Премини към съдържание

Газов инжекцион за Space Wagon 2000 -96 година


Препоръчано мнение

Здравейте. Искам да си сложа газов инжекцион на Space Wagon-а. Двигателя е 4G93 2000, 16V. :plane: е 96 г. Слагал ли е някой от вас ГИ, къде, на каква цена и доволен ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да си сложа газов инжекцион на Space Wagon-а. Двигателя е 4G93 2000, 16V. :plane: е 96 г. Слагал ли е някой от вас ГИ, къде, на каква цена и доволен ли е?

Няма проблем да сложиш и вакуумна АГУ, тези мотори не са капризни и си носят такива АГУ-та безпроблемно..........нека колегите които са слагали скоро да споделят........

Мотора ти е 4G93 1800 16 клапана ECI-Multi,а не 2000 куб. см.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки това че наистина тези мотори с ECI-MULTI инжекцион нямат проблеми с вакуумната газова,

не пести 400-500 лева за газов инжекцион, ще си ги избиеш от разхода после и от безпроблемната работа!

Незнам какво е мнението на хората с ГИ, но като чета из форумите на различните марки, най-изгодни са

българските ФОБОС, монтажистите им са били добри според мнението на тези които са си сложили такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А имаш ли представа в кои сервизи в София монтират ФОБОС ?

 

Здрасти,

аз съм с Фобос и го слагах преди два месеца....Ходих до Плевен, защото от това което четох излезе, че там е най-доре да ти я монтират - цена и качество на услугата. Четох много суперлативи за тях и отидох с големи очаквания, но все пак да не забравяме, че живеем в България :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

4G93 мотор - ГИ - никакви проблеми. Можело и вакуум, но аз реших да не рискувам. Монтираха ми я лятото, оттогава 23 000 км - само газ и толкова! Сервизът се намира като тръгнеш от х-л Хемус към басейна Спартак от лявата страна на улицата. Цената - 1220 лв с техическия преглед, стикери и там всичко, което се сетиш. Една година гаранция, мисля беше. Уредбата е ФОБОС. Доволен съм. Малко зор видя момчето с регулирането, но я оправи, сега се получава лекичко прекъсване на 5-та след 170 км/ч, което мога да преживея. Разходът ми при скорост до 130 е ок 10 - 10.5. Миналият петък в мъглата до Сливен ми даде 9, но карах бавно, днес - пак същата работа. Слагай я и не се замисляй!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите. Искам да споделя допълнителна информация събрана по въпроса от мен.

Фобос правят собствен сервиз в София и плановете им са да го отворят началото на май.

Освен сервиза към който ме упъти ROSKO (там вече монтира ФОБОС срещу 1350 лева) има още два.

Единият е в Илиянци - тел.0887314269 - Павел цена по телефона от днес 1170 лв.

Другият в Дружба 2 - тел. 0889420259 - Наско цена по телефона от днес 1200 лв.

Тия дни ще мина да видя що за сервизи са и ще пиша за впечетления от пръв поглег.

 

Ще съм благодарен ако споделите опит къде във вагончето да монтирам бутилката за газ.

Видях, че като се махне пластмасовата кора отзад има вдлъбнатина. Бутилка тип пура монтирана там ще повдигне общото ниво на багажното отделение с 6-7 см., но не съм сигурен, че е най-добрия вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите. Искам да споделя допълнителна информация събрана по въпроса от мен.

Фобос правят собствен сервиз в София и плановете им са да го отворят началото на май.

Освен сервиза към който ме упъти ROSKO (там вече монтира ФОБОС срещу 1350 лева) има още два.

Единият е в Илиянци - тел.0887314269 - Павел цена по телефона от днес 1170 лв.

Другият в Дружба 2 - тел. 0889420259 - Наско цена по телефона от днес 1200 лв.

Тия дни ще мина да видя що за сервизи са и ще пиша за впечетления от пръв поглег.

 

Ще съм благодарен ако споделите опит къде във вагончето да монтирам бутилката за газ.

Видях, че като се махне пластмасовата кора отзад има вдлъбнатина. Бутилка тип пура монтирана там ще повдигне общото ниво на багажното отделение с 6-7 см., но не съм сигурен, че е най-добрия вариант.

моята бутилка е 35л. и е надлъжно монтирана. Ми не съм имал грижи, а вагончето събира повечко, така че няма проблеми. Може да се монтира и плътно зад седалката надлъжно - както ти е по-удобно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...