Премини към съдържание

Среща на клуба


DANI MG

Препоръчано мнение

Кажи закъде? долу-гореколко души... сега ще поразровя нета да извадя оферти и ще ги пусна тук. познавам цялата страна напръсти, имаше предложение да се описват маршрутите, ами цяла книга ще излезе, а няма кога да седна да пиша....

Ми за мястото - по централно да бъде на БГ............за да може всички хора от различните градове да дойдат..........естествено ако искат...

За колко души като бройка - това не знам, но предполагам че ще дойдат мин. 50 души :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=156 - чифлика

 

http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=156 Елена. ПОзнавам човека, много гостоприемни са там. Еленски бут и сливова ракия има, ще ни поглезят

 

http://www.elena.bg/hotels/kostadinovite/index.htm - също доста добро място. отсядал съм там, семинари съм правил, Леля Роси прави чудна баница за закуска. Кофти откъм паркиране, но ще ги съберем в двора.

 

Някой да ги направи да се отварят, че не мисля, че е възможно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешка, колеги, второто да се чете така:

http://www.elena.bg/hotels/truhchevata/index.htm

 

познавам го, ще ни посрещнат добре! там са си гостоприемани поначало

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешка, колеги, второто да се чете така:

http://www.elena.bg/hotels/truhchevata/index.htm

 

познавам го, ще ни посрещнат добре! там са си гостоприемани поначало

 

Аз трябва да излизам за малко, ще се върна. Ако трябва да гласуваме - аз съм за тук. организирайте се, ако искате - мога да поровя още и да извадя някой-друг обект още. лошото е, че само до края на дена мога да звъня там. ако искате - звънете вие, а ако трябва - ще натоваря половинката, нали е болярка ;-) Ще направя всичко възможно да присъствам. Цял проект направихме за Елена - Планирахме им местното икономическо развитие... та и ний сме дали нещо на региона ;-)

Иначе вътре в града има доста хотели, но, повярвайте ми, по-добре да сме скатани настрани. а там - мога да ви разведа и да ви покажа приказни места

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз трябва да излизам за малко, ще се върна. Ако трябва да гласуваме - аз съм за тук. организирайте се, ако искате - мога да поровя още и да извадя някой-друг обект още. лошото е, че само до края на дена мога да звъня там. ако искате - звънете вие, а ако трябва - ще натоваря половинката, нали е болярка ;-) Ще направя всичко възможно да присъствам. Цял проект направихме за Елена - Планирахме им местното икономическо развитие... та и ний сме дали нещо на региона ;-)

Иначе вътре в града има доста хотели, но, повярвайте ми, по-добре да сме скатани настрани. а там - мога да ви разведа и да ви покажа приказни места

Ами щом е така, ще чакаме включване на другите колеги.......... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи след бая търсене се оказа че не мога да намеря пукната снимка в интернет на хижите на Бузлуджа. Двете които визирам са новата Бузлуджа и хижа Еделвайс (близко са). Довечера ще погледна на компа в къщи дали имам снимка на цялата хижа отвън и вътре в стаите, но обстановката е края на комунизма (89-90) за по 15 лв на легло. Нека колегите не се заблуждават че е мизерно като казах комунизъм .. прекрасна си е хижата .. има огромни столови (2 трапезарии), които ще са ни идеални, но не мисля че барчето ще ни смогне, тъй като има само сервитъорка и барман. Другият вариант е на Узана (кадето също има х.Еделвайс). Ето една страничка дето е посъбрала хижите там: http://roybov.hit.bg/bg/uzana_resourt.htm

Хижа Импулс и съседната и (забравих име) са брутално огромни и луксозни (поне бяха преди 3 години).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

какво решавате, колеги, да звъня ли да питам? имайте предвид, че са наистина много гостоприемни, могат чеверме да завъртят, до язовира се намира, та ако има някой колега рибар - може да хвърлим въдиците... мястото е приказно, вие решете. пък като не съм тук - какво от това, всеки може да резервира, просто там имам доста познати, които да се обадят и да се отнесат сериозно и към организацията, и към резервацията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

пък и жената е тука, тя ги познава също, ще се обади и тя, нали иска колт да и купувам, ще се включи в организацията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

какво решавате, колеги, да звъня ли да питам? имайте предвид, че са наистина много гостоприемни, могат чеверме да завъртят, до язовира се намира, та ако има някой колега рибар - може да хвърлим въдиците... мястото е приказно, вие решете. пък като не съм тук - какво от това, всеки може да резервира, просто там имам доста познати, които да се обадят и да се отнесат сериозно и към организацията, и към резервацията

Ами действай де...............питай, дай нещо конкретно, споодели го тук и така ....... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра е идеята за среща на клуба.Аплодирам :icon_clap: Само дето на 11.11 съм на работа дневна смяна :( Няма начин-започна сезона на отоплението и някои трябва да се грижи за комфорта на софиянци :icon_n_blusha: Така че май няма да мога да дойда.Или поне няма да нощувам там де.Уточнете мястото и тогава ще преценя дали ще дойда(не сам разбира се) :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, всичко е чудесно, само малко малко ми се струват местенцата!!!

Вижте там за Бузлуджа не беше зле май от към места! Колко бяхме на старозагорските- трябва от там да съобразим минималните места!

И имайте в предвид, че сме с жени и с деца, което означава, че трябва да е топло и уютно! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги давайте предложения и някой да пише списък с приблизителна бройка за резервация И аз имам едно предложение едно китно селце в Тетевенсия балкан казвасе Лесидрен има един страхотен хотел с ОГРОМЕН ПАРКИНГ ако имате желание на линия съм и само ма "насъскайте"и ще проверя за 10-11 http://www.lesedra.hit.bg/hotels_2.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за съжеление няма нито едно свободно място :icon_crying: :icon_censored:

колеги давайте предложения или .........?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало, накрая май няма да се съберем. :icon_crying: ........... Мисля че предложението на Роско е добро, но не разбрах подкрепяме ли го. Дотук се оказа, че няма места на 2 от предложените места, така че да се ориентираме навреме. Както знаете, докато викаме "има време, има време", така и ще си стане време за срещата. И не разбрах къде,кой и как ще изготви списъка с желаещите. :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, всички предложения са екстра :icon_thumbup: Дайте да изберем 2-3 от тях да се провери къде има места и за където има да се гласува, да се правят резервациите, че наистина както сме тръгнали няма да стигнем далеч :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде РОСКО да звани ако ще го бъде да го бъде ако ли не да продължаваме с търсенето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам претенции за мястото.

Важно е да се съберем повече хора.

имах удоволствието да присъствам на националната среща фен клуб рено тази събота и неделя мога само да ги поздравя за великолепната организация на мероприятието макар военните да са им отказали пистата на срещата имаже поне 150 човека дайте да се организираме както подобава и да си направим една истинска национална среща на любимата ни маркаколи :mitsu-smilhttp

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=...PhotoId=5730050

http://www.renault-bg.com/htdocs/meet/index.jsp

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички предложения са чудесни! Най- много ми хареса предложението на Бате от Плевен, но мн. жалко, че и за там няма места! В краен случай, мислете за смяна на датата- 17 и 18 ноември. Какво толкова, че времето ще е лошо!? Нали сме с Мицувседеходи!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички предложения са чудесни! Най- много ми хареса предложението на Бате от Плевен, но мн. жалко, че и за там няма места! В краен случай, мислете за смяна на датата- 17 и 18 ноември. Какво толкова, че времето ще е лошо!? Нали сме с Мицувседеходи!?

Можем ли да уредим нещо при твоите предложения за 10-11.11.07 год>???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах внимателно това как са направили от клуба на Рено анкетата. Мисля, че са се справили страхотно. Трябва ни нещо подобно, за да се изясни бройката на хората, които желаят стая и каква да е точно. Надявам се Дани скоро да ни зарадва с по-подробна анкета, поне за брой хора и спането, а за това къде ще бъде - все пак, тези които са се загърбили със задачата би трябвало като звъннат, да могат да кажат приблизително за какво става на въпрос иначе питат на сляпо. А подходящо място ще се намери, сигурен съм в това.

Стискам палци!!! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можем ли да уредим нещо при твоите предложения за 10-11.11.07 год>???

За Белокамене няма места за 10- 11, но има за 17- 18 ноември.

А за Старосел, местата са малко, само 50. Дори вчера ми се обадиха да питат дали ще ходим.

Ако решите, сменяме датата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Белокамене няма места за 10- 11, но има за 17- 18 ноември.

А за Старосел, местата са малко, само 50. Дори вчера ми се обадиха да питат дали ще ходим.

Ако рещите, сменяме датата!

Ами други хотели в Старосел няма ли............

Ако не стане и никой не предложи друго място до 1-2 дни, тогава сменяме датата............

Нещо много се палеха другите ,а само ти си сериозна.............. :icon_blush: Моля колегите които са предложили в началото да намерят места ,да действат по екпедитивно.............. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами други хотели в Старосел няма ли............

Ако не стане и никой не предложи друго място до 1-2 дни, тогава сменяме датата............

Нещо много се палеха другите ,а само ти си сериозна.............. :icon_blush: Моля колегите които са предложили в началото да намерят места ,да действат по екпедитивно.............. :icon_blush:

Не знам да има други хотели. Наблизо е Красново, освен да потърся там. А иначе, ние с Красимир можем да спим в приятели в съседното село. Ако искате, направо да говоря за 40 места в Старосел, ако все още има свободни... Не знам и аз какво да правя. На първо време ще потърся в Красново нещо. То е в съседство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давай Нели, ние сме с теб!

На жена ми рода е от Красново, тъкмо да се запозная с някой роднини, които не бяха на сватбата. :icon_dance:

:D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...