Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Осветление на копчетата на Аутлендър 2003


Препоръчано мнение

Колеги, от скоро съм собственик на Аутлендър 2003 година и забелязах, че осветлението на някои копчета не работи. Аварийни, стъклата на шофьорската врата, копчетата за мъгла, общо взето там свети само регулирането на подсветката за таблото. Та въпроса ми е как се сменят тези крушки? Разгледах теми да кажем, че съм разбрал за бутона на аварийните. Ще съм много благодарен за съдействие.

Редактирано от keranisimo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега.

На шофьорската врата свети само един бутон, копчето на аварийните се сменя,като с отверка се свали малкия панел.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор, значи на вратата свети 1 демек да не бутам нищо, а на задните и пасажерската има ли подсветка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

крушките на всички копчета се сменят.

Изваждаш копчето разглобяваш и сменяш.

 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

крушките на всички копчета се сменят.

Изваждаш копчето разглобяваш и сменяш.

 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Идеята е, че не знам как се сменят. Трябва ли да се свалят корите на вратите, какво се разглобява, за да се сменят на копчетата на халогените? Такива неща. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор, значи на вратата свети 1 демек да не бутам нищо, а на задните и пасажерската има ли подсветка?

 

няма подсветка отзад и на пасажера, не пипай нищо. На аварийния бутон за 10г. 3 пъти ми гори крушката, сменя се сравнително лесно. Ето я и моята тема по въпроса:

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=15844&st=0&p=167455&hl=+%EA%F0%F3%F8%EA%E0%20+%E0%F3%F2%EB%E5%ED%E4%FA%F0&fromsearch=1&&do=findComment&comment=167455

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Ще го разглобя и почвам да търся крушка (преди 5-6 години имах Хонда с такива крушки и успях да намеря). Вратите няма да ги пипам, остават бутоните са мъгла, ще се радвам на съвет и за тях. Ел. огледалата и ел. фаровете имат ли крушки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бутонът за огледалата няма подсветка, потенциометърът за височината на фаровете обаче има. Виж тази схема, мисля че ще ти свърши работа.За фаровете за мъгла махаш 5, за потенциометъра 9, а за аварийните 18. След това разглобяваш бутоните и по обратен ред.

1.jpg

Редактирано от Cayenne
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...
На 7/12/2023 at 9:17 AM , sunnyboy115 написа:

Здравей,

Опита ли да реулираш осветеността на километража от бутона за нулиране на километрите чрез въртене ? 

 

Да, но нищо не се променя, само когато е тъмно се забелязва едвам, едвам промяна

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...