Премини към съдържание

Време за смяна


galahat

Препоръчано мнение

Колеги време е за смяна на ролка, ремък ,масло .може ли някой да ме насочи каде в пловдив има свестен сервиз със свестни цени и ако може аз да си ги закупя от някаде каде да търся .Ако някой знае цени моля да каже мотора ми е 4g92 16v 113к.с. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги време е за смяна на ролка, ремък ,масло .може ли някой да ме насочи каде в пловдив има свестен сервиз със свестни цени и ако може аз да си ги закупя от някаде каде да търся .Ако някой знае цени моля да каже мотора ми е 4g92 16v 113к.с. :rulez:

 

Виждам че си от Пловдив, защо не питаш за частите в "Ратола", поне няма да са менте. Или пиши ЛС на Miroslav - той е точно там и ще ти каже цени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, карам същото :mitsu-smiley: като твоето (комби) с мотора 4G 92 лично аз си ги купих от Самурай (ремък и ролка) но и в Ротола ще ти свършат работа но цената е доста по висока това не зависи от Миро той е много свестен човек и винаги е готов да ти свърши работа. За смяна на рамък и ролка ми взеха в Ротола 70 лв. което мисля че е доста висока за разлика от другите сервизи там е около 30 но аз бях доста ядосан и отидох направо в Ротола за 2 часа и работата беше 6 доволен съм много от тях . В Самурай ремък 42 лв. ролка 56 лв. За ротола не помня но поне с по 20-30 лв на е отгоре вярно че частите са оригинални но всеки си знае джоба това е от мен.

 

П.С Ремъка е италиански а ролката е на койо.

 

Ти си решаваш всеки си решава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Ратола - Варна ремък 50лв, ролка 59лв. Частите със сигурност са японски :)

По-добре събери някой лев повече и си купи MADE IN JAPAN от колкото да рискуваш с някой турски, корейски или бог знае в коя маза правени ролки и ремъци...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недей да се чудиш а търси Миро, хората са казали не съм богат за да купувам евтино. Сменял съм в Ратола-Пловдив и съм доволен и като обслужване на автомобила, грижа за клиента и като цена (мисля за труда по смяната беше 30-на лева а човека беше разхвърлял доста неща - 2 ангренажа, 2 ролки, 3 пистови ремъка) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за че се намесвам в темата с въпрос, а не с отговор, но някой има ли представа на Галант ЕА2А 2.0 16клапана, колко му излиза смяната на ремъка с читав такъв и къде е най-добре да се смени :mitsu-smiley: Като купих колата ми дадоха фактура от сервиз в Германия, на който бяха изброени сменените части, сред тях беше и ремъка, но скоро свалих капака на ремъка и ми се видя доста лъскав, което знам че не е хубаво. Обезпокои ме и факта, че е чисто черен, без никакви надписи по него :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за че се намесвам в темата с въпрос, а не с отговор, но някой има ли представа на Галант ЕА2А 2.0 16клапана, колко му излиза смяната на ремъка с читав такъв и къде е най-добре да се смени :mitsu-smiley: Като купих колата ми дадоха фактура от сервиз в Германия, на който бяха изброени сменените части, сред тях беше и ремъка, но скоро свалих капака на ремъка и ми се видя доста лъскав, което знам че не е хубаво. Обезпокои ме и факта, че е чисто черен, без никакви надписи по него :icon_hmm:

Tи ако вярваш на това ,което пишат ..............

И моя уж беше сменен и му оставяли още 75 000 км. и добре че си го смених ............. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tи ако вярваш на това ,което пишат ..............

И моя уж беше сменен и му оставяли още 75 000 км. и добре че си го смених ............. :icon_bye:

 

Именно за това питам колко парички е,...за да знам колко време ми трябва да ги събера. Трябваше Януари да се случи това, но съединителя настоя да е първи :icon_blush: Смених го във Великар и останах доволен, но забравих да питам за ремъка...Иначе и там те познават, даже видях старото ти :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...