Премини към съдържание

Двигателя ми прекъсва


pilota_koko

Препоръчано мнение

Много странно звучи това - има компресия пък нещо си било износено и затова...

Не може и така да ги смяташ километрите - аз например карам почти всеки ден и правя по 15 х. км на година максимално!

Има си начини за преценка, но трябва човек с опит...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А и моита е супер запазена от някои гледни точки.

Пребоядисана цялостно без сериозни удари.

Никакъв ръб на дисковете!

С терлици влизано вътре.

На пръв поглед стархотна но в последствие........

На газ съм защото имам голям разход на гориво и карам много.

 

 

Имам копресия , която е добра, но е леко различна вече на всичките цилиндри.

Уреда показва постоянни обороти и че всичко е ОК, а двигателя се тресе леко.

Кубилиците имат луфтове, който немогат да се оберат.

Сложа е ситуацията.

 

 

На всичкото отгоре нещо не ми върви с тази кола.

Имам чувство че на които и паркинг да спра все ще я одерат.

Брони, врати .........

Вече почва да ми писва и ще спра да и оправям външния вид.

За капак в мъглата един опел ме подпря отзад, а аз се чукнах в последствие в колата пред мен :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж аз сериозно ти казвам че мойта дойде в отлично състояние...това че ще има ремонти по нея то е ясно...Ето авера ми си купи чисто нов ситроен и коя година подред стана не го е пипал...е да ама не всички можем да си го позволим нали така? Искам да ти кажа че самата кола е имала съвестен шофьор и се е грижил с любов за нея независимо мъж, жена, баба или дядо е бил/а...Що се отнася до външния вид...за съжаление такива са обстоятелствата...Навремето баща ми работи в Германия и докара Голф 2 1.6 Турбо дизел...хората тук още гледаха с недоверие на дизелите щото ги нямаше...Който видеше колата и много и се радваше...след няколко години обаче...рязаха гуми, драха я с пергели, подпираха я, с кисилина я заливаха...ко да ти кажа такоа племе сме просто....Нито манталитет, нито колтура на пътя, нито път...абе нищо нямаме...И само треперим над тия коли...Измия колата радвам и се докато изляза на пътя...после цялата е на гъз от калища и пепелаци...просто не ми се коментира....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе тез германски баби не измряха ли вече ;)

 

Ако говориш за голфа...извинявам се за спама...но тази кола беще баси желязната машина!!!! Баща ми я продаде 20 годишна и нямаше капчица ръжда...А дето говорихме за пътищата...На моя колт му тропка в дясното колелце :) Ще се ходи на доктор :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямал е капчица ръжда защото имало много капчици масло :rolleyes: аз лично предпочитам да имам ръжда по двигателя отколкото масалце по картера :icon_thumbup:

:offtopic2: извинявам се за което . :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямал е капчица ръжда защото имало много капчици масло :rolleyes: аз лично предпочитам да имам ръжда по двигателя отколкото масалце по картера :icon_thumbup:

:offtopic2: извинявам се за което . :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

Хахахаха!!! Първо, не е имало никакви капчици по двигателя...Нито масло, нито ръжда! Второ, по принцип говорех за купето! Колата нямаше ръжда и изгнило абсолютно никъде! Щом дадоха маса пари за нея както беше 20 годишна значи е имало защо! После на моя колт двигателя също нито е омаслен нито е ръзждясал...Аз нямам такива предпочитания да имам течове или ръжда! Но стига спам...Темата беше друга!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не не си ме засегнал :) Еми жалко, че баща ми се раздели с него, иначе щях да ти пусна снимки :) Аз лично съжелявах, че я продаде...сега баща ми кара сеат толедо 1.9 турбо дизел и вярвайте ми голфа на старта вървеше повече :) Както и да е...Тук сме да говорим за митсу :) Повече няма да го коментираме за да не се разсърдят шефовете...много спам стана ;) В прочем твоя колт в оригинал ли е турбо?!?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

125 + вкарал съм му атмосферни бутала и съм му сложил кулер и главата е пипната незнам колко коня е точно не сам бил на дино обаче е :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

125 + вкарал съм му атмосферни бутала и съм му сложил кулер и главата е пипната незнам колко коня е точно не сам бил на дино обаче е :plane:

 

 

Да, аз съм се возил в този колт и наистина е :plane: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неразбрах само това турбо е слагано допълнетлно или? Щото нали са все с атмосферни двг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Неразбрах само това турбо е слагано допълнетлно или? Щото нали са все с атмосферни двг.

Сериино двигателя на този колт е с турбина.

И не са само атмосверни.

Има доста модификации на Мицубиши с турбо двигатели та дори и с по 2 турбини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За други модели знаех...но за колт не...Може би защото масово разпространените са атмосферни...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...