Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Преден говорител


Препоръчано мнение

Търся преден говорител за галант 2000 г. Знам че не е тук мястото за търсене на части, но имам само 1 мнение на ден. Не мога да питам по темите за части.

След няколко дни ще пътувам надалеч, а левият говорител започна да издава плашещи звуци и изобщо не може да се слуша музика. Става само на място и то с включен хайпас филтър, без лоуднес, свален бас, бас буустър... Така звучи като говорител на мобилен телефон за 200 лева. Не мога да взема от задните защото там нямам. Приключиха :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Анди, извинявай, че ти ползвам темата, жив и здрав да си.

Ако някой има втори преден говорител, го взимам.

:D :D :D

Андро, разсмя ме на ранина :first:

Извинявайте за офф-а

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Търся преден говорител за галант 2000 г. Знам че не е тук мястото за търсене на части, но имам само 1 мнение на ден. Не мога да питам по темите за части.

След няколко дни ще пътувам надалеч, а левият говорител започна да издава плашещи звуци и изобщо не може да се слуша музика. Става само на място и то с включен хайпас филтър, без лоуднес, свален бас, бас буустър... Така звучи като говорител на мобилен телефон за 200 лева. Не мога да взема от задните защото там нямам. Приключиха :)

 

Едва ли ще намериш здрав поради простата причина, че гънките им са от пресован дунапрен. Имам 6 прецакани :) Ако ти се занимава да лепиш продават гънки едни хасковлий в olx на смешна цена, а качественни от megavoice.bg. Мога да ти кажа и модел на нови колонки дето стават почти едно към едно с оригиналните ама бяха около 130лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Търся преден говорител за галант 2000 г. Знам че не е тук мястото за търсене на части, но имам само 1 мнение на ден. Не мога да питам по темите за части.

След няколко дни ще пътувам надалеч, а левият говорител започна да издава плашещи звуци и изобщо не може да се слуша музика. Става само на място и то с включен хайпас филтър, без лоуднес, свален бас, бас буустър... Така звучи като говорител на мобилен телефон за 200 лева. Не мога да взема от задните защото там нямам. Приключиха :)

 

Admin: Премахнал съм ти наказанието от 1 мнение на ден. Моля, гледай да не нафлудиш пак форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Няма да сменям говорителя. Купих за 100 лева някакъв субуфер 25 см в тапицирана компактна кутия и усилвател. Кутията лепна на ъгъла на задните седалки. Оставих стандартните говорители да свирят без ефекти с включени хай-пас филтри. Сега всеки свири честотите, за които е направен. Навън се чува слабо, а вътре се и усеща особено на задната седалка. Дрънчеше само стойката на задния номер, но й подложих тампони и спря.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...