Премини към съдържание

Последна среща за тази година


elenkov

Препоръчано мнение

Това някаде отзад зад министерството ли е?

Като се движа по Ботев в посока Сливница подминавам министерството и веднага след него завивам на ляво.

Так ли се пада или аз се бъркам нещо?

:mitsu-smiley: Точно там се пада. Завиваш наляво и спираш на паркинга. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте и от мем.Радвам се че ще има среща ,но за съжаление няма да мога да присъствам ще ходя на :skiing: .Весело изкарване :mitsu-smiley:а на пролет като се организираме за национален събор на :plane: :mitsu-smiley: тогава ще се срещнем всичките :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Снощи ходих да направя резервация за неделя. Кръчмето от една седмица е с нови собственици и вече е турски ресторант. По интериора и екстериора няма никакви промени, само менюто и музиката са по-различни (слушаха много приятно турско диско). Менюто е по-беднично от преди, но си има някои основни неща (не съм сядал в заведение от националната среща през май месец и не знам дали цените са нормални):

1. салати (шопска, зелена, чобан....) от 3 до 5лв.

2. пържени картофи от 1.70 до 2.70лв.

3. скара (пилешки, телешки шишове и др.) от 6 до 9лв.

4. супи (таратор и разни други) до 1.80 до 3лв.

5. студени и топли мезета (сирена, кашкавал, пилешки крилца и др.) от 2 до 6лв.

6. кафета, безалкохолни, бира...от 1.20 до 2-3лв.

 

Жената малко се притесни, че ще сме повечко народ и че може малко по-бавно да става обслужването. И понеже там работят само с прясно месо и зеленчуци ме помоли днес да й се обадя за да потвърдя резервацията и да й кажа от кои раздели на менюто да подготвят повече продукти за да няма недоволни.

Днес трябва да решим за там ли остава срещата и ако да, то всеки който пише мнение нека да каже какво би консумирал. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кръчмето от една седмица е с нови собственици и вече е турски ресторант.

 

Турската кухня не е лоша. Дано да има разни зърнени чудеса от техните там.. Сега още повече ми се идва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Турската кухня не е лоша. Дано да има разни зърнени чудеса от техните там.. Сега още повече ми се идва!
:mitsu-smiley: Кажи какво точно чудо искаш за да им го поръчаме :rolleyes: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление няма да мога да дойда, ще пътувам от Варна точно тогава :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на линия.Обаче нищо предварително няма да поръчвам защото съм на канен на обяд.Като свърши пристигам след 14 часа! за една:beer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Младежи и девойки, дайте да се съберем хора поне за едни карти да направим :icon_blush: ... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_rock: Бройте ме и мен , сутринта и след 17 съм ангаже . но ще дойда да се видим :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много се радвам че ще направим последна среща, аз съм сигурен участник освен АКО както винаги не ми се обадят в събота вечерта че ми пристига новия :mitsu-smiley: от германия

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление почти сигурно отпадам, най-вероятно ще пътувам тогава. Все пак ако ми се провалят плановете ще мина да се видим.

 

Приятно изкарване :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_bye: Колеги, ще има ли някой, който ще тръгва от Пловдив по-късничко - към 13.00 часа да ме вземе (надявам се, че до тогава ще съм си свършил работата)

На всичкото отгоре съм без кола - всъщност колата ми ще е в София, но с жена ми, тя ще е там по работа а нейната Астричка вече не е благонадеждна. Макар, че е голяма фенка немога да я накарам да иде на срещата вместо мен. Така се надявах да присъствам на поне една клубна среща, но все нещо се проваля. :icon_crying:

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам дали ще мога да дойда, че ще карам децата на тържество с Дядо Коледа към 15,30ч. и ако сте още там мога да намина за 15-тина мин. към 16ч., но само толкова за съжаление - семейни ангажименти, какво да се прави... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_bye: Колеги, ще има ли някой, който ще тръгва от Пловдив по-късничко - към 13.00 часа да ме вземе (надявам се, че до тогава ще съм си свършил работата)

На всичкото отгоре съм без кола - всъщност колата ми ще е в София, но с жена ми, тя ще е там по работа а нейната Астричка вече не е благонадеждна. Макар, че е голяма фенка немога да я накарам да иде на срещата вместо мен. Така се надявах да присъствам на поне една клубна среща, но все нещо се проваля. :icon_crying:

Поздрави

 

 

Аз ще тръгвам раничко, към 7.30, че имам доста работа за вършене преди срещата. Кои друг от Пловдив ще идва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще тръгвам раничко, към 7.30, че имам доста работа за вършене преди срещата. Кои друг от Пловдив ще идва.

:icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че правим нова среща. Само дето този път и ние ще пропуснем. Като гледам как вали снежец в момента и като знам какъв е трафика - въобще не ми се отдалечава от каминката, на повече от 50 см. Приятно изкарване и живи и здрави догодина на следващата!!! :newyear:

:icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...