Премини към съдържание

Малко информация!


stinki

Препоръчано мнение

Здравейте!Много съм се надъхал да си купувам "colt".Та ме интересува какъв разход на гориво дава?Това което съм си харесал е 1.3 75 к.с.

Благодаря!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз съм с такова :mitsu-smiley: и изванграско ми е около 5л/100км, градско кам 6/100, но зависи как го караш. Все пак това са малки :plane: и да не забравяме :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Много съм се надъхал да си купувам "colt".Та ме интересува какъв разход на гориво дава?Това което съм си харесал е 1.3 75 к.с.

Благодаря!!!!

 

 

:) В големите софийски задръствания дори 10/100 ми се стува нормално...

иначе извънградско около 5/100, ненатоварено градско (рекорд) 6.4/100, но средно е около 8-9/100

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе карай я над 3000 оборота на всички предавки и 10/100 ще е мечтан разход :) Ако караш без да юркаш (системно) всичко ще е ок...Все пак при едни 6 000 - 8 000 оборора инжекторчетата почват да пишкат вътре в цилиндрите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В софийския трафик ми дава около 10/100, а на извънградско между 5 - 7/100, зависи как я караш. В последно време даже вече не си и правя труда да я засичам...карам и като свърши - зареждам :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карах Митсбиши лансер 1.3 12в, и разхода ми градско във Варна беше 10 ! Но в моя стил каране има известна динамика и килограмите които са повече в лансер си казват думата :) Извънградско от Враца до Варна ми даде разход около 7 с 4 човека и където позволяваше пътя стигах и до 170км/ч. Но в повечето време с около 130. Преди карах опел кадет 1.3 и разхода му беше подобен, но динамиката беше крайно неприятна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...