Премини към съдържание

Среща на клуба


DANI MG

Препоръчано мнение

Не знам да има други хотели. Наблизо е Красново, освен да потърся там. А иначе, ние с Красимир можем да спим в приятели в съседното село. Ако искате, направо да говоря за 40 места в Старосел, ако все още има свободни... Не знам и аз какво да правя. На първо време ще потърся в Красново нещо. То е в съседство.

 

 

Харесват ми и двете ти предложения, дори и да се отложи с една седмица не би било фатално, важното е да се съберем, а пък за Красново :icon_blush: , нямам думи!!!

Давай Нели!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Не знам да има други хотели. Наблизо е Красново, освен да потърся там. А иначе, ние с Красимир можем да спим в приятели в съседното село. Ако искате, направо да говоря за 40 места в Старосел, ако все още има свободни... Не знам и аз какво да правя. На първо време ще потърся в Красново нещо. То е в съседство.

само помислете ако се саберем повече от 50 човека къде ще спът тези хора?трябва ни населено място където да има алтернативи за спане

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давай Нели, ние сме с теб!

На жена ми рода е от Красново, тъкмо да се запозная с някой роднини, които не бяха на сватбата. :icon_dance:

:D :D :D

В Красново базата е абсолютно "забатачена", както се оказа. Но ако отидем на Старосел или Белокамене, ще видиш вс. роднини на жена си, защото всичко е в непосредствена близост с Красново.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

само помислете ако се саберем повече от 50 човека къде ще спът тези хора?трябва ни населено място където да има алтернативи за спане

Бате, точно затова вчера отказах офертата за там. Така че остава 17- 18 ноември на Белокамене.

Твоето предложение беше супер, но жалко, че няма места!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Надина гласуваме "ЗА"!

Няма значение датата, важното е че там е супер. Звъни, резервирай и да не се мотаем повече.

Трябва да се уточни и бройката и това е. Добре че има инициативни хора като теб!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Надина гласуваме "ЗА"!

Няма значение датата, важното е че там е супер. Звъни, резервирай и да не се мотаем повече.

Трябва да се уточни и бройката и това е. Добре че има инициативни хора като теб!

Ако всички мислят така, тогава сменяме датата на 17- ти и правим записване на бройката.

До петък трябва да решим окончателно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако всички мислят така, тогава сменяме датата на 17- ти и правим записване на бройката.

До петък трябва да решим окончателно.

според мен ако сменяме датата да попитам в филмовата къща в Лесидрен за 17-18 пак

и не лошо да има някаква анкета да придобием представа за оринтировачна бройка и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а като гледам как вървят нещата и като гледам колко е "голяма" активноста лично мое мнение няма да се получи нищо за съжаление :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а като гледам как вървят нещата и като гледам колко е "голяма" активноста лично мое мнение няма да се получи нищо за съжаление :icon_blush:

Явно датата ще се сменя. Някой трябва да направи нова анкета с двете оферти, моята и на Батето, но преди това нека се види дали има места за Лесидрен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно датата ще се сменя. Някой трябва да направи нова анкета с двете оферти, моята и на Батето, но преди това нека се види дали има места за Лесидрен.

очаквам по голяма активност за смяната на датите и разбирасе анкетата която да потвърди че имаме желание да сменим датите (което според мен не говори добре за нас )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се пресметне, че има над 2000 потребители, от тях 30 % да имат :mitsu-smiley: са си доста, а като се преброят и членовете на клуба, които са мисля над 100. Активността ни е под всякаква критика. Накрая да не се съберем ние с Нади, Нели, Бате, Вайпер, Иван 4х4, Голев и още 2 ма 3 ма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се пресметне, че има над 2000 потребители, от тях 30 % да имат :mitsu-smiley: са си доста, а като се преброят и членовете на клуба, които са мисля над 100. Активността ни е под всякаква критика. Накрая да не се съберем ние с Нади, Нели, Бате, Вайпер, Иван 4х4, Голев и още 2 ма 3 ма.

В този случай може и без резервация да минем.

И да не забравиш да донесеш македонска музика, че ми е заложена генетично!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рових се из нета попаднах на този сайт http://www.hotelbg.com/.Разглеждах места горе-долу в по-централната част на България и по-точно в Стара планина.Около Троян има едно село Чифлик, където местността е много красива. Има 1-2 прилични хотела с капацитет по 100-120 души.

Имаме ли човек от този район, който познава условията там, защото едно са снимките и приказките за условията, а действителността е друга?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рових се из нета попаднах на този сайт http://www.hotelbg.com/.Разглеждах места горе-долу в по-централната част на България и по-точно в Стара планина.Около Троян има едно село Чифлик, където местността е много красива. Има 1-2 прилични хотела с капацитет по 100-120 души.

Имаме ли човек от този район, който познава условията там, защото едно са снимките и приказките за условията, а действителността е друга?

Всичко е много хубаво, Ивайло, но ние и 15 човека не се събираме!

Ако вървят нещата така, може и без национална среща да останем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е много хубаво, Ивайло, но ние и 15 човека не се събираме!

Ако вървят нещата така, може и без национална среща да останем!

Май си права :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както гледам май ще се сменят датите :) Ако стане ще мога да присъствам-ще почивам двата дни.И резервирам 2 места,където и да бъде срещата на :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не се притеснявайте толкова. От доста по-отдавна съм в Клуба и винаги сме се събирали доста хора на националните срещи и сме си изкарвали страхотно. Това, че сме около 2000 души потребители, не значи, че всички имат желание или възможност да дойдат. Просто както всички нови колеги сте пълни с нетърпение :)

 

Все пак да отбележа няколко неща:

 

1. Мястото трябва да е достъпно както като път, така и като цена. Тук членуват хора с различен статус, така че цената трябва да е достъпна за всички. В това отношение предложението на hipokrat за Бело Камъне беше изключително подходящо.

2. Не съществува дори и теоретична възможност в един и същи уикенд всички да са свободни и да имат желание да дойдат. Повечето от нас са семейни и с деца, което допълнително намалява степените на свобода :) Така че обикновено се събираме по 60-80 човека (дано не греша). Един път идват едни, друг път други, което не ни пречи да си изкарваме винаги чудесно. Предлагам да преместим датата на срещата за 17-18 Nov'2007.

3. Съгласен съм с колегата pepper, че организацията е малко хаотична. Накрая винаги се оправя всичко, но това е благодарение на извънредите усилия на Dani, Боян и няколко други колеги.

Затова предлагам pepper да разкаже за опита и анкетата на колегите от Рено клуба. Така ще използваме техния опит и ще внесем малко повече ред в нашия артистичен хаос :)

 

Като заключение: Съгласен съм за 17-18 в Бело Камъне, за мен 2 места :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да обяснявам толкова. :icon_blush:

По-нагоре имаше следния линк http://www.renault-bg.com/htdocs/meet/index.jsp. Разгледайте го.

И да си признаем накрая - наистина сме нетърпеливи! :icon_thumbup: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рових се из нета попаднах на този сайт http://www.hotelbg.com/.Разглеждах места горе-долу в по-централната част на България и по-точно в Стара планина.Около Троян има едно село Чифлик, където местността е много красива. Има 1-2 прилични хотела с капацитет по 100-120 души.

Имаме ли човек от този район, който познава условията там, защото едно са снимките и приказките за условията, а действителността е друга?

Аз съм от Плевен ако желаете още утре мога да мина от та само кажете

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да обяснявам толкова. :icon_blush:

 

Не си скъпи силите :)

 

Имаш предложение за по-добър ред- ок. Пълноправен член на клуба си! Пусни анкета във вида, в който смяташ, че е подходяща и се обоснови защо според теб този начин на действие според теб е по-добър.

Навярно си наясно, че не всички имат възможност (като време имам предвид) да обикалят другите клубове и да изучават практиките им.

Което не е добре, разбира се.

 

Може много полезни неща да научим, така че: дерзай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че не аз съм човека, който може да пусне тука анкета. Не се иска много време да се прегледа линка, който съм дал. Съжалявам ако нещо неясно има в това, което пиша. Искрено се надявам скоро да има повече яснота за срещата. Нека просто по-компетентните хора се включат по-активно. Аз съм дотук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав за Чифлик.

Аз съм от Троян, но в последните години има огромен наплив за този регион и предполагам че трябва да се резервира за толкова души поне 1-2 месеца по-рано защото става въпрос за събота и неделя.

Ако искате мога да проверя все пак, но няма да ми остане време защото ще съм кум на една сватба тази събота и неделя.

Сайт за Троян и региона

Хотел Веника в Чифлик

Хотел Дива в Чифлик

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав за Чифлик.

Аз съм от Троян, но в последните години има огромен наплив за този регион и предполагам че трябва да се резервира за толкова души поне 1-2 месеца по-рано защото става въпрос за събота и неделя.

Ако искате мога да проверя все пак, но няма да ми остане време защото ще съм кум на една сватба тази събота и неделя.

Сайт за Троян и региона

Хотел Веника в Чифлик

Хотел Дива в Чифлик

Колеги ако проявявате интерес мога да проверя как стои въпроса с хотелите в Орешак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък датата е крива! :icon_hmm:

 

В момента съм в преговори с един хотел в Априлци има места за 10 и 11 капацитетът му е доста голям, така че е интересно действително за колко места говорим! За сега става дума за около 50-ина, не мога да говоря за повече т.к. не виждам кворум!

 

Иначе за хотела: С голям паркинг, с открит басейн за възрастни, който логично няма да работи, но за сметка на това има за децата вътре, има към 150 места; в цената ще влиза закуска, има голяма зала за хапване и забавления :icon_dance: и цената ще е около 20-тина левчета на човек на ден! Какво ще кажете!

 

Давайте да видим колко ще сме, да капарирам и да действаме! Утре ще съм по-наясно с нещата и най-важното е да се преброим! Това е от мен хотели колкото си искаме, желанието и изпълнението къде са!? :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък датата е крива! :icon_hmm:

 

В момента съм в преговори с един хотел в Априлци има места за 10 и 11 капацитетът му е доста голям, така че е интересно действително за колко места говорим! За сега става дума за около 50-ина, не мога да говоря за повече т.к. не виждам кворум!

 

Иначе за хотела: С голям паркинг, с открит басейн за възрастни, който логично няма да работи, но за сметка на това има за децата вътре, има към 150 места; в цената ще влиза закуска, има голяма зала за хапване и забавления :icon_dance: и цената ще е около 20-тина левчета на човек на ден! Какво ще кажете!

 

Давайте да видим колко ще сме, да капарирам и да действаме! Утре ще съм по-наясно с нещата и най-важното е да се преброим! Това е от мен хотели колкото си искаме, желанието и изпълнението къде са!? :drive:

Да не е МАРА ГИДИК?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...