Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Привет и да се похваля!


Thor

Препоръчано мнение

Привет на всички колеги!

От вчера вече официално съм член на отбора на "звездите" с :mitsu-smiley: Спейс Стар 1.3!;-)))

Искам да благодаря на Светльо (Big Boss) за подкрепата и помощта, която ми оказа в търсенето и избора на колата! :bowi:

 

По-нататък ще споделя впечатления (след като "инициализирам" колата със зимни гуми и смяна на филтри, и ремъци!)!;-)))

 

Поздрави и лека на всички фенове на :mitsu-smiley: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А честито ! И Welcome!

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

Аз за една бройка щях да си купя спейс стар, но беше от холандия, цялото хванало ръжда вътре под капака - болтове, молтове какво се сетиш метално. Та евала браво за количката много са хубавки. Качи и снимки да я видим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре дошъл при нас със семейните самолети! Чудесен избор! Поздравления и безброй безаварийни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички колеги!

От вчера вече официално съм член на отбора на "звездите" с :mitsu-smiley: Спейс Стар 1.3!;-)))

Искам да благодаря на Светльо (Big Boss) за подкрепата и помощта, която ми оказа в търсенето и избора на колата! :bowi:

 

По-нататък ще споделя впечатления (след като "инициализирам" колата със зимни гуми и смяна на филтри, и ремъци!)!;-)))

 

Поздрави и лека на всички фенове на :mitsu-smiley: !

ще останеш много доволен със здраве да си го караш

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за пожеланията, колеги!

Някой може ли да ми каже как точно да процедирам с бордовия комп.? Докато карам ми изписва моментния разход, но как мога да го накарам да ми покаже средния разход, пробег за деня, колко остава до зареждане, ср. скорост за деня, време за пътуване и т.н? Питам, защото имаме една служебна Октавия и при нея всичко е качено на едно копче на лоста за мигачите, а при Мицито ми е малко мъгляво! Например, когато работи на място двигателя ми изписва само 3 тирета "- - -"!

Благодаря предварително на отзовалите се на този въпрос!;-)))

Лека

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има си бутон точно между километража и индикатора за бензин. Ако е такъв твоя километраж се вижда и на снимката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В ляво на борд. комп-а има едно бутонче с бяла точка, но като го натискам и нищо не се получава! Може би трябва да покарам примерно 20-30км и тогава вече ще има някаква статистика и ще започне да отчита! :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има си бутон точно между километража и индикатора за бензин. Ако е такъв твоя километраж се вижда и на снимката.

Управлението на борд компютъра става от Касетофона/CD. Има един бял бутон "DISP".

Като го натискаш се сменят 3 вида показания :

1.Километрите, който ти остават с бензина в резервоара

2.Среден разход на хориво - няма моментен разход

3. Средна скорост

 

Като задържиш бутона на някое от показанията, можеш да го нулираш - тогава се появяват "---".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че сега трябва да търся оригинален касетофон/CD за колата, защото тя беше без CD! :icon_hmm:

Тъкмо съм й подготвил едно Alpine-че и ..... хм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...