Премини към съдържание

Значки Мицубиши


Препоръчано мнение

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

До тук ги изкарах 107 :rolleyes: . Четвъртък ще съм най-вероятно в София.

 

P.S. Опс още 10 на лични, общо 117.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако си в София в четвъртък, нека се разберем за среща на по една пица с биричка. Ще вземем значките за членовете от другите градове и заедно ще им пратя всчико по региони. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си в София в четвъртък, нека се разберем за среща на по една пица с биричка. Ще вземем значките за членовете от другите градове и заедно ще им пратя всчико по региони. :)

 

 

Добре ще направя един списък и заедно с значките ще го донеса, да не те занимавам теб, а за биричката никога не съм имал нещо против. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 5 броя.

Да преведа ли паричките по сметката на клуба, или да ги дам на Big Boss или na DJ Tymbi? Днес се видях с Пламен, но бях толкова замаян, че забравих да го питам :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда утре по обед маи ще е наи добре да се срещнем неиде, но проблема е че още незнам с какво и колко ще ме ангажират. Разбрахме сe с Big Boss да му звънна и ако има достатъчно време, ще може които иска да доиде да си ги вземе значките. Става въпрос в София. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Малко инцидентно ще стане, но все пак трябва да определим място на срещата. Иначе в последния момент е малко сложно.

Аз ще взема за колегите от София, Бургас, Варна, Ямбол. И още малко значки за бъдещи членове на клуба и хора от другите градове, които ще поръчат в последствие. :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е инцидентно, аз имам среща в 9.30 тогава ще ми е ясна програмата, и ще има време ако искаш да драснеш едно съобщение, аз няма да има от къде. И ще има поне 2 часа време за реакция, става ли така. А ако искате кажете направо къде да се срещнем и работата да е сигурна, аз ще съм там с една торба значки . :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре. Като ти стане ясна програмата се обади преди 10.00 часа, за да напиша съобщение за срещата. Който може, нека да дойде. :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В мен има 100 броя значки :mitsu-smiley: . Милен ще изпрати на колегите в другите градове с препоръчани писма.

Аз ще раздам на колегите в София.

Срещата е в събота в 13.00 часа пред пицария "Мис Каприз" срещу басейна "Спартак" на бул. "Арсеналски" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В мен има 100 броя значки :mitsu-smiley: . Милен ще изпрати на колегите в другите градове с препоръчани писма.

Аз ще раздам на колегите в София.

Срещата е в събота в 13.00 часа пред пицария "Мис Каприз" срещу басейна "Спартак" на бул. "Арсеналски" :)

 

Да и ще помоля колегите които са поръчали значки от другите градове освен Пловдив и София да ми изпратят на лично съобщение адреси и имена на които да изпратя пратките. Ще бъде с препоръчани писма за да е по евтино. И ще помоля обратно с пощенски запис да ми пратят парите. Така избираме наи евтините варианти за кореспонденция. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и ще помоля колегите които са поръчали значки от другите градове освен Пловдив и София да ми изпратят на лично съобщение адреси и имена на които да изпратя пратките. Ще бъде с препоръчани писма за да е по евтино. И ще помоля обратно с пощенски запис да ми пратят парите. Така избираме наи евтините варианти за кореспонденция. :icon_blush:

 

 

Всичко добре, но как се виждат разходите по изпращане на препоръчаните писма. За да се възстановят заедно с пощенския запис.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам 2 значки. Другата седмица ще работим с DJ Tymbi по моита кола и мога да си ги взема от него, защото в събота няма да съм си в София.

Утре ще пътувам за Пловдив във 13:30ч. Ако искате може да ме използвате за транспортер :icon_blush: Не съм чел темата напред и незнам нищо, но не ми остана време за да я разгледам по-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко добре, но как се виждат разходите по изпращане на препоръчаните писма. За да се възстановят заедно с пощенския запис.

 

Това малко не го разбрах. Аз примерно ще ти пратя значките с препоръчано писмо цената на което е около 1лв. (ако е с куриер минималната такса е около 5лв.) А ти ще ми пратиш парите с пощенски запис (таксата ще е около 20-30ст.) .

 

pilota_koko значките са в Big Boss, ако тои остави при Пламен може, иначе ако искаш се свържи с нeго и си ги вземи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

pilota_koko значките са в Big Boss, ако тои остави при Пламен може, иначе ако искаш се свържи с нeго и си ги вземи.

ОК Ще му звънна да се разбера с него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това малко не го разбрах. Аз примерно ще ти пратя значките с препоръчано писмо цената на което е около 1лв. (ако е с куриер минималната такса е около 5лв.) А ти ще ми пратиш парите с пощенски запис (таксата ще е около 20-30ст.)

 

 

Ами имах предвид, това че се купуват пликове марки и после като ти пращаме запис - към парите за значките да се добавят и тези по направените разходи от тебе. Сигурно както си писал ще е нещо символично - около левче, но защо да са за твоя сметка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

На срещата за значките дойде само 1 човек. Другата седмица трябва да се разберем да ги дам на някой, че аз заминавам за чужбина.

Трябва да изпратим от събраните пари на Милен 50 лева. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...