Премини към съдържание

Клубна среща в Пловдив


shades

Препоръчано мнение

Колеги от Пловдив, предлагам да организираме една градска среща на :mitsu-smiley: в неделя 10.02. В тази тема ще обсъдим място и час, които да са удобни на максимален брой хора. Надявам се да се съберем повече хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 154
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Прекрасна идея :icon_clap: :icon_thumbup: с удоволствие ще присъствам на сбирка на :mitsu-smiley: коли и фенове в Пловдив. Хайде колеги давайте предложения и не се мотайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако съм в Пловдив ще се постарая да мина, за да се видим! Изберете заведение и кажете час. Мисля, че този уикенд ще съм в Пловдив, ако всичко е по план! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще се радваме и на откликнали фенове извън Пловдив, така, че колеги не се замисляйте много много ами правете планове и дайте да се съберем повечко хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се съберем на гребната база, на първия паркинг, след като се влезе от главния вход. Ще се видим, ще направим по някоя снимка и после ще се отправим на кафенце някъде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще направя всичко възможно да се отбия ,но не мога да обещая :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много шестици за инициативата. И аз ще дойда, мисля че ще бъде един страхотен уикенд а и най-накрая ще видя някои от хората от клуба :icon_rock:

Чакаме само детайли за мястото и ориентировъчен час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Щом има желаещи да започнем с конкретна организация. Предлагам 16:00 на първия паркинг след бариерата на гребната база, пада се на гърба на стадион Пловдив. След това може да се организираме за кафе някъде. Ако някой не го устройва времето и мястото да пише и да измислим други.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли къде се намира "Графит"?

Подсказвам - в "Кючук Париж" на ъгъла на "Кукленско шосе" и ул. "Скопие", срещу "Божолето", т.е. - спускате се по надлез "Родопи" карате до втория светофар, завивате надясно по "Скопие" и заведението се пада веднага вляво - под една голяма сграда, до магазина на Хилти. Лесно е.

Предлагам това заведение, защото то има много голям паркинг, който неделен ден не е толкова зает. Самото заведение също е доста голямо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли къде се намира "Графит"?

Подсказвам - в "Кючук Париж" на ъгъла на "Кукленско шосе" и ул. "Скопие", срещу "Божолето", т.е. - спускате се по надлез "Родопи" карате до втория светофар, завивате надясно по "Скопие" и заведението се пада веднага вляво - под една голяма сграда, до магазина на Хилти. Лесно е.

Предлагам това заведение, защото то има много голям паркинг, който неделен ден не е толкова зает. Самото заведение също е доста голямо.

По принцип не е лоша идея, но ще трябва да направим резервация, ако решим да сме там, защото имах един случай с едно друго събиране, когато ве неделя беше претъпкано заведението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен 1 бройка. Хубаво е и някой от организаторите да остави телефон за да може да имаме контакт ако ни потрябва.

А някой ще се прибира ли след срещата към София, да се съберем да пътуваме заедно с Мицутата? :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен 1 бройка. Хубаво е и някой от организаторите да остави телефон за да може да имаме контакт ако ни потрябва.

А някой ще се прибира ли след срещата към София, да се съберем да пътуваме заедно с Мицутата? :plane:

 

0878 520004 - Борислав Димитров. Засега ще изчакам да видим и други мнения за мястото и часа и в четвъртък ще направя необходимите резервации.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер, с вас съм...имам някакъв изпит в неделя, но мисля че следобяд съм свободен....Борко с нов номер съм, ще ти звънна тия дни да го запишеш и да се уговорим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли къде се намира "Графит"?

Подсказвам - в "Кючук Париж" на ъгъла на "Кукленско шосе" и ул. "Скопие", срещу "Божолето", т.е. - спускате се по надлез "Родопи" карате до втория светофар, завивате надясно по "Скопие" и заведението се пада веднага вляво - под една голяма сграда, до магазина на Хилти. Лесно е.

Предлагам това заведение, защото то има много голям паркинг, който неделен ден не е толкова зает. Самото заведение също е доста голямо.

 

На "Графит" е идеално, защото на гребната в неделя сигурно ще е голяма лудница ако е хубаво времето.

 

А нещо за по ранен час може ли да говорим?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "ЗА" по-ранен час на срещата, защото после ще стане късно за прибиране /за тези които сме от по-далече като мен/. При другите сбирки на които съм присъствал началния час е бил между 13 и 14 ч. и ако искате може да помислим за по-рано от 16ч. :icon_hmm: За избор на мястото оставяме на пловдичани, защото те знаят най-добре къде може да се осъществи сбирката. :icon_thumbup: До скоро виждане!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер, с вас съм...имам някакъв изпит в неделя, но мисля че следобяд съм свободен....Борко с нов номер съм, ще ти звънна тия дни да го запишеш и да се уговорим :)

Надявам се, че си оправил "музикалните щети" вече. :)

 

Значи последно оставяме неделя 10.02.2008 г. 16:00 на паркинга на "Графити", защото е удобно на най-много хора. Аз ще звънна в четвъртък да резервирам маса. След малко ще пусна карта за мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямам работа, можем и ние да се домъкнем - Дани??? :D

 

А като пусках темата се надявах да се съберем поне 4 човека ... :icon_thumbup:

 

За колегите, които не са от Пловдив - 15:00 удобно ли е, защото има хора, които не могат по-рано? Смятам, че няма да седим само 1 час, така че да могат и по-късно да дойдат :mitsu-smiley: .

 

За колегите, които не могат да се ориентират - най-лесният маршрут е покрай Панаира посока Тримонциум, подминавате Тримонциум, минавате 2-то кръстовище след него (Сточна гара) и веднага след него хващате нагоре, леко вдясно по надлеза, след като се влеете по булеварда подминавате OMV и на второто кръстовище след него завивате вдясно - Graphite е под сградата от лявата ви страна (т.е. почти на кръстовището). Има голям паркинг и ще събираме самураите там. :mitsu-smiley:

 

 

BG Maps

 

post-1198-1202233311_thumb.jpg

 

 

 

Google Earth (май е стара снимката - OMV до надлеза го няма :icon_doh: )

 

post-1198-1202233358_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямам работа, можем и ние да се домъкнем - Дани??? :D

 

Вътре съм!

И аз смятам да присъствам, ако всичко е както го планувам! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз още незнам дали ще съм свободен, затова си трая за сега. :icon_blush:

Aaa,никво траене...........идваш!!! :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен е лудница, като при теб. Вече ще взема да се оглеждам за помощник. :rolleyes:

Ми точно де, щом аз ще намеря време , значи и ти требе да намериш време..........освен това разчитам на "хубавото " време............. :D Малко почивка бре................ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...