна, а за всеки случай ето маршрутче до картата (това е ако вземете първата отбивка след Shell на магистралата) :)

 

post-1198-1202289228_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази карта нищо не ми говори, я обяснете като идвам от Сф на коя отбивка да свия , и после как да стигна до там ............. :icon_blush:

 

Аз мога да ви чакам на изхода от магистралата и да ви ви закарам до там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, двете пуснати карти едно и също място ли показват или аз се бъркам нещо...??? :icon_confused:

 

 

Първите 2 показват мястото на срещата, а третата показва маршрута до надлез Родопи, който е на 2 пресечки от мястото.

 

Предлагам за хората, които не са от Пловдив да ги чакаме към 14:30 на входа на града, напр. малко преди пресечката на КАТ и оттам да ги ескортираме до срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Shoker може да пуснеш карта на мястото , само че да се минава по околовръсното през митницата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Shoker може да пуснеш карта на мястото , само че да се минава по околовръсното през митницата.

 

 

Когато правим среща в Пазарджик ще пусна колкото карти кажеш, ама сега най-много да ви объркам едно хубаво! :rolleyes: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато правим среща в Пазарджик ще пусна колкото карти кажеш, ама сега най-много да ви объркам едно хубаво! :rolleyes: :good:

 

Опс :icon_blush: объркал съм имената :icon_doh: . Имах предвид колегата Shades.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Shoker може да пуснеш карта на мястото , само че да се минава по околовръсното през митницата.

 

В смисъл? Искаш да ги прекараме през околовръстното ли? Аз мисля да чакаме с още доброволци на входа на града и да спретнем :mitsu-smiley: кордонче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл? Искаш да ги прекараме през околовръстното ли? Аз мисля да чакаме с още доброволци на входа на града и да спретнем :mitsu-smiley: кордонче.

 

Да, по околовръсното хем няма да се разскъса колоната както в града.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, по околовръсното хем няма да се разскъса колоната както в града.

Не мога да изкопая карта с околовръстното, пък и така малко се усложнява организацията. В неделя мисля, че няма да е трудно придвижването около 15:00. Ще сложим по един местен отпред и отзад и ескортът е готов. :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво за идеята!

Ще се радвам най-после да се видим :icon_rock:

По-добре колегите да минат през града (не, че не са го виждали, но ....) В неделя към 15.00 наистина няма много движение. Пишете ме в ескорта :mitsurally:

 

Неделя 14,30 часа ще съм преди отбивката за КАТ. 0888 479 770 - Тодор

Ако пък искат колегите от Ст. Загора, мога да ги чакам на другия край, до търговиите и да ги взема от там, :crazypilot:

Ако има желаещи да пишат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...