Премини към съдържание

Урааааааа


ivd

Препоръчано мнение

Не можах да се сдържа да не "изригна" и да споделя , че след 2 месеца чакане , любимият самолет е готов !

Една руса кифла ме лиши от удоволствието да "летя" цели 2 месеца, но след куп премеждия и 2 тона проблеми , колата ми е оправена и отново ще се кефя на новото си старо :mitsu-smiley: :plane: . Новото - защото в крайна сметка се сдобих с различни фарове - фар и мигач са едно и мисля , че дори седят по-добре от предишната конфигурация ....

Ще го снимам и ще метна някоя снимчица тук да кажете как ви се струва. :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами честито и дано не се повтаря никога вече!!! Доколкото разбирам е имало голям проблем с намирането на части... два месеца без кола - просто не мога да си го представя... дано да имаш и друга :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да се сдържа да не "изригна" и да споделя , че след 2 месеца чакане , любимият самолет е готов !

Една руса кифла ме лиши от удоволствието да "летя" цели 2 месеца, но след куп премеждия и 2 тона проблеми , колата ми е оправена и отново ще се кефя на новото си старо :mitsu-smiley: :plane: . Новото - защото в крайна сметка се сдобих с различни фарове - фар и мигач са едно и мисля , че дори седят по-добре от предишната конфигурация ....

Ще го снимам и ще метна някоя снимчица тук да кажете как ви се струва. :icon_n_gora:

Ако фар и мигач са едно цяло, под едно стъкло са и двете, от VR 4 са ти сложили. Много яки са наистина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...или от Галант американска спецификация...

Американската версия няма нищо общо, там стандарта е друг и съответно фаровете и мигачите на всички автомобили се различават. Всички Японски Галанти са с такъв цял фар-мигач, който според мен е страхотен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само че има един малък проблем, тъй като са с десен волан снопа светлина е фокусиран огледално на тези които са за автомобил с ляв. Дано да са от Американски Галант, защото иначе са красиви но не вършат работа (ако караш на фарове).

 

При мен десния фар ми е такъв- за автомобил с десен волан и наистина фокуса му е на другата страна. Не че не върши работа- измества се светлината повече в дясно, но като цяло в комбинация с левия ми фар, който е нормален, се вижда добре пътя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес го щракнах на бързо с телефона, малко е мърляв , ама нещо няма време напоследък , дори зимните гуми не съм сложил още ..... вижте сами

post-1253-1194432823_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам от какъв точно Галант са , знам , че са на старо ((фаровете и мигачите, бронята и халогените) ....бронята беше синя ...преди да я боядисат).

Колкото до фаровете - да си призная , откакто имам колата фаровете никога не са светели , както са били сметнати ....причината е, че колата е значително по-ниска от нормалния Галант (допълнителна модификация) .....та фаровете , колкото и на високо да съм ги настроил, си светят по-ниско , т.е по-близо.....смених си крушките на дългите, защото предишния собственик беше сложил 100 W , но после разбрах защо го е направил ...с тях на дълги наистина става ден , но не мисля да ги връщам ....за сега виждам достатъчно добре , че и с 50 W да се оправям.

Иначе 2 месеца .....е нечовешко....по едно време бях забравил , че я имам тази кола ......добре , че имах други да карам , иначе щях да се разоря по такситата .......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления колега :icon_clap: аз сега чакам моето "зверче" от ремонт та да го подкарам.

П.С. Фаровете са убиец заедно с този мигач :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако фаровете и бронята са от един и същ автомобил значи са от Галант за Япония, на Американския фаровете за мъгла са други.

 

Ами казаха , че НЕ са от американски , а аз няколко пъти се направих на неразбрал и питах дали случайно не са от американски , та остава наистина да са от японски .....ама ...вече са там , светят и имам кола , това е по-важното :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво...добър маистор си имаш :icon_clap: :mitsu-smiley:

 

И аз мисля , че добре ги изпипват нещата , поне откъм тенекии.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, айде честито :icon_thumbup: и никога повече да не срещаш подобни "закуски" по пътя... били те тутманици или кифли... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля , че добре ги изпипват нещата , поне откъм тенекии.

А бояджията ти добър ли е. Аз имам свестен тенекеджия, но много ме притеснява бояджията дали ще докара точния цвят. Кажи дали си доволен и какви са му цените.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бояджията ти добър ли е. Аз имам свестен тенекеджия, но много ме притеснява бояджията дали ще докара точния цвят. Кажи дали си доволен и какви са му цените.

 

Според мен са добри и бояджиите им , можеш да се убедиш сам....(ако искаш да видиш колата направо).....но според мен цените им са "леко дебели" ......но дори не знам какви са точно в момента , защото сервиза е доверен на ДЗИ и ми правиха колата по щета...спомням си , че 2 (т.е преди около 4-5) месеца преди да ме изшляпа тази кака...ми боядисаха предния капак точно и мисля , че излезе около 120 лв с дребно китосване на предния ръб , който беше наранен от камъчета (примерно)....та не знам ...на мен не ми се струва много евтино , но не съм и много час с цените ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за бояджиите на Рубин, то просто си имал невероятен късмет. Ако искате наистина да знаете колко са "добри" то просто погледнете бившето ми Колтче (сега е на Dr. J). Левия десен заден калник е уникално несъвпадение на оригиналния цвят на колата. За Рубин или лошо или нищо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за бояджиите на Рубин, то просто си имал невероятен късмет. Ако искате наистина да знаете колко са "добри" то просто погледнете бившето ми Колтче (сега е на Dr. J). Левия десен заден калник е уникално несъвпадение на оригиналния цвят на колата. За Рубин или лошо или нищо!

 

Стефчо, не става дума за Рубин , а за друг сервиз (от доверените на ДЗИ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Объркал съм се значи. Мислех че ти беше ходил за ремонт на скоростната кутия там и ги хвалеше .. :) Вчера като го писах това пак съм бил с "д"-то нагоре .. не искам да налагам мнение на никого .. капиталистическа страна сме и нека всеки където иска да ходи :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Объркал съм се значи. Мислех че ти беше ходил за ремонт на скоростната кутия там и ги хвалеше .. :) Вчера като го писах това пак съм бил с "д"-то нагоре .. не искам да налагам мнение на никого .. капиталистическа страна сме и нека всеки където иска да ходи :icon_dance:

 

Колегата ivanov каза , че там си е правил ск. кутия. А иначе , разбира се , че сме капиталистическа държава и всеки може/трябва да ходи където иска , затова и не съм написал кой е сервиза - за да не го рекламирам ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...