Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Тропане от спирачни апарати


Препоръчано мнение

Колеги имам неприятно тропане от задните спирачни апарати.Някой патил ли е? Колата е аутлендър 2009

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смазвани ли са скоро водачите? Ако няма луфт подходяща грес ще реши проблема. Ако обаче са износене водачите или по-лошото отворите на супорта, тогава ще трябва да се сменят. Има и варианти за побългаряване, ма спирачки са и е за предпочитане да се избягват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно е често срещано явление, при мен също тракат. Мисля да сменя само водачите с надежда, че отворите на супортите не са се разширили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги,майстора каза че е наварил водачите, след което ги е струговал по размер и сега няма проблем.🤘

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам в този дух - при ляв по-остър завой и натоварване на предницата се чува едно леко пук, смених накладки, като съм гресирал болтове, водачи и тн. да не е проблем с шарнир?

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам в този дух - при ляв по-остър завой и натоварване на предницата се чува едно леко пук, смених накладки, като съм гресирал болтове, водачи и тн. да не е проблем с шарнир?

Поздрави!

 

 

Точно с такива симптоми бях и си мислех че е заминало карето. Когато я вдигнах във въздуха и проверих със щангите се оказа износен шарнир.

Разбира се, при вас може и да е друго, трябва да се погледне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...